PDA

Zobacz pełną wersję : Witajcie :)



princessara
28-07-2011, 21:40
powinnam sie przywitać choć już napisałam pierwszego posta :)

witajcie
od 9 tygodni jestem szczęśliwą mamą i jak mały miał 3 tygodnie poczyniłam pierwsze próby chustowania. mam na razie doświadczenie z chustą elastyczną chyba firmy amelle bo dostałam ją od koleżanki i tak to się zaczęło :)
teraz od jakiegoś czasu czytam to forum i chłonę wiedzę...

mam nadzieje ze pomozecie mi jakos bo nie jestem pewna czy dobrze wiążę i tak dalej.
narazie u nas bardzo krucho z finansami (mam nadziee ze to przejściowe) ale udalo mi sie zamowic chuste tkana na allegro i jak już dostanę ją w swoje łapki to będę testować. jest to chusta lniana vombati. nie wiem czy to dobrze na początek ale trudno-zakup poczyniony spontanicznie, spodobał mi się jej kolor..
jak macie jakieś rady co na początek to bardzo chętnie poczytam
pozdrawiam :)

ps. marzy mi sie tez jakis pouch zeby tak na szybko moc wlozyc malucha albo do karmienia jak gdzie jestem in public
moze ktoras chce sprzedac?juz zreszta napisalam na jednym watku sprzedazowym ale jakby co to czekam na propozycje :)

sakahet
28-07-2011, 22:32
witaj:hey:

jak pokażesz fotki, to na pewno ktoś Ci pomoże w wiązaniu, choć najlepiej jakbyś mogła się z kimś na żywo spotkać :)
a skąd jesteś?

princessara
28-07-2011, 22:38
no tak zapomnialam o najwazniejszym- jestem z warszawy a konkretnie z bialoleki choszczowki...moze ktos z okolic tarchimna jest to blisko mam...

niestety wieksze eskapay to troche ciezko...mlody nie za bardzo luibi komunikacje miejska wiec dalsz e wyjazdy to juz cala wyprawa

goshya
28-07-2011, 22:39
Witaj:):):)

sakahet
28-07-2011, 23:51
z tego co kojarzę, to jest trochę osób z tamtych okolic
najlepiej poszukaj na podforum Warszawy

Lamia
29-07-2011, 01:25
Witaj:):) Czytaj i pisz:)

kubutkowa
29-07-2011, 02:40
Cześć :)

Mika
29-07-2011, 09:30
hejka witaj i się rozgość aa i zapewne niebawem zmienisz elastyka na wiązaną :hey:

hajda
29-07-2011, 10:38
Witaj nowa chustomamo :)

princessara
29-07-2011, 12:02
no juz odkrywam powoli co sie kryje na forum i gdzie ale niestety jeszcze nie doszlam jak wstawic zdjecie- probowalam i chyba nie mozna tak bezposrednio tylko trzeba miec link do zdjecia...prawda to?
bo bede musiala zalozyc jakies konto wobec tego-na jakiejs picassie czy gdzies tak?
jak to dziala?

bo chcialam wkleic zdjecie kieszonki to mi powiecie co i jak...