PDA

Zobacz pełną wersję : Lulajbaby, kieszonki (chinki)



Lamia
06-08-2011, 01:49
jak w temacie. Szukałm w szukaju:), ale trzy razy nic mi nie wyrzucił:(.... Zna ktoś te pieluszki? Jakie są? Chodzi mi o te:
http://lulajbaby.com/
właśnie przed chwil je znalazłam w necie

miracle
06-08-2011, 02:42
chińskie

Lamia
06-08-2011, 12:45
Dzi eki za info

Jedyna
06-08-2011, 12:52
ale ktoś używał?

kawiareczka
06-08-2011, 13:50
ale ktoś używał?

one mi wyglądają na Babyland, kupowałam na allegro. Jeżeli to te same, to są ok. Tylko od pupy polarek-nie mikropolarek czy welurek. Bardzo zgrabne, fajnie wyglądają. Na all chyba jeszcze taniej.

Jedyna
06-08-2011, 16:45
eee, to chyba inne, też widzialam na all - cena kusi

jadorota
06-08-2011, 17:47
Jedyna, a nie lepiej formowanki i wełniak? Ja z Twoim wełniakiem jeszcze walczę. Skubaniec nie chce się dać sfilcować. Gotowałam go pewnie godzinę i nic. Zalanolinowałam i nadal nic. Co mam im zrobić???

No i sorki za OT :)

Jedyna
06-08-2011, 18:08
Jedyna, a nie lepiej formowanki i wełniak? Ja z Twoim wełniakiem jeszcze walczę. Skubaniec nie chce się dać sfilcować. Gotowałam go pewnie godzinę i nic. Zalanolinowałam i nadal nic. Co mam im zrobić???

No i sorki za OT :)

aaaa, ja tylko lanolinowałam:-) nie filcowałam, może ta merino nie da się "wystraszyć"?

Mnie w sumie całkiem nieźle trzymał bez lanolinowania ale fakt, często zmieniałam:-)

jadorota
06-08-2011, 18:10
No może, ale wilgoć puszczał przed próbą filcowania i tak... A może chciałabyś bumgeniusa, bo po urlopie będę spieniężać :)

Jedyna
06-08-2011, 18:12
No może, ale wilgoć puszczał przed próbą filcowania i tak... A może chciałabyś bumgeniusa, bo po urlopie będę spieniężać :)

aaaa, jak mnie cena nie zabije to - daj znać:-)

jadorota
06-08-2011, 18:19
Mam chińską żyrafkę i już puszcza wilgoć, a bumki są nie do zdarcia. Prześlę Ci PW, bo to nie bazarek ;)

borussia
12-08-2011, 12:04
wg mnie to chinki, tylko zamówili sobie z doszytą własną metką lulajbaby :ninja:

schiselle
12-08-2011, 12:14
babyland...kupowałam na ebay'u i te same foto mieli :)

GOCHAGOCHA
20-08-2011, 23:50
ale ktoś używał?

no właśnie :) czy ktoś używał pieluch z lulajbaby i może coś powiedzieć o ich sprawowaniu się, przemakaniu itp.
Ja kupiłam kilka z lulajbaby typu minky i wyglądają bardzo fajnie, są milutkie w dotyku, czekam na młodocianego użytkownika, więc nie mogę jeszcze nic powiedzieć o ich sprawowaniu, dlatego o to pytam.
Co prawda pytam trochę "po ptokach", bo już kupiłam, a więc kasa wydana, ale może nie będą złe ?? ktoś coś wie na ich temat ?

A że są chińskie to na 100%, bo o to pytałam sprzedającego.

ania
20-08-2011, 23:54
My używamy i jestem bardzo zadowolona.
Mięciutkie, po praniu nic nie tracą na wyglądzie i miękkości. Nie przemakają. Wkładki fajne, puchate i chłonne. IMO zgrabniej leżą na Lilkowej pupce od innych chinek. Warte były swojej ceny ;)

GOCHAGOCHA
21-08-2011, 00:06
My używamy i jestem bardzo zadowolona.
Mięciutkie, po praniu nic nie tracą na wyglądzie i miękkości. Nie przemakają. Wkładki fajne, puchate i chłonne. IMO zgrabniej leżą na Lilkowej pupce od innych chinek. Warte były swojej ceny ;)
o! to dziękuję za opinię. Wygląda na to, że nie będą to źle zainwestowane pieniądze :) Kupiłam też kilka innych pieluch na test (maleme, bobolider, babyetta, i jeszcze jedne bambusowe na allegro) i zobaczymy jak się będą sprawowały tylko właśnie na tą chwilę nie mam doświadczeń, jeszcze .... już za miesiąc będę mogła coś więcej napisać na temat każdej z tych pieluch. Mam jeszcze zamiar kupić jedną na test z Nappime.

Lamia
21-08-2011, 00:28
My używamy i jestem bardzo zadowolona.
Mięciutkie, po praniu nic nie tracą na wyglądzie i miękkości. Nie przemakają. Wkładki fajne, puchate i chłonne. IMO zgrabniej leżą na Lilkowej pupce od innych chinek. Warte były swojej ceny ;)

ania, a zamawiałaś je w tym sklepie, czy gdzieś indziej? GochaGocha, a jak kontakt ze sklepem i obsługa, wszystko ok?

GOCHAGOCHA
21-08-2011, 00:37
Ja zamawiałam przez sklep lulajbaby.com i jeśli chodzi o obsługę to naprawdę rewelacja. Zadawałam przed zakupem miliony pytań i zawsze otrzymywałam rzeczową odpowiedź i to bardzo szybko i do tego bardzo miło (mimo ilości moich pytań :) ). Przesyłka szybka, więc ja o kontakcie ze sklepem mogę powiedzieć tylko same dobre rzeczy. Dodatkowo jak pytałam o akcesoria (specyfiki do prania itp), których sklep akurat nie miał w ofercie to jak tylko pojawiało się to w ofercie sklepu, natychmiast dostawałam maila z informacją.

ania
21-08-2011, 13:40
ania, a zamawiałaś je w tym sklepie, czy gdzieś indziej? GochaGocha, a jak kontakt ze sklepem i obsługa, wszystko ok?

na allegro upolowałam w licytacji ;) i nawet udało mi się troszkę taniej kupić niż "kup teraz"
a odbierałam osobiście i Pani przemiła, zna się na rzeczy, bo wnuczki na wielo chowane ;)

ignasiamama
10-04-2012, 16:15
Kupiłam jedną na próbę dla synka. Jest zgrabniutka choć musiałam ciut ściągnąć gumki przy nóżkach, ale za tę cenę jest to super pielucha. Ostatnio mąż włożył ją małemu na noc z wkładkami dwiema (mikrofibra i bambus) i wytrzymała 10 godzin bez przecieku!!! Czego chcieć więcej za 20 zeta??

baniorek
03-07-2012, 15:11
Używam 'Lulajbaby' bambusowych. Jestem mega zadowolona. Minusy: Długo schnie i niestety pupka jest ogromna, ale moja dzidzia najbardziej lubi je ze wszystkich, nie wiem dlaczego. Jak trzeba zmienić pieluszkę, to podnosi dupkę i czeka na pieluszke, a jak włożę jej bambusową 'lulajbaby' to się cieszy na głos ( ma 4 miesiące). Z dwoma bambusowymi wkładami spokojnie całą noc można przespać, chociaż moja dzidzia lubi sobie siknąć dość sporo. Poza tym są estetyczne, kolorowe, pierze się je bardzo wygodnie, nie używam papierków antykupkowych, ale plamy z kupek schodzą bardzo fajnie z tych pieluszek. Ogólnie oceniam na 4+. Jedne z moich ulubionych. W razie bardziej szczegółowych pytań: baniorek@wp.pl

dianek
31-08-2012, 21:37
mam 3 sztuki:
PUL+polar
minkee+polar
minkee+bambus

wszystkie nam ciekną przy nóżkach ;) (ale nam wszystkie kieszonki ciekną)
bambusowa długo schnie

ogólnie pieluchy nieźle się układają, wkłady bambusowe umiarkowanie chłonne, dość "wiotkie" przez co lubią się przesuwać w kieszonce, natomiast mikrofibra chłonna, szybko schnie i w odpowiednim rozmiarze (nie za długa, nie za szeroka)

sheana
31-08-2012, 23:09
O własnie dumam nad jakimiś chinkami w miejsce moich starych, jak długo ten bambus schnie? Bo miałam wielorazowe i migiem było...
Czyli lepiek brać polar i wkład mikrofibrowy?

kamilam
01-09-2012, 08:01
Ja mam kilka rodzajów chinek i niestety te z lulajbaby najmniej lubię, mają gruby polarek, robią dużą pupę :( nie są tak fajnie wyprofilowane w pupie wolę babyland

Dorotaa
01-09-2012, 08:35
Ja mam i lulajbaby i babyland i zdecydowanie wolę te pierwsze. Są węższe w kroku, nie ciakną w ogóle i mają ładniejsze wzorki :wink: Bambusowe faktycznie długo schną, ale są bardzo chłonne.

dianek
01-09-2012, 09:20
O własnie dumam nad jakimiś chinkami w miejsce moich starych, jak długo ten bambus schnie? Bo miałam wielorazowe i migiem było...
Czyli lepiek brać polar i wkład mikrofibrowy?
podczas słonecznej pody kieszonka wyłożona polarem schła nam max 2h, a bambusowa - cały dzień :/

sheana
01-09-2012, 09:21
Aaaa to luz ;) Myślałam że jakoś strasznie długo, jeden dzien na bambus to ok. Miałam takie co im 2 dni nie do końca starczały :D

dianek
01-09-2012, 09:27
Aaaa to luz ;) Myślałam że jakoś strasznie długo, jeden dzien na bambus to ok. Miałam takie co im 2 dni nie do końca starczały :D
też takie mam ;)
ale u ta warstwa bambusa jest cienka, więc nie jest źle
za to chłonność ma dużo lepszą niż te z polarkiem

Tamarin
13-03-2013, 07:22
Macie może zdjęcia jak te pieluszki wyglądają od środka? :) bo jestem nimi zainteresowana, a na stronie nie mają realnych zdjęć. Z góry bardzo dziękuję!! :)

magi38
14-03-2013, 22:48
Mam 12 tych pieluszek, ale wolę pulowe z polarkiem. Mam minki z polarkiem i minki z bambusem wkładki różne. Jak dam radę to wstawię fotki.
Lubię je i mój synek też :lol:

Tamarin
15-03-2013, 06:48
Mam 12 tych pieluszek, ale wolę pulowe z polarkiem. Mam minki z polarkiem i minki z bambusem wkładki różne. Jak dam radę to wstawię fotki.
Lubię je i mój synek też :lol:

Super by było :):):)

ata00
30-07-2013, 08:43
mam 3 pieluszki lulajbaby (minki z bambusem). ogolnie sa oki, chlonne, ale dlugo schna ( w tak sobie cieply dzien 2 dni potrzebuja), troszke wieksza pupka jest niz w pul´owej pieluszce. w zasadzie mam 3 pieluszki i kazda jest troszke inna krojem. wklejam kilka fotek (jako modelka Elenka 6,5kg, prawie 6 miesiecy)
http://moje.glitery.pl/obrazki/210/128/5-glitery_pl-ata00-364.jpg (http://glitery.pl/)
http://moje.glitery.pl/obrazki/210/128/5-glitery_pl-ata00-6290.jpg (http://glitery.pl/) - ta pieluszka jest mniejsza niz 2 pozostale.
http://moje.glitery.pl/obrazki/210/128/5-glitery_pl-ata00-9385.jpg
http://moje.glitery.pl/obrazki/210/128/5-glitery_pl-ata00-3773.jpg
http://moje.glitery.pl/obrazki/210/128/5-glitery_pl-ata00-141.jpg
http://moje.glitery.pl/obrazki/210/128/5-glitery_pl-ata00-9989.jpg - bambusik miesisty.
http://moje.glitery.pl/obrazki/210/128/5-glitery_pl-ata00-8512.jpg

onka
30-07-2013, 12:15
Jak dla mnie pieluszki są ok. Mam 3 minki z polarem, wszystkie jednakowe. Podobne do innych chinek. Pupa zgrabnie wygląda. Jedynie co mnie irytuje, to wszystkie 3 mają jakieś trefne napy. Ciężko się je zapina. Póki dziecię mi nie ucieka to nie problem, zobaczymy jak będzie później :)

gilese
30-07-2013, 12:56
Ja mam też trzy takie pieluszki, wszystkie minki, dwie z bambusem, jedna z polarkiem, jak włożę jakieś porządne wkłady to są ok, nie przeciekają, w miarę szybko schną, napy też są ok. Ale jakoś najmniej lubię te pieluszki, mam je na rezerwę i zakładam tylko jak braknie mi czegoś innego co lubię bardziej :) Mąż natomiast lubi je bardzo za wzór (mam pasiaste biało-czerwone) i ze stosu pieluchowego wybiera najczęściej te :)

gosza191
30-08-2013, 22:42
A czy któraś z Was prała je w 60 stopniach? I jeśli tak to jakie efekty? Pul cały?

onka
31-08-2013, 01:22
Ja wszystkie pieluchy piorę w 60 st. i nic się nie dzieje. Jedynie jedna babyland mi się rozwarstwiła, ale ona już chyba wiekowa bo inna się trzyma dobrze. Lulajbaby wciąż wyglądają jak nowe po 4 miesiącach prania co drugi dzień.

gosza191
31-08-2013, 08:55
;) Dzięki za odp.;) a ich wkłady bambusowe? Jak z chłonnością i jakością?

Mlena
20-09-2013, 22:11
Posiadam te pieluszki z minki + bambus. Super chłonne i niezawodne. Mój must-have nocny z wkładami bambusowymi. Mam wersje z jednym rzędem nap i moje ulubione dwurzędowe (większe są od jednorzędowych). Myślę.że przy mniejszym maluchy lepiej wybrać wersję z jednym rzędem nap, będą lepiej leżeć. Jedyny minus schną długo ale ... zalet jest więcej
cena, jakość oraz chłonność i brak przeciekania. Planuje kupić ich jeszcze kilka ale niestety nie w tym miesiącu hihi gdyż zakupy pieluszkowe wciągające a kasy brak:(

malwalato
18-11-2013, 22:20
Według mnie tez są ok. mam 2 minky jedną pulową i wkłady bambusowe. Piore w 60 stopniach i nic sie jak do tej pory nie wydarzyło. W tych minke polar jest fajniejszy niz w pulowej. bardziej miękki. Wkłady bambusowe jesli chodzi o chłonnosc to porównywalne do innych w tej cenie. Na duzy plusI bardzo fajna obsługa sklepu.

elinn
20-12-2015, 23:06
Dziewczyny, czy te pieluszki są z przeszyciami przy nóżkach?

Sowa
20-12-2015, 23:29
Tak, mają przeszycia.

Przy okazji napiszę, że bardzo lubię te pieluszki :) Mam kilka kieszonek z bambusem od pupy, używam na noc i na spacery, najczęściej z bambusowymi wkładami Puppi. Wielki plus za jeden rząd napek - idealne dla grubonogich dzieci ;)

elinn
21-12-2015, 12:41
Tak, mają przeszycia.

Przy okazji napiszę, że bardzo lubię te pieluszki :) Mam kilka kieszonek z bambusem od pupy, używam na noc i na spacery, najczęściej z bambusowymi wkładami Puppi. Wielki plus za jeden rząd napek - idealne dla grubonogich dzieci ;)


Dzięki za info :)

A szerokością i długością porównywalne są np. do Milovii czy Kokosi (pytam bo nam Kokosi zjeżdżają z końca pupci) :)