PDA

Zobacz pełną wersję : Skąd producenci biorą te wiązania z dzieckiem przodem do świata?



mamaLiKa
02-08-2011, 21:19
Właśnie pożyczam koleżance swoją starą chustę elastyczną Moby Wrap i dopiero teraz zauważyłam, że w instrukcji jako jedno z wiązań jpokazane est z dzieckiem przodem do świata. Jakoś wczesniej tego nie widziałam, czy też nie wpadłam na pomysł, żeby dziecię tak męczyć.To samo zresztą pojawiło się dzisiaj w wątku dot. chusty elastycznej Cybex.u Go. I teraz moje pytanko, może mnie oświecicie, bo ja nie mam pomysłu: po co producenci tych chust pokazują takie wiązanie, skoro jest one szkodliwe dla kręgosłupa małego dziecka? Przy wisiadłach to jeszcze rozumiem, tam jest tylko jedna pozycja noszenia - totalnie w pionie, jak już coś takiego wyprodukowali, muszą sprzedać. Ale przy elastykach - przecież je można na parę sposobów wiązać (albo raczej dziecie różnie układać w tych 3 warstwach). Po co jeszcze to wiązanie z dzieckiem do przodu. Czy to możliwe, że producenci nie wiedzą o szkodliwości takiego ułożenia? Tacy są tępi???:hmm: Bardzo mnie to frapuje, tym bardziej, że uważałam, że Moby to porządny elastyk :(