PDA

Zobacz pełną wersję : wita siĂŞ świeżynka chustowa :)



mango977
05-01-2008, 17:43
Witam serdecznie. Mam na imię Agata, mieszkam w Gdańsku, jestem mamą 6 letniej Zuzi i miesięcznego Mateuszka. Chustowaniem zaczęłam się interesować będąc w ciąży z Matim. Przez forum rówieśnicze grudniówek trafiłam na "Kawałek szmaty..." no i się zaczęło :) Niestety nie znam żadnym mam zachustowanych z Gdańska, więc bojąc się, że nie poradzę sobie sama w wiązaną kupiłam na początek Hamalu. I nawet udało mi się oswoić tego zwierza na tyle, że nosze małego swobodnie po domu i oboje jesteśmy zachwyceni 8)) Jednak zgodnie z zasadą, że apetyt rośnie w miarę jedzenia zachorowałam na wiązaną i wczoraj zamówiłam tkaną Babylonię 4,9m Green Paprika :D Teraz liczę na to, że przygarniecie mnie do swojego grona i pomożecie opanować te kilka metrów materiału.

Ania z Tulikowa
05-01-2008, 18:17
Mango fajnie Cię tu widzieć :lol: i grudniową pociechę również ;) Czy to spópka Matiego w emblemacie? Super, że się zaraziłaś chustowaniem. W Twoim mieście są przemiłe chustomamay, np Ola, która piekne chusty Girasol sprzedaje. Na pewno pokaże Ci co i jak bo fajna z niej dziewczyna, no i doświadczona mama piatki ;)
Twoja papryczka cudna, koniecznie wrzuć foty jak juz ją dostaniesz i zamotasz.
Rozgość się i zapraszamy do pisania!
Pozdrowionka

mango977
05-01-2008, 18:24
To stópka Matiego :D Dobrze wiedzieć, że w 3mieście są doświadczone chustomamy. Będę je nękać :lol:

Vega
05-01-2008, 18:50
Witaj Mango :)

Rozgość się i czuj się jak u siebie w domu :)
W Gdańsku faktycznie dużo mam chustowych - więc wrzuć na wątek warsztaty i spotkania zapotrzebowanie na spotkanie motaczek i na pewno fajne spotkanie Wam się wykroi :)

Super, że do nas dołączyłaś.

Eyja
05-01-2008, 19:30
witaj Mango, miło że dołączylaś :) chuste zamówiłas przepiękną, tez czekam na zdjęcia :)

serafinka
06-01-2008, 01:14
witaj!!!!! witaj!!!!!

i szybko śię rozgość!!!! i pokaż zdjecia z babylonią

msophie
06-01-2008, 10:47
Również witam...
i być może do zobaczenia, bo do 3miasta nie mam daleko :)

witbor
06-01-2008, 17:04
To ja też Cię przywitam :lol: Fajnie,że tak szybko dołączyłaś :D

nelles
06-01-2008, 18:38
Cześć. Fajnie że do nas wpadłaś:) (ale ostrzegam jak już ktoś wpada to na całego :lol: )

winnie
06-01-2008, 22:56
Witamy, witamy :)