PDA

Zobacz pełną wersję : Dzisiaj w TVN



rybka
20-10-2008, 13:49
Podobno dziś w Dzień Dobry TVN było o chustach i Dniach Noszenia.
Zaczepiła mnie mama w parku i prosiła o informacje bo właśnie widziała w TV i mówili że "to zaczyna być modne" ;)
Sprawdzałam na stronie i jeszce nie ma materiału. Pewnie będzie później.
A może już ktoś widział??

gmmazur
20-10-2008, 14:14
było, widziałam ale tylko fragment a jeszcze mniej słyszałam.
Była Aga, Kasia, Marcin oraz wiele wiele mam chyba jakieś warsztaty

rzufik
20-10-2008, 17:46
tak, w ddtvn był maciupeńki reportaż z dni noszenia, około chyba 10? nie pamiętam, chwilka, kilka słów od agi i mnóstwo szmat :)
podobno w środę też ma coś być - Aga pisała o tym w wątku o dniach noszenia

Kanga
20-10-2008, 19:21
nie w środę a 6tego listopada :) [przesunięte na rozpoczęcie tygodnia bliskości :)
i tak ponoć to byłam ja ( a ja nie widziałam ;)
relacja z Dni Noszenia ( http://www.dninoszenia.pl

rzufik
20-10-2008, 19:28
aga :) byłaś głównie Ty (Twoje wypowiedzi odnośnie chustowania) i motający - marcin i kasia z chustomanii z pięknym ciążowym brzuszkiem :)

machma
21-10-2008, 20:45
DDTVN robi tyle głupkowatych reportaży a o noszeniu chusty momencik....Szkoda bo Matki Polki nie koniecznie interesuje co słychać u eks męża Dodzi Elektrodzi i kto z kim i jak często. :(

rybka
21-10-2008, 20:55
hmmm. jak to zacznie być trendy, dżezi i keczi bo zauważą jakiegoś celebryta w szmacie a nie w wisiadełku to może poświęcą na taki materiał więcej czasu.
Sprawdzałam na ich stronie.Materiał rzeczywiście musiał być mikry skoro go nie umieścili w zajawkach. :(

lemonka
22-10-2008, 12:39
:twisted: Nie lubię jak ktoś mówi, że noszenie w chuście jest modne. Jakoś z "modowymi" trendami chustowanie nie idzie w parze jak dla mnie.

Kasia
22-10-2008, 21:14
aga :) byłaś głównie Ty (Twoje wypowiedzi odnośnie chustowania) i motający - marcin i kasia z chustomanii z pięknym ciążowym brzuszkiem :)

Dziekuje w imieniu brzuszka :)
Ekipa platala sie tam dosc intensywnie, tyle ze Dni Noszenia w sobote rozgrywaly sie rownoczesnie w 6 miejscach w CSW, wiec trudno powiedziec, jaki material nakrecili. Tez nie widzialam, a chetnie bym obejrzala. Ciekawe, co zrobia z materialem na 6 listopada :lool:


O

asercia
22-10-2008, 21:38
Kasiu było strasznie mało, głównie mówiła Aga.
Mi brakuje zawsze w materiałach pokazania dużej ilości mam w różnych wiązaniach, takiego prawdziwego pokazu jakby mody.
Bo o chustach zawsze się mówi to samo, praktycznie słowo w słowo.
Trzeba pokazać po prostu jak największą ilość mam, w różnych sytuacjach, czy to na spacerze, na zakupach, w domu przy różnego rodzaju pracach.
Aga powiedziała, że mając dziecko w chuście można czytać książkę, gdybym nie widziała zdjęcia konkursowego Chustomanii, nie umiałabym sobie tego wyobrazić.

Ale chyba zupełnie zboczyłam z tematu, bo to w sumie była mini relacja z Dni Noszenia.

Kanga
23-10-2008, 09:49
:op: ja czytam usypiając dwulatka chorego - Franc na plecach usypia a ja dokańczam wciągający kryminał ;)

aniael
23-10-2008, 19:47
:twisted: Nie lubię jak ktoś mówi, że noszenie w chuście jest modne. Jakoś z "modowymi" trendami chustowanie nie idzie w parze jak dla mnie.


No więc właśnie ja się czuję głupio, jak mnie ktoś zagaduje, że teraz sie chusty robią "modne". Odpowiadam, że przede wszystkim wygodne, i że żałuję, że nie było ich wtedy, gdy córka była mała:)

machma
23-10-2008, 22:44
aniael moja siostra siedem lat temu odkryła chuste jako środek łagodzący kolke

calineczka
23-10-2008, 23:17
też mi nie pasuje słowo modna do chust, ale tak naprawdę to wszytsko jedno jak tam mówią-modna, dżezi czy trendi, ważne, że się mówi o chustach dobrze :wink:

aniael
24-10-2008, 12:32
aniael moja siostra siedem lat temu odkryła chuste jako środek łagodzący kolke

Acha, no ja się nie zetknęłam. A wielka szkoda, bo jak młoda miała lęk separacyjny, musiałam ją nosić w nosidle typu Womar, męczyłyśmy się obie. Ono nie było przodem do świata, ale i tak jakoś dziwnie się w nim układała - do przodu leciała, pamiętam, że kombinowałam i podwiązywałam, żeby jej wygodniej było, w końcu oparcie pękło - ot badziew :evil:
A gdzie Twoja siostra odkryła chusty?? W necie??

machma
25-10-2008, 17:33
Naoglądała się w Niemczech i Holandii mam chustowych i pierwszą chuste ma własnie z Niemiec. Teraz ma trzeciego chuścioszka :)