PDA

Zobacz pełną wersję : Poznań (Piątkowo) potrzebuję pomocy



elalank
27-07-2011, 15:15
Czy któraś z chustowych mam z Poznania lub okolic mogłaby rzucić okiem na nasze wiązanie? Ładnie proszę :) Boję się, że nieświadomie mogę zrobić krzywdę złym zamotaniem. (córka ma 5,5 tyg).

morla1
27-07-2011, 15:22
Ja niestety nie pomogę bo sama się uczę i tak jak Ty się bałam...ale wolałam jednak zaprosić doradcę chustowego...teraz jestem spokojniejsza...Ola nauczyła mnie takich "kruczków", których nie dostrzegałam oglądając filmiki... jestem spokojniejsza dzięki temu bo wiem, że mam dobre podstawy.
Pozdrawiam

Karusek
27-07-2011, 15:50
mnie pewnie nie posłuchasz :lool::ninja:, ale tylko poprę zdanie powyżej, że warto się umówić z Olą (nick olka u nas) albo wybrać się na któreś spotkanie dziewczyn noszących w Poznaniu (zwykle w środy, napisz do olki albo do mamaslon, kiedy będzie najbliższe, aktualnie są najczęściej w plenerze :) Fajnie jest :)

sama rzadko na tych spotkaniach bywam, więc pewnie się na mnie nie natkniesz :ninja: a poza tym naprawdę nie jestem taka zła ;) i sorry za wiadomy post :oops::lol:

cynthia
27-07-2011, 17:48
napisałam pw ;)

elalank
28-07-2011, 12:11
Karusek, w sumie to rozumiem co miałaś na myśli ;) więc się nie gniewam. Na początku było mi nieswojo po tym poście, ale na trzeźwo spojrzałam na sytuację i uświadomiłam sobie jak to mogło wyglądać z Twojej perspektywy ;) więc sytuacja wyjaśniona.

Dzięki za informację :)
fajnie, że są takie spotkania. Muszę się zorientować co i jak

elalank
28-07-2011, 12:12
napisałam pw ;)

dziękuję, już Ci odpisałam :) bardzo się cieszę

Karusek
28-07-2011, 12:14
no i cieszę się, że nie uciekłaś przez mnie z forum :D
miałam sunseta, dwa razy :love::love::love:
Zadowolona z zakupu? :)

elalank
28-07-2011, 14:24
no i cieszę się, że nie uciekłaś przez mnie z forum :D
miałam sunseta, dwa razy :love::love::love:
Zadowolona z zakupu? :)

a wiesz, że miałam taki zamiar ;)
A widzisz, to teraz wiem jak się nazywa moja chusta ;-) bo kupiłam używaną i dziewczyna nie napisała jak się nazywa.
Jestem zadowolona, jestem. Nie mam co prawda porównania z innymi chustami jeśli chodzi o jakość. Bo wizualnie jest piękna :)

A dlaczego 2 razy? Chusty się zużywają? :p (przepraszam, może to głupie pytanie:confused:), drą czy cóś?

olka
28-07-2011, 14:33
Oj, strasznie mi miło, że dziewczyny mnie tak zachwalają :oops:
A co ilości chust i częstotliwości ich wymiany, to chusty są baaaaaaardzo długowieczne, tylko nasze gusta i pragnienia szybko się zmieniają :) Przez kilka tygodni kochasz susnset, a potem zobaczysz coś, w czym się zakochasz, sprzedajesz sunset, kupujesz to coś innego, a potem znów jednak tęsknisz do sunseta, .... :D
Uważaj, forum wciąga, raz już raz wejdziesz, to nie ma powrotu do normalności :twisted:

elalank
28-07-2011, 14:44
Oj, strasznie mi miło, że dziewczyny mnie tak zachwalają :oops:
A co ilości chust i częstotliwości ich wymiany, to chusty są baaaaaaardzo długowieczne, tylko nasze gusta i pragnienia szybko się zmieniają :) Przez kilka tygodni kochasz susnset, a potem zobaczysz coś, w czym się zakochasz, sprzedajesz sunset, kupujesz to coś innego, a potem znów jednak tęsknisz do sunseta, .... :D
Uważaj, forum wciąga, raz już raz wejdziesz, to nie ma powrotu do normalności :twisted:

aaaa, o to chodzi :) No to zobaczymy kiedy zacznę wyprzedawać rzeczy z domu, żeby zakupić nową chustę :twisted: bo już kilka na forum widziałam, które wpadły mi w oko :)

To od razu zapytam o te środowe spotkania o których Karusek pisała. Czy one są dla wszystkich zainteresowanych? Czy są odpłatne? Gdzie się odbywają?
One są takie towarzyskie z połączeniem nauki chustowiązania? czy czysto warsztatowe? itd

Karusek
28-07-2011, 16:56
aaaa, o to chodzi :) No to zobaczymy kiedy zacznę wyprzedawać rzeczy z domu, żeby zakupić nową chustę :twisted: bo już kilka na forum widziałam, które wpadły mi w oko :)

To od razu zapytam o te środowe spotkania o których Karusek pisała. Czy one są dla wszystkich zainteresowanych? Czy są odpłatne? Gdzie się odbywają?
One są takie towarzyskie z połączeniem nauki chustowiązania? czy czysto warsztatowe? itd

olka dobrze napisała nt sunseta :) inki storczowe miałam 4 :D i mam nadzieję, że tej, którą mam teraz już nie sprzedam (bo i tak zaraz zacznę szukać następnej :D Choróbsko trwa :D
a spotkania są dla chętnych, nie warsztatowe, tylko towarzyskie, ale przy okazji można coś pokazać albo poprawić, jeśli jest taka potrzeba ;) Ale to tak przy okazji ;)
Warsztaty też zresztą są organizowane, wtedy to już tak porządniej, więcej czasu, żeby się nauczyć dobrze wiązać (ale to już skrobnij do olki albo aniflody albo truscaffki, bo to one organizują)
może jednak do zobaczenia ? ;)

mamaslon
28-07-2011, 22:35
witam nowa chusto fankę ;)
chusty wciągają mocno, ta do tego, ta do tego...a już najgorzej jak się na coś zachoruje :duh:
słynne hasło: biorę i :hide:
W środę z olką i innymi dziewczynami zapraszamy na takie luzackie spotkania "wtajemniczonych" mam...są ploty, jest BLW i inne cuda oraz oczywiście chusty, takie siakie owakie...jest co macać :D!
(aktualnie ja się wakacjuję więc proszę pytać olki co i jak)
Na warsztaty chustowe zapraszamy co miesiąc, trzeba się szybko zapisywać jak tylko inf. pojawi się na stronie
http://www.chusty.net/a/
:kiss:

olka
28-07-2011, 23:36
To od razu zapytam o te środowe spotkania o których Karusek pisała. Czy one są dla wszystkich zainteresowanych? Czy są odpłatne? Gdzie się odbywają?
One są takie towarzyskie z połączeniem nauki chustowiązania? czy czysto warsztatowe? itd
Zapraszamy serdecznie :)
To takie luźne, nieformalne spotkania mam, które nie chcą siedzieć same z dziećmi w domu, mają ochotę i czas spotkać się z innymi mamami. Przeważnie rzeczywiście widzimy się w środy. Jak jest pogoda, to w parku: Sołacz, Cytadela, Malta, ... Jak niepogoda, to w mieszkaniu którejś z nas, albo gdzieś w kawiarence. Są chustomamy i "zwykłe" mamy :) Gadamy sobie, odpoczywamy od domów, nasze dzieci bawią się ze sobą, albo patrzą na siebie (zależy jaki wiek i stopień rozwoju:p). Obecnie urlop u mnie też, więc spotkanko zawieszone, ale jak będzie następne, to damy Ci znać! Może zatem skoro jest szersze zainteresowanie, to ogłosimy się w podforum Poznań.
Do zobaczenia zatem :cool:
PS. Że jeszcze tak poprawię mamaslon (wybacz Gosiu :*): te comiesięczne,stowarzyszeniowe spotkania chustowe to nie warsztaty, tylko spotkania informacyjno-ćwiczebne, to nie taki warsztat na 100%, ale można się na nim oczywiście czegoś tam nauczyć :oops:

Nezumi
28-07-2011, 23:49
Ja również witam :hey:
Jak wpadniesz tak jak ja, to gwarantuję, ze tak jak sie obawiasz- zaczniesz wyprzedawać dom :mrgreen:
a co do kupowania tych samych chust- to ja przez trzy miesiące usiłowałam sprzedać nową, bo stwierdziłam,że nie mój kolor. I jak w koncu sprzedałam (a chyba cały czas miałam nadzieję,ze nikt nie kupi) to strasznie mi sie zaczęła podobac i kolor jakby mój jednak:oops: i chce ją:cryy: Ale moze jeszcze do mnie wróci :hide:
Do zobaczenia na najbliższym środowym spotkaniu.
Edit: To mój najdłuższy post :)

Karusek
28-07-2011, 23:52
a co do kupowania tych samych chust- to ja przez trzy miesiące usiłowałam sprzedać nową, bo stwierdziłam,że nie mój kolor. I jak w koncu sprzedałam (a chyba cały czas miałam nadzieję,ze nikt nie kupi) to strasznie mi sie zaczęła podobac i kolor jakby mój jednak:oops: i chce ją:cryy: Ale moze jeszcze do mnie wróci :hide:


he he he, jeszcze poczekasz :D Ładnie nosi i jaka leciutka :D:D:D chyba że mnie przypili ;)

Nezumi
29-07-2011, 09:44
he he he, jeszcze poczekasz :D Ładnie nosi i jaka leciutka :D:D:D chyba że mnie przypili ;)

Hmmmm. Może dla dziewuszki mi się skapnie :)

mamaslon
29-07-2011, 20:20
PS. Że jeszcze tak poprawię mamaslon (wybacz Gosiu :*): te comiesięczne,stowarzyszeniowe spotkania chustowe to nie warsztaty, tylko spotkania informacyjno-ćwiczebne, to nie taki warsztat na 100%, ale można się na nim oczywiście czegoś tam nauczyć :oops:
oops ;) sorrka olka...dzięki za poprawke :D!

aaa...hihih...anyszka, ale jaja!:lool:i jak dobrze już sobie planujesz ;)
calkiem O.F. mi sie zrobił ten wpis8))

Nezumi
30-07-2011, 00:18
aaa...hihih...anyszka, ale jaja!:lool:i jak dobrze już sobie planujesz ;)
calkiem O.F. mi sie zrobił ten wpis8))

A planuję tylko. Jak by mi 100% dawali,ze dziewczynka, to pewnie już byśmy robili hehe :)
Przepraszam,ze nie na temat post ;)

elalank
30-07-2011, 13:56
Dziękuję dziewczyny za miłe przyjęcie :)

Super, że są takie spotkania. Bardzo chętnie bym przyszła i wyrwała się z domu

A gdzie będziecie pisać o spotkaniu, kiedy i gdzie jest organizowane?
Bo ja jeszcze gubię się w forum:rolleyes: i nie chciałabym przegapić.

I faktycznie z tym pasowanie chusty o racja, ostatnio kręciłam nosem jak musiałam założyć moją czerwoną do różowej bluzki :lol:

elalank
31-07-2011, 20:04
Mam takie pytanie nie w temacie, bo chciałam z koleżanką wybrać się do kawiarenki Gauganek, ale ona tam dziś pojechała na rekonesans i wstyd się przyznać, ale nie znalazła:oops:

Byłyście tam może? Gdzie się znajduje dokładnie?

Karusek
31-07-2011, 20:08
Mam takie pytanie nie w temacie, bo chciałam z koleżanką wybrać się do kawiarenki Gauganek, ale ona tam dziś pojechała na rekonesans i wstyd się przyznać, ale nie znalazła:oops:

Byłyście tam może? Gdzie się znajduje dokładnie?

w podwórzu, faktycznie od ulicy nie widać, trzeba wejść w podwórze i na końcu, w rogu po lewej (jeśli dobrze pamiętam ;))

mamaslon
31-07-2011, 20:58
tak :)
trzeba wejsc od cyryla idąc po prawej stronie w pierwszą bramę...:thumbs up:
super jest:high:

(tatoo tez tam robią - w bramie znaczy ;) )

olka
31-07-2011, 21:44
Do Gauganka ja prowadzę znajome tak: idziemy ulicą 3 maja od strony ul. 27 grudnia w kierunku placu Cyryla Ratajskiego, trzymamy się lewej strony ulicy. Za złotym szyldem "Top but" skręcamy w lewo, w bramę. Tam najpierw pokazuje nam się jakiś kebab, trzeba iść dalej cały czas prosto i w końcu trafiamy na kolorowy napis "Gauganek".

olka
31-07-2011, 21:55
A gdzie będziecie pisać o spotkaniu, kiedy i gdzie jest organizowane?
Bo ja jeszcze gubię się w forum:rolleyes: i nie chciałabym przegapić.

Ja będzie następne spotkanko to napiszmy pw. Albo tu napiszemy, może ktoś jeszcze zechce przyjść: http://chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=124 To nasze poznańskie podforum.

mamaslon
31-07-2011, 22:43
i napiszę maila do Ciebie, tak jak obiecałam :lol:

elalank
01-08-2011, 16:35
Zbiorczo- Dzięki dziewczyny za wyjaśnienia odnośnie Gauganka :rolleyes: bo już myślałyśmy z koleżanką, że może go zamknęli czy cóś :ninja:

mamaslon- dzięki za wiadomość :)

cynthia -dziękuję za spotkanie i fachowe oko :) było mi bardzo miło! szkoda, że nie zdążyłam zawiązać kangurka.

cynthia
04-08-2011, 07:52
Kangurek następnym razem ;)

Yucami
09-08-2011, 13:44
to jakby mialo byc nastepne spotkanie, to ja tez byłabym bardzo chetna
mam w domu szkrabka dwutygodniowego a dzisiaj własnie listonosz przyniósł moja pierwszą chustę - Rapalu - mały teraz spi, ale jak sie obudzi będę debiutować w wiązaniach

anifloda
09-08-2011, 14:01
Zapraszam w sobotę do Ogródka Jordanowskiego. Tu wątek:
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=62166

Karusek
09-08-2011, 14:01
mamy spotkanie 13.08 w ogródku jordanowskim przy solnej :) zajrzyj na podforum poznańskie, tam jest godzina :)

edit: znowu mnie uprzedzono :)

anifloda
09-08-2011, 14:07
:-)

elalank
10-08-2011, 22:35
:) super
Na 98 % się zjawię