PDA

Zobacz pełną wersję : prośba o pomoc



agatjaaa
21-10-2008, 12:45
Witam. nabyłam chustę elastyczną MaM ECO z okazji narodzin naszej córki Kingi(aktualnie prawie 3- miesiecznej) i po kilku nieudanych samodzielnych próbach chusta leży sobie bezużytecznie.... Szkoda nam chusty, naszych kręgosłupów i oczywiście dziecka - więc... Byłabym wdzięczny gdyby mi ktoś podał terminy spotkań chustomianiczek, bądź namiary na wprawne i chętne do pomocy chustomamy ... Dziękuję i Pozdrawiam Agata Jakubiec, agatjaaa@wp.pl, 0713415199, 60606767423, mieszkam na ul. Rakowieckiej 28 c (boczna NIskich Łąk)

grimma
21-10-2008, 12:51
czwartek 100pociech, ul freta
http://www.stopociech.pl/kontakt.htm
od 12 sa konsultacje chustowe, wczessniej od 9.30 mozna wpasc i pogadac..

i Klub Kangura ma spotkania w sobote. ale co druga i sie nie orientuje kiedy bedzie anstepne

grimma
21-10-2008, 12:54
yyyyyyyyy
nie wiem chyba odezwal sie we mnie moj warszawocentryzm.
bo rakowiecka jest w warszawie, ale niskie laki..?

węgielek
21-10-2008, 20:06
Witam. nabyłam chustę elastyczną MaM ECO z okazji narodzin naszej córki Kingi(aktualnie prawie 3- miesiecznej) i po kilku nieudanych samodzielnych próbach chusta leży sobie bezużytecznie.... Szkoda nam chusty, naszych kręgosłupów i oczywiście dziecka - więc... Byłabym wdzięczny gdyby mi ktoś podał terminy spotkań chustomianiczek, bądź namiary na wprawne i chętne do pomocy chustomamy ... Dziękuję i Pozdrawiam Agata Jakubiec, agatjaaa@wp.pl, 0713415199, 60606767423, mieszkam na ul. Rakowieckiej 28 c (boczna NIskich Łąk)


kochana, nie podawaj na forumie swoich danych osobowych. to niebezpieczne.

grimma, sadzac z kierunkowego przy nrze tel. to raczej nie chodzi o warszawe. wroclaw, walbrzych, swidnica? nie wiem...

wanderluster
21-10-2008, 20:20
A ja myślałam, że to tylko Warszawa tak ma, że podaje ulice, a nie podaje miasta :)
Widać to nasza ogólnopolska cecha! Lokalny patriotyzm :)

sabcia
22-10-2008, 14:49
Też byłam święcie przekonana, że chodzi o Warszawę, oni tam tak mają, że jak na jakimkolwiek forum czytam coś w stylu "gdzie dobry lekarza?" i nie podają miasta, to napewno chodzi o Warszawę. Pewnie niektórzy sobie myślą, że reszta kraju, nie ma jeszcze dostępu do internetu, a może nawet prądu :lool:

węgielek
22-10-2008, 16:07
Też byłam święcie przekonana, że chodzi o Warszawę, oni tam tak mają, że jak na jakimkolwiek forum czytam coś w stylu "gdzie dobry lekarza?" i nie podają miasta, to napewno chodzi o Warszawę. Pewnie niektórzy sobie myślą, że reszta kraju, nie ma jeszcze dostępu do internetu, a może nawet prądu :lool:

mi jest przykro, jak czytam takie slowa. nie jestem z warszawy, choc tu mieszkam, nie urodzilam sie tu, stad nie pochodza moi przodkowie, mieszkam tu glownie przez prace meza.

i wcale nie mysle o reszcie kraju, ze nie ma pradu i dostepu do internetu...

sabcia
22-10-2008, 21:25
Węgielek a przeczytałaś wyraz NIEKTÓRZY? Tacy "niektórzy", są i w Krakowie i w Gdańku, a najwięcej takich osób jest w USA. To ludzie którzy nosa poza swoją/ miejscowość/kraj nie wystawili i myślą, że poza tym miejscem nic już nie ma. Napewno znasz takich ludzi, zarówno w Warszawie jak i w innych miastach, więc myślę, że źle mnie zrozumiałaś.

agrescik
22-10-2008, 21:30
Witam serdecznie i zachęcam do nauki wiązań :D

Kierunkowy dolnośląski więc pewnie kolejna wrocławianka:)

Biedronka
22-10-2008, 21:33
niskie łaki są we Wrocławiu ;)


zapraszamy do Urwiska ul. Wejherowska 28 w Sobote o 14 godzinie
Spotkanie Klubu Kangura ..POMOŻEMY !!
przyjdz :)

vandene
22-10-2008, 21:38
tak, wrocławianka, nawet mieszka obok mojej koleżanki :) niedzieciatej jeszcze
tu jest wątek o spotkaniach we Wrocku:
http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=8128