PDA

Zobacz pełną wersję : 3 chustofoty w 1 gazecie



agaja
22-07-2011, 14:16
W bieżącym Gościu Niedz, s. 14 - fota na cała strone - matla Rosjanka w cerkwi z dzieciem w chuscie kółkowej!
s. 10 - matka Somalijka z dzieckiem zawiązanym na biodrze w podobnym stylu jak kółkowa, w jakąś chuste baiło-czarną wzorzystą - tekst o głodzie w Somalii
edit: kartkuję dalej, a tu - s 26, fota z Burundi, matka z dzieciem na plecach ( w tłumie kolorowo ubranych innych osób) , zamotanym w nie wiem co, bo na to ma suknie do ziemi z dziura na plecach na głowe dziecia

efcia1981
22-07-2011, 15:14
i znów będą o nas gadać, że chodzimy z dziećmi jak biedota z Trzeciego świata :P a niech gadają!!!

olka
22-07-2011, 19:14
i znów będą o nas gadać, że chodzimy z dziećmi jak biedota z Trzeciego świata :P a niech gadają!!!
Sese, mnie ostatnio dwie osoby przyrównały do cyganek. :) Że niby to źle? Ja tam się cieszyłam - fajne, kolorowe :D

cynthia
22-07-2011, 19:43
mi często mówią że jak afrykanka z tą małą wyglądam :D no cóż...

mamaLiKa
22-07-2011, 19:49
Ja też zwróciłam uwagę na tą Rosjankę w kółkowej (inne mi umknęły) i mężowi specjalnie pokazałam - popukał się w czoło, że już spaczenie mam, i tylko chusty wszędzie zauważam :)

agaja
22-07-2011, 20:03
ale do tego nie trza miec spaczenia, to foto takie wielkie ze samo sie w oczy rzuca:roll:
a ta z burundi ze str 26 to ciekawe foto jest (w tekscie tez pisza, ze coś tam coś tam a matki z dzieci na plecach stoją)
bo okazuje sie ze ta afrykańska mama ma dziecko nie wiem w czym, ale to na wierzchu to nei suknia z dziura tylko to dzieckoz amotane jakby w te suknie do ziemi jest, podwiazane pod szyja do plecow matki, a dalej chusta- suknia wisi swobodnie do samej ziemi, jak suknia wlasnie
ciekawe

mamaLiKa
22-07-2011, 20:21
Na moje oko, to one biorą po prostu drugą chustę w kolorze sukni (jeśli to w ogóle suknia jest, a nie upięta chusta) i owijają je wokół dziecka i sukni, zawiązując na przodzie nad biustem. Taka niby "kieszonka" na plecach, tylko swoją drogą ciekawe, że to się trzyma i im to dziecie się trzyma i dołem nie wypada. Pewnie jak się poszuka, to i na youtubie się taką afrykańską technikę znajdzie ;)