PDA

Zobacz pełną wersję : jak zamotać męża



efcia1981
12-08-2011, 09:32
mój M lubi nosić naszego synka w chuście. i tak ja w tej sprawie jest stanowczy, tak w kwestii nauki samodzielnego wiązania jest uparty i nieskory do nauki. najczęściej wygląda to tak: chce iść z małym na spacer w chuście, ale "ty mnie zawiąż"... cieszę się z tego, że chce, ale problem w tym, że nie potrafię na nim tak dobrze jak na sobie chusty dociągnąć. Najczęściej wiążę kieszonkę, i aby zapewnić dodatkową stabilizację rozkładam to co na ramionach na plecy dziecka. wygląda to trochę jak 2x. Maluszek jest na odpowiedniej wysokości, nóżki symetrycznie i w żabkę, ale....czy tak można???
ps. spróbuję fotkę wkleić....
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/847dc744ee81d6a4.html

kerstin200
12-08-2011, 09:38
mieliśmy to samo, nawet z nosidłem. długo :) na propozycje nauki w celu samodzielnego motania była obraza majestatu :)
łatwe rzeczy - elastyka, nosidło w końcu zaczął wiązać sam z siebie samodzielnie. tkanej zwyczajnie nie tyka :D (kilka razy usiłowałam mu pomóc w zamotaniu plecaka... kapitulował w trakcie stwierdzeniem, że "tego się nie da zobić:)
z ciekawości poczekam na odpowiedzi, może uda nam się zastosować? :)
co do wiązania, to nie pomogę niestety.

Blanka_1982
12-08-2011, 09:40
Moim zdaniem jest dobrze, ale niech się wypowiedzą znawczynie. Gdzieś widziałam taka instrukcję wiązania, że te pasy rozkłada się właśnie tak jak na zdjęciu, czasami sama tak robię.
No i nie pocieszę, mój m. ma tak samo, też go muszę sama wiązać;)

PS. Przystojny ten twój mąż, no no ...;)

efcia1981
12-08-2011, 17:17
;) mężusiowi chusta dodatkowego uroku dodaje ;) ...

marzen@
12-08-2011, 17:29
Eh... ja bym chciała, żeby mój dał na sobie chustę zawiązać, nawet gdybym sama musiała motać. Jest bardzo za, ale sam chusty nie założy - wstydzi się chyba...:oops:

madorado
12-08-2011, 17:55
Mój M tak naprawdę polubił wiązać sam, jak zaczęliśmy nosić w 2x. Kieszonkę jeszcze, jeszcze, ale plecaka sam za Chiny nie zawiąże (mówi, że ma za krótkie ręce :) )

efcia1981
12-08-2011, 18:05
o opinie poprosze......;) odnośnie wiązania, czy tak może być???

madorado
12-08-2011, 18:10
Wg mojej wiedzy można tak rozłożyć materiał, to dodatkowo ujmuje kilogramów. Tylko na lato to trochę za ciepło chyba - na dziecku 3 warstwy materiału...

opolanka
12-08-2011, 20:30
rewelacja...... do twarzy wam z babylonia
:high::high: