PDA

Zobacz pełną wersję : TVP1



anusik
27-10-2008, 08:25
O właśnie leci...

ithilhin
27-10-2008, 08:30
ale co?

april
27-10-2008, 08:46
Oglądałam samą końcówkę, wrrrrrrrr. Kasia się namotała, nagadała a pani wyskoczyła w premaxxie, dwie następne zaczęły gadać,że noworodka to absolutnie nie w pionie, że chusto torby jak najbardziej tak bo dziecko jak fasolka leży, że przeciwskazaniem do noszenia jest wrodzona łamliwość kości. Załuję ze nie obejrzałam całości, ale nie podobała mi się ta część w studio, było do bani i na granicy zniechęcania. A dla Kasi brawo :applause: I jak cudnie tam było, tam gdzie te chusty wisiały :love:

mama-anika
27-10-2008, 09:58
Nie oglądałam już tej drugiej części. Ale bez sensu, że zrobili dwie, zupełnie merytorycznie przeciwne części :?

węgielek
27-10-2008, 13:37
wrzuccie link. plizz.

Dagmara
27-10-2008, 13:46
przespałam :oops:

wanderluster
27-10-2008, 15:06
oooo....
Była odpowiedź Kasi i zniknęła
:?:

Kasia
27-10-2008, 15:36
oooo....
Była odpowiedź Kasi i zniknęła
:?:


aaa...machnelam sie, mialam za duzo na raz okien otwartych!

szlo to mniej wiecej tak:

Nie mam bladego pojecia, co bylo, bo nie pamietalam, ze to ma byc wlasnie teraz :oops: Tzn. wiem, co krecili (biedny Marcin znow sie napracowal, a w koncu wyszlo, ze to polowica mu sie lansuje..czary mary telewizyjne - bez brzuszka, hehehe). Miejsce piekne i chustowe - warsztaty Mamy w Centrum i Chustomanii. Zaraz zadzwonie do reporterki po plytke z materialem.

Co do sprzecznosci - alez kochane, do tego trzeba sie przyzwyczaic! W jednym miejscu artykul, jak to dobrze nosic w wiazance, a na sasiedniej stronie reklama za megakase torby na dzieci. W jednym miejscu pani dobrze przeszkolona na prywatnych audiencjach, a chwile pozniej o noszeniu w pionie pisze, ze tylko po 4 miesiacu...to co sie dziwic, ze tiwi nie nadaza. Dobrze bedzie, jeszcze nie powiedzielismy ostatniego slowa w edukacji

O

ithilhin
27-10-2008, 15:45
:thumbs up:

lemonka
27-10-2008, 19:12
Oglądałam samą końcówkę, wrrrrrrrr. Kasia się namotała, nagadała a pani wyskoczyła w premaxxie, dwie następne zaczęły gadać,że noworodka to absolutnie nie w pionie, że chusto torby jak najbardziej tak bo dziecko jak fasolka leży, że przeciwskazaniem do noszenia jest wrodzona łamliwość kości. Załuję ze nie obejrzałam całości, ale nie podobała mi się ta część w studio, było do bani i na granicy zniechęcania. A dla Kasi brawo :applause: I jak cudnie tam było, tam gdzie te chusty wisiały :love:

Mam dokladnie takie same spostrzeżenia.
Do takich programów powinni zapraszac specjalistów TYLKO. Ewentualnie wszystko konsultować ze znajacymi się na rzeczy.

No, ale pewnie tak samo jest z innymi tematami, niby trochę wiedzą a trochę nie :rolleye: