PDA

Zobacz pełną wersję : Nati "diament" z bambusem.



kuszlielka
27-07-2011, 13:24
Jaki jest nati diament z bambusem? Lepszy od diament bawełna? Który dłużej ponosi ciężkiego już chłopca?

kuszlielka
28-07-2011, 08:32
Hej nikt nie wie? Albo nie chce się wypowiedzieć?
Chciałabym kupić drugą chustę i zastanawiam się nad tymi właśnie. Pomóżta :)

Elanna
28-07-2011, 11:12
Dla mnie (początkującej w temacie, noszę kilka miesięcy) bambus się trudniej dociąga niż 100% bawełny. Nati bambus była moją pierwszą chustą, teraz bardzo mało używaną, odkąd odkryłam o ile prościej się mota bawełnianą chustę (przy czym ta bawełniana to nie diament).

Młody w bambusie wydaje się cięższy.

kuszlielka
28-07-2011, 12:13
Dla mnie (początkującej w temacie, noszę kilka miesięcy) bambus się trudniej dociąga niż 100% bawełny. Nati bambus była moją pierwszą chustą, teraz bardzo mało używaną, odkąd odkryłam o ile prościej się mota bawełnianą chustę (przy czym ta bawełniana to nie diament).

Młody w bambusie wydaje się cięższy.
dzięki :P

hajda
28-07-2011, 20:25
Witaj, nie nosiłam w Nati z bambusem, ale pracuję z tą tkaniną przy mej tajach i widzę, że bardzo się rozciąga. Moim zdaniem na panele do nosideł jest idealna, ale chusta zachowuje się zbyt elastycznie. Moja bardzo doświadczona w chustowaniu znajoma potwierdza tę opinię.
Mogę natomiast potwierdzić, że Nati Diament jest rewelacyjna w dotyku, coś fantastycznie miłego. Na pewno popełnię kiedyś zbrodnię i uszyję sobie z niej czerwoną bambusową kieckę :P

ostroszyc
28-07-2011, 20:33
Fajna jest dla mniejszych dzieci - tak do 9 kg, bo przemiła w dotyku i moim zdaniem łatwa w dociąganiu. Przy cięższym dziecku jest trochę za bardzo elastyczna.