PDA

Zobacz pełną wersję : Zezłościł mi się synu w Mietku ;/



Havanka
03-08-2011, 19:58
Eh ;/ czekałam na swojego pierwszego MT od Pani_Olo dziś przyszedł,widziałam że młody na niego zerka z pod oka i mina mi się coś nie podobała,no ale podjęłam próbę i wzięłam go na klate i kurcze mi się rozrczał tak,że nie pytajcie.

Mam nadzieję,że mu przejdzie bo MT cudowny,bardzo mi się podoba no i przydało by się wystawić jakąś opinię.Myślicie,że mu przejdzie.

P.s W chustach się nosiliśmy i nie było problemu,może się przyzwyczaił po prostu ...?

agnieszkazd
03-08-2011, 21:11
Moja Starsza lubiła w mietku, a młodsza... nawet z tym do Niej nie podchodź.
Może taka jak są dzieci niechustowe, tak też są niemietkowe?

Pat
07-08-2011, 11:56
I jak? Coś lepiej? :)

dankin-82
07-08-2011, 12:44
nic na siłę, pakuj młoidzież do mietka ale w formie zabawy, pokaż że to przyjemne i dobrze się przy tym bawicie oboje, nim się obejrzysz dziecko nie będzie chciało wychodzic z niego ;)
Jak już włożysz powygłupiaj się.

Ja jestem za rozmową z dzieckiem, możesz wytłumaczyc że "to" służy do noszenia dzieci, wszystko po kolei wytłumacz co do czego służy, pokaż jak się go mota, możesz wsadzic misia i zapytac czy Twoje dziecko też chce

wszystko na spokojnie bez nerwów czy nacisków

Padthai
12-08-2011, 10:24
U mnie bylo podobnie z synem. Zobaczyl ergo (czarne) dal sie wzsadzic dwa razy, a potem plakal za kazdym razem jak je widzial. Nie dal sie do niego przekonac. Nawet patrzec nie chcial. Nie moglo lezec na wierzchu, bo sie go najzwyczajniej bal i musialam wsadzic od szafy. Mial wtedy 1,5 roku i byl noszony w chustach i MT. Taka reakcje mial tylko na ergo :?

Havanka
12-08-2011, 10:32
U nas sytuacja się zmieniła diametralnie dnia następnego,widocznie wieczorem jak go wsadziłam pierwszy raz miał zły dzień.

Dziś się nosimy dosłownie wszędzie,Olaf jak widzi,że go wyciągam to aż się cały trzęsie :mrgreen:

Ogromnie mnie to cieszy :applause::applause::applause:

Pat
12-08-2011, 10:32
Padthai - Hehe, można by powiedzieć, że wiedział, co najlepsze ;). Chociaż ergo do niektórych zadań jest jednak super...

Pat
12-08-2011, 10:33
U nas sytuacja się zmieniła diametralnie dnia następnego,widocznie wieczorem jak go wsadziłam pierwszy raz miał zły dzień.

Dziś się nosimy dosłownie wszędzie,Olaf jak widzi,że go wyciągam to aż się cały trzęsie :mrgreen:

Ogromnie mnie to cieszy :applause::applause::applause:

:high::high::high::heart::high::high::high:

Padthai
12-08-2011, 10:40
Padthai - Hehe, można by powiedzieć, że wiedział, co najlepsze ;). Chociaż ergo do niektórych zadań jest jednak super...

ergo zostalo jako pokazowe, a do noszenia kupilam bondo i sie sprawdza, choc na mlodszym dzieciu, bo syn mi wyrosl, eh


U nas sytuacja się zmieniła diametralnie dnia następnego,widocznie wieczorem jak go wsadziłam pierwszy raz miał zły dzień.

Dziś się nosimy dosłownie wszędzie,Olaf jak widzi,że go wyciągam to aż się cały trzęsie :mrgreen:

Ogromnie mnie to cieszy :applause::applause::applause:

dobra robota :high:

Havanka
12-08-2011, 10:55
Muszę napisać w wątku Pani_Olo recenzje tylko najpierw muszę poprosić kogoś,aby nam zrobił zdjecia na spacerze,bo mam kilka ale to sama sobie zrobiłam i nie widać go całego.

Pat
12-08-2011, 11:08
Koniecznie, koniecznie!!! :)

dankin-82
12-08-2011, 14:48
:thumbs up: super !