PDA

Zobacz pełną wersję : Czy mogę wyprać w 90 stopniach?



Jacuszkowa
27-07-2011, 19:00
wkłady do flipa, prefoldy pieluszkarniowe i co mnie najbardziej ciekawi bambusy kikko (kolorowe i białe). Wszystko już tak poszarzałe i poplamione od kupki, że chcę coś w końcu z tym zrobić, bo 60 stopni już nie daje rady...

aaa, mam też tetrę, taką dziadoską, mogę ją dorzucić?

espejo
27-07-2011, 19:07
Na 90 piore tetre, flanele - bawelnę:) i mikrofibrę, prefoldy tez - one bawelniane
bambus sobie zniszczylam...wiec ostroznie

Jacuszkowa
27-07-2011, 19:11
dzięki Ci dobra kobieto!
tak mnie kusił ten babmus, pomimo, że na ulotce było, że do 60 a może tylko do 40 stopni...

morla1
27-07-2011, 19:11
wkłady do flipa, prefoldy pieluszkarniowe i co mnie najbardziej ciekawi bambusy kikko (kolorowe i białe). Wszystko już tak poszarzałe i poplamione od kupki, że chcę coś w końcu z tym zrobić, bo 60 stopni już nie daje rady...

aaa, mam też tetrę, taką dziadoską, mogę ją dorzucić?

A z bambusów kikko Ci się plamy nie spierają????Dla mnie one są idałem jeżeli chodzi o dopieranie i spieranie, kupka z nich schodzi pierwszorzędnie w porównaniu do zwykłej tetry, bo na niej to zawsze plamy...

jul
28-07-2011, 12:29
bambusy kikko kurczą mi się już w 60 stopniach jak czasem trafią do takiego prania - potem tak śmiesznie szeleszczą i je rozciągam kawałek za kawałkiem, ale nie wiem, czy wracają do początkowego rozmiaru, czy też coraz mniejsze. Na 90 stopni bym nie ryzykowała. Resztę (w tym bambusowe: z froty nappi me, yetty, wkładki CP) co jakiś czas wrzucam. Wkładom flipa - mikro i bawełnie nie zauważyłam, żeby coś się działo, w ogóle biała bawełna powinna dobrze znosić taką temperaturę - w końcu tradycyjną tetrę bawełnianą co chwila się gotowało.

anitanelka
03-08-2011, 17:20
Ja mam kilka bambusków tertrowych kikko 30x30 i te prane w 40st maja mniej więcej taka wielkość a te w 60 maja jakieś 10x20 ;)

jadorota
03-08-2011, 18:23
A jak polar w 90 się zachowuje?Poszyłam wkłady dzisiaj do flipów i dałam na wierzch polarową wkładkę. Czy macie doświadczenie w gotowaniu polaru;) Chodzi tu o taki najzwyklejszy z kocyka ikeaowskiego.