PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry wieczór już drugie raz :)



Penelopa
13-08-2011, 21:10
Witam się :)...

... drugi raz na chustowym forum. pierwszy był ponad rok temu, gdy zaczynałam z moim 11 miesięcznym wówczas synkiem Antosiem przygodę z pieluszkami wielorazowymi. obecnie jestem już mamą trójki, a pieluchowanie wielorazówkami weszło mi w krew ;)
Antosia nosiłam długo w nosidle ergonomicznym, obecnie zaś z Lenką przymierzam się do kupna chusty tj. jest to w naszym przypadku wręcz konieczność, bo przy trójce dzieci dwie ręce wolne to podstawa :) poza tym Lence najlepiej u mamy, wiadomo :) a mamie z Lenką ;) wertuje więc tematy chustowe z dużym przejęciem i wiem już, że na pewno tkana, tylko jeszcze za ile i jakiej firmy ;)

pania
13-08-2011, 21:15
no to co tak zwialas z forum wtedy;)?>
witaj:)

marzen@
13-08-2011, 21:17
Witaj :high:

Penelopa
13-08-2011, 21:20
no to co tak zwialas z forum wtedy;)?>
witaj:)

pochłonęła mnie szara codzienność ;) ;)

opolanka
13-08-2011, 22:11
Witaj:hey:

jul
13-08-2011, 22:15
Witaj!
Powodzenia z wyborem - bo to niekoniecznie łatwe. Na szczęście zawsze jedną można spieniężyć i popróbować innej :ninja: Niech się mała dobrze nosi i nie rośnie za ciężka (to tak po moich dzisiejszych przemyśleniach o noszeniu mojego synka po córeczce chustowo-idealnej)!

Penelopa
14-08-2011, 10:13
o tak, wybór nie należy do łatwych. poza tym nie mam zielonego pojęcia o motaniu (chyba tak to się fachowo nazywa :)?), więc chciałabym kupić jakąś z jasną, czytelną instrukcją :)

narazie ze względów finansowych przymierzam się do Nati kolor Peru :) i chyba 5,2 m długości, ponieważ jestem wysoka (176 cm), a podobno, jak czytałam, gdy materiał zostanie, fajnie się nim można opasać, co odpada, gdy jest go za mało (przy wersji standard czyli te 4,6-4,7 m)

edit: wpadło mi jeszcze dziś w oko miękkie nosidło close parent. poszperam na forum, co myślą o nim użytkowniczki/nicy :) bardzo jestem ciekawa. gdybym kupiła takie nosidło, to tylko ze względu na stracha przed nieumiejętnością wiązania chusty ;) (kusi mnie chusta, ale boję się, że będę miała problem z prawidłowym motaniem, choć może boję się na zapas :))

JJ
16-08-2011, 09:04
:hey::hey::hey: witaj serdecznie i gratuluje coreczki :heart: