PDA

Zobacz pełną wersję : zaciągnięta i przerwana nitka w chuscie czy wpływa na bezpieczeństwo noszenia???/



Fusia
28-07-2011, 10:14
mam chuste ma ona dwie nitki obok siebie zaciągnięte i przerwane-nie da sie zrobić węzełka bo druga cześć nitki jest wpleciona w materiał od razu przy końcu
i nie wiem można w niej nosic to jest tak 5cm od krawędzi chusty ale blisko środka długości można w niej nosić czy chusta na straty?chyba sie zapłacze

Fusia
28-07-2011, 10:41
i co z moją chustą:confused::cryy:

metis1
28-07-2011, 10:47
Fusia, Ty chyba żartujesz...? :ninja:

Ile nitek ma chusta? Myślisz, że tragedia się stanie, jak jedna czy dwie przerwiesz, i to przy brzegu? Chyba dziecko Ci przez taką dziurkę nie wypadnie?:hide:

http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a055.gif Nie dramatyzuj! Kubełek zimnej wody i luz!

Ma to chyba największe znaczenie przy sprzedaży, ale nie w noszeniu...

s0nata
28-07-2011, 10:49
się podepnę... kupiłam chustę, prałam w poszewce, ale w trakcie prania się rozpięła (na guziki była), po praniu chusta częściowo poza tą poszewką była no i w pralce nic ze suwakami czy czymś przyczepnym, a chusta zaciągnięta w kilku miejscach i nitka przerwana jedna :-( Mama, krawcowa z 50letnim stażem, tak ładnie mi to miejsce wzmocniła, podcerowała, że nawet ja tego znaleźć nie mogę. I noszę, ale chętnie poczytam, co ktoś powie na ten temat.

s0nata
28-07-2011, 10:50
Fusia, Ty chyba żartujesz...? :ninja:

Ile nitek ma chusta? Myślisz, że tragedia się stanie, jak jedna czy dwie przerwiesz, i to przy brzegu? Chyba dziecko Ci przez taką dziurkę nie wypadnie?:hide:

http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a055.gif Nie dramatyzuj! Kubełek zimnej wody i luz!

Ma to chyba największe znaczenie przy sprzedaży, ale nie w noszeniu...

a na dłuższą metę? nie rozejdzie się tam?

metis1
28-07-2011, 11:08
Może teoretycznie to możliwe, gdybyś palcem w tę dziurę jeszcze się wwiercała...

Złap ją igiełką, jak radzi s0onata, i noś dalej! :)

Fusia
28-07-2011, 14:25
ale to nówka nie prana i niewiem czy nie zwracać ale jest śliczna mi mi szkoda wiec jesli to nie robi problemu w noszeniu to bym nie oddawała

s0nata
28-07-2011, 18:23
ale to nówka nie prana i niewiem czy nie zwracać ale jest śliczna mi mi szkoda wiec jesli to nie robi problemu w noszeniu to bym nie oddawała

ja to z kolei nówkę nie praną bym zwróciła

belfe
01-05-2013, 10:38
ja wlasnie wczoraj dostalam chuste z dwoma przerwanymi nitkami i w tym miejscu jest luzniej utkane , sa to now nie prane jaskolki z konopiami, czy w praniu sie to zejdzie i zbije czy jednak wymieniac?
czy zrobi sie z tego dziura?, pod siwatlo jest przeswit
tylko obawiam sie ze na wymiane juz chust nie bedzie :(

yvona
01-05-2013, 12:58
Rany, ja sie w ogole takimi detalami nie przejmuje. Toz to nie ponczocha ;)

urticea
01-05-2013, 13:22
ja wlasnie wczoraj dostalam chuste z dwoma przerwanymi nitkami i w tym miejscu jest luzniej utkane , sa to now nie prane jaskolki z konopiami, czy w praniu sie to zejdzie i zbije czy jednak wymieniac?
czy zrobi sie z tego dziura?, pod siwatlo jest przeswit
tylko obawiam sie ze na wymiane juz chust nie bedzie :(
mój leoś miał takie wady..i było gorzej. wymienili mi na nowego:)
ja bym oddała/wymieniła... nie wiadomo jak to się zachowa, może się brzydko rozejść, a chusta przez to wiele straci na wartości..