PDA

Zobacz pełną wersję : dyskryminacja chuścioszków...



klincus
09-08-2011, 20:31
Oburzyłam się dziś normalnie, a właściwie mój mąż (i słusznie). Wybraliśmy się dziś do fokarium, jak ktoś był to wie, że wchodzi się przez wąskie automatyczne bramki. Młoda spała na Danielu i jeszcze z tyłu miał plecak- raczej nie wlazłby po prosty na szerokość. No i patrzymy, a tam rodzice z wózkami wpuszczani są bokiem za darmo... No to mąż stwierdził, że się nie przeciska bramką, tylko idzie bokiem. Na co Pani wpuszczająca z fochem do niego, kto za niego pieniążka wrzuci. A ja się pytam- dlaczego wózki wchodzą za darmo?
A tak poza tym jak wychodził tym samym przejściem rzuciła kąśliwą uwagę: A Pan znowu się nie zmieścił??? Jakbyśmy byli jakimiś naciągaczami. Sorry, ale 2 złote jeszcze mnie stać :duh::duh::duh:

goshya
09-08-2011, 20:34
chamstwo po prostu!

Guest
09-08-2011, 20:46
oj tam dyskryminacja
Pani walczyła o każdego śledzia dla fok:p

cinkowa
09-08-2011, 21:05
wredne babsko:mad doprawdy nie rozumiem takich zachowań

klincus
09-08-2011, 21:15
Ja i fokom dodatkowego pieniążka w miejscu do tego przeznaczonym wrzuciłam, bo to fajne kluchy są... Po prostu komentarz uważam za zbyteczny i nie na miejscu, ale cóż... Może czepliwa jestem :hide:

dirk5
09-08-2011, 21:22
Cóż:-(... Nie pierwszy to raz okazuje się, że wózki są bardziej poprawne politycznie dla ogółu...

Ale ogół to nie wszystko :ninja:!

kawiareczka
09-08-2011, 21:31
a to wózek jest za darmo, czy rodzic z dzieckiem jest za darmo?;) a jak pójdę z pustym wózkiem, to też wejdę za free?:P

grimma
09-08-2011, 21:42
pewnie czesto sie zdarza ze wchodza tamtendy za darmo. i stad reakcja pani.
nie majaca nic wspolnego z wozkiem czy chusta.

klincus
09-08-2011, 22:05
pewnie czesto sie zdarza ze wchodza tamtendy za darmo. i stad reakcja pani.
nie majaca nic wspolnego z wozkiem czy chusta.

Możliwe- nie przeczę :dunno:

malutk_a
10-08-2011, 09:55
nawet jesli tak jest to powinna sie w inny sposob odezwac no i wcale sie nie dziwie, ze poczulas sie urazona ja tez bym sie tak poczula chco w wiekszosc miejsc jezdze wozkiem

kerstin200
10-08-2011, 10:23
a moze oni wcale nie byli wpuszczani za darmo (no bo właściwie dlaczego, fokarium bierze udział w promowaniu i refundacji zakupów wózków?) i ona się oburzyła, że mąż nie zapłacił?
poza tym rozumiem, ze wpuszczanie wozkow bokiem miało pozwolić uniknąć stania w kolejkach, czy też wózki inną drogą by nie przejechały... w tym wypadku przepuszczenie faceta z dzidziusiem byłoby bardzo miłe z jej strony, a tak - to przykre.
zareagowaliście jakoś? jak się skończyła ta sytuacja?

mamru
10-08-2011, 10:39
kawiareczko :lool: dziecię w wózku
a my byliśmy w fokarium i dwójka zamotana, dwójka samobieżna i weszliśmy za darmo

JoShiMa
10-08-2011, 11:17
Taka pani z całą pewnością ma swojego przełożonego, któremu można/należy zwrócić uwagę na jej niestosowne zachowanie.

klincus
11-08-2011, 21:50
W końcu nic z tym nie zrobiłam- w końcu jestem na urlopie i nie będę zawracać sobie głowy pierdołami. I naprawdę już abstrahując od tego, czy za darmo, czy nie. Uraził mnie komentarz, bo był niestosowny i po prostu chamski, ale tłumaczę to sobie w ten sposób, że kretynów nie sieją- sami rosną (albo raczej wynoszą to z domu) :hmm:

margeritta
11-08-2011, 21:56
ale tłumaczę to sobie w ten sposób, że kretynów nie sieją- sami rosną (albo raczej wynoszą to z domu) :hmm:
dobre :-) wredna babsko i tyle

guzik
11-08-2011, 23:52
Cóż:-(... Nie pierwszy to raz okazuje się, że wózki są bardziej poprawne politycznie dla ogółu...

Ale ogół to nie wszystko :ninja:!
otóż to!
komentarz chamski, a sprawiedliwości niestety nie ma.

kasiak
12-08-2011, 02:35
A ja wchodziłam dziś do fokarium z Ewą w chuście i spokojnie weszłabym przez bramkę, ale Pani sama mnie skierowała dla przejścia dla wózków. ;)