PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsze formowanki z wszytym wkładem



morla1
12-08-2011, 14:40
Nie lubię jednak formowanek z kieszonką i z wkładami na wierzchu...szukam w miarę chłonnych, dziennych formowanek "AIO". Co polecacie? Myślałam nad pupeko lub eko-mama.

mamapatryka
12-08-2011, 14:55
mam obydwie i obydwie są super,pupeko są bardzo zgrabne,wogóle nie widać,że na pupie jest formowanka

kawiareczka
12-08-2011, 15:22
mam obydwie i obydwie są super,pupeko są bardzo zgrabne,wogóle nie widać,że na pupie jest formowanka

podpisuję się pod mamąpatryka i dorzucam formowaną storchenkinder. Jest mniejsza i zgrabniejsza (tak, to możliwe!) od ww. Wszystkie trzy schną tak samo....długo;) z czego pupeko chyba jednak minimalnie szybciej bo ma welurek od pupy, który praktycznie po chwili jest suchy.

Ale ja jednak wolę formowanki kieszonki i te z dopinanymi wkładami (np Tots Bots ). Choć tych trzech nie zamierzam się pozbyć;) a nawet myślę o dodatkowych pupeko na jesień.

mamaani
27-08-2011, 14:27
a ja mam itti bitti aio i na dzień super się sprawdza,ale schnie długo, jak większosc

schiselle
27-08-2011, 14:31
a ja mam itti bitti aio i na dzień super się sprawdza,ale schnie długo, jak większosc

super jest, choć wolę jednak SIO :)

ewaibartek
27-08-2011, 14:58
eko mama i pupeko
różnią się schnięciem i tym,ze pupeko nie ma falbanek przy nóżkach, pupeko ma super rzepy
obie marki uwielbiam

edit wystawiłam swoje http://chusty.info/forum/showthread.php?t=63562

mamuśka
27-08-2011, 15:39
Nie lubię jednak formowanek z kieszonką i z wkładami na wierzchu(...).
Masz na myśli przyszyte "jęzory"? Jeśli nie to ja sobie bardzo chwalę z handmade'ów formowanki by sylviontko, a ze "sklepowych" Ecopi - obydwie mają przyszyte "jęzory". Natomiast na noc super mi się sprawdza przy starszaku nocna Pupeko (ta nie ma jęzora, tylko wszyty wkład), nic nie wycieka i ma welurek dający uczucie suchości.