PDA

Zobacz pełną wersję : jaką wybrać?



brewcia
07-08-2011, 21:41
Witam!
jestem tu nowa, koleżanka poleciła, żebym do Was zajrzała, że pomożecie. Bardzo żałuję, że nie kupiłam chusty, gdy Tosia się urodziła. Jednak ciągle chodzi mi to po głowie. I zastanawiam się jaka będzie odpowiednia. Tosia ma skończone 8mcy, waży ponad 11kg. Napiszcie jaka chusta będzie dla niej odpowiednia i czy opłaca mi się ją kupić, tak sobie ogladałam Nati, ale może jednak inna?

Karusek
07-08-2011, 22:38
nati to dobre chusty :) Czysta bawełna już na długo Ci nie wystarczy, jeśli dziecko ma 11kg. Lepiej byłoby poszukać bawełny z dodatkiem lnu, konopii lub wełny. Jeśli do tej pory nie nosiłaś, to chyba najlepsza byłaby z wełną, bo od poczatku jest mięciutka i łatwo się ją dociąga albo złamana (czyli używana) z lnem. Popatrz na chustostragan, na pewno znajdziesz tam coś, co ci się spodoba :)

Mayka1981
07-08-2011, 22:42
Opłaca na pewno :D

A kolory jakie CI się widzą?

Kasia.234
07-08-2011, 22:50
A ja zapytam przekornie ;): przymierzałaś juz dziecko do chusty? 8-miesięczniak może nie polubić chusty, moze lepiej nosidło?

brewcia
08-08-2011, 21:12
No właśnie nie przymierzałam, nie miałam gdzie, mieszkam w małym mieście, najbliżej do Piły, Bydgoszcz już 100km.Poznań 140. Zastanawiałam się nad mei tai. Tosia nigdy za często nie była noszona na rękach więc też myslałam czy polubi chustę...kolory- bez znaczenia. wszystkie lubię:)

Fusia
12-08-2011, 01:56
no co ty a nosze Róze12,5kg w czystej bawełnie natki bawełnianej nie mam więc moze by nie wystarczyła ale w girasolach100% bawełna i wstarej rapalu bez problemu nosze limit forumowy bawełniany cudnie nosi a to już natka -pasiaki nie wiem nie mam jedyny pasiak nati to z bambusem mam bawełna też daje rade i jest wygodna i certolić z praniem się nie trzeba ...wybież to co ci sie podoba a nosić jest cudnie i warto-tu masz same tego przykłady!