PDA

Zobacz pełną wersję : STOSIK WASZYCH MARZEŃ - chwalić się



rrkwiatki
14-07-2011, 11:54
Dziewczyny już od jakiegoś czasu zbieram się z napisaniem takiego wątku.

Uwielbiam patrzec na zdjęcia Waszych cudownych stosików.Każda ma swój sposób układania,składania, pielęgnacji i przechowywania.

Ja zaczęłam od jednej chusty,kupiłam didymosa mea za 200 zł,piękne kolory .Stwierdziłam jak to ja "lepiej kupić jedną porządną (najwyżej sprzedam) niż 2 zwykłe".
I tak się zaczęło...potem chusty.info, powychodziły super wzory i mieszanki chust, przestałam kontrolować zakupy .Cała rodzina mi zacżęła wypominać.Więc postanowiłam zrobić porządek i ustalić ....SWÓJ WYMARZONY STOSIK. Marzyłam o gekonach antiqua i mam,o pięknym bambusie,kaszmirze (nie mam) o cudownych zarach (mam),manduce i rasta.Prawie wszystko udało mi sie zdobyć ale to nie jest łatwe.Jeszcze nie mam super fotek,powklejam takie starsze...Kurde nie chcę się na tym wątku chwalić ale CZEKAM NA WASZE FOTY KOLEKCJI CHUSTOWYCH ...no i może chcę utrzec nosa mężowi,który twierdzi,że tylko ja jestem taka nawiedzona i wszystkie pieniądze idą na chusty...a tu dom trza budować!

http://images49.fotosik.pl/965/bda07ceec0d5a230med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Od góry:
1.Lenny Lamb wiosna 6 z bambusem
2.Indio gold-rubin 6
3.Indio sonnegelb 4
4.Trigreen 6 (niesprzedawalna)
5.Didymos Lisa (stara) 4
6.Nati flamingi 6 z bambusem (low cotton)(niesprzedawalna)
7.Gekony antiqua 6(niesprzedawalny)
8.Gekony fiolet 6
9.TRIPURPLE 6(niesprzedawalny)
10.Pancy z jedwabiem 6(niesprzedawalna)
11.TRIPINK 6
12.Zara black 6(niesprzedawalna)

Teraz dokupiłam ,antracyt 6, manduca czarna ,czekam na rasta 6 a i "smoczki" nepomuk 6

atelka
14-07-2011, 11:56
stosik marzeń nie istnieje ;)
no może na 5 minut...

wszystko można kupić, tylko kwestia ceny

kasia
14-07-2011, 11:56
istnieje:) ale jak go skompletujesz, zaczynasz marzyć o nastepnym.

rrkwiatki
14-07-2011, 12:06
nie straszcie,jeszcze nie doszłam do tego co piszecie.....ale na poczatku nie myślałam ,że można kupić tyle chust....bo po co

Ja mam marzenie mieć max.8-10 chust takich dla mnie naj naj...niekoniecznie tych drogich

Amparo
14-07-2011, 12:08
Z nadmiaru zdrowego rozsądku, braku środków, a teraz i chuściocha do noszenia ograniczam się do tworzenia wirtualnego stosiku marzeń :D
Zmienia się jego zawartość po trochu.

rrkwiatki
14-07-2011, 12:56
a co jest w Twoim wirtualnym stosiku?

rrkwiatki
14-07-2011, 14:15
aktualny stosik bez kilku chust,dziewczyny czekam na Wasze stosy,szafy........

milou
14-07-2011, 14:41
To moj stosik chustowy:

https://lh4.googleusercontent.com/-RVWDwH2aI_o/Th7ivQQYDiI/AAAAAAAALNk/N_f3B0rlcTM/s512/IMG_3288.JPG
od gory:
ellevill silverpink
storchenwiege ulli
didymos wisienki
hoppediz katmandu
didymos indio ruby-apricot
didymos pumpkin
girasol amitola
didymos ginkgo

na stosie brakuje girasola dream indygo-pink (w praniu) i zary tri-sugar (w drodze do mnie)
chcialabym chyba jeszcze jakies ladne rozowo-fioletowe indio...

Niedlugo czesc chust pojdzie na sprzedaz, bo bardzo spodobalo mi sie nosidlo ergonomiczne, zostawie sobie 2 chusty, jeszcze nie wiem ktore, waham sie nadal :)

rrkwiatki
14-07-2011, 14:44
piekny stosik,taki wyprasowany,żyleta! wszystkie chusty piekne!

marza
14-07-2011, 14:51
Nie miałam i chyba nie bedę mieć takowego;) Posiadałam stosiki i stosiska:lol:
Chusty traktuje czysto uzytkowo:) Dbam o nie ale nie przywiązuje się do żadnej. Jak sie znudzi idzie w świat aby nosić inne chuściochy i tak już od 3lat:)

kasia
14-07-2011, 14:53
aktualny stosik bez kilku chust,dziewczyny czekam na Wasze stosy,szafy........

kochana, ale wszystkie fotki stosikowe masz w galerii...http://chusty.info/forum/showthread.php?t=15

rrkwiatki
14-07-2011, 14:55
fotki to nie wszystko

Pondo
14-07-2011, 14:57
Ja już nie kupuję..aha..
Bo na początku miałam srebrne gekony i tylko one miały być te jedyne..i tak z każdą kolejna chustą, i gdybym miał coś sprzedać, to doprawdy każda jest ta ulubiona.
Ale gekony są nie do ruszenia:)

Chciałabym mieć jeszcze czerwonego nepomuka:) i indio konopie śmietankowe mniam

rrkwiatki
14-07-2011, 19:47
Milou czy Twóje chusty noszą dziewczynkę?

peluche
14-07-2011, 19:54
ja też myslałam, że stos idealny bedzie na zawsze, ale to tak nie działa. te niesprzedawalne i tak w końcu lądują na bazarku...

zazdroszczę pancy z jedwabiem :love:

agnieszkazd
14-07-2011, 20:00
Mój obecny stosik to:
ptice wełniane didka
nati motylki z lnem szaro-różowe
amazonas laguna (pierwsza chusta, niesprzedawlna, sentymentalna...)
szalone rybki didka
mietek od Vegi

to stosiku moich aktualnych marzeń brakuje mi
inki (koniecznie krócizny)
gekonów antiqua
no i ostatnio nepomuk mnie oczarował, choć jeszcze nie na tyle, żebym czuła, że must have it (pewnie do czasu zdjęć w akcji);

No ale dom się właśnie wykańcza i finanse nie pozwalają na zakupy chustowe - jakbym nie oszalała na punkcie chust, te do domu są jednak aktualnie na priorytecie.

rrkwiatki
14-07-2011, 20:04
dodaj fotke,nie widziałam motylków w tych kolorach

Vernea
14-07-2011, 20:15
Eh, u mnie to każda, którą kupowałam miała być niesprzedawalna bo aktualnie byłam w niej zakochana albo chciałam pomacać. W świat poszły praktycznie wszystkie, które miały zostać. Ukochana bebinka znaki zodiaku do mnie wróciła (ta sama) pozaciągała się i za chwilkę będę miała z niej kółkową. I absolutnie nie poleci dalej. Do tej pory żałuję sprzedaży mojej opuncji. :duh:Skracanej, wymiętolonej. Jakby ktoś ją miał i chciał sprzedać to przyjmę nawet jeśli sporo przeszła.:ninja:
Lana kółkowa miała być niesprzedawalna, ale poleciała bo mi ramię nie pasowało.:hide:
I teraz mój stosik kształtuje się następująco:
katja, lana olive, izabela, opuncja, anka, milka, almelle,indio, mt pani_olo, eco womar, ergo i bondek. Aha, no i pouch. I czekam na moją bebinkę w nowym wcieleniu:lol: I do tego selendang, kanga, leci wełniak. I brakuje mi inki, ale kiedyś ją sobie dokupię:ninja:
Czyli w sumie nic nadzwyczajnego.

Generalnie stosik moich marzeń powinien zawierać ze 2 długie,1 krótką, 1 kółkową, 1 poucha, ergonomik+kanga/selendang+wełniak. I kółkową z tego zestawu mam, bardzo lubianego poucha mam, ukochanego ergonomika mam, brak mi krótkiej i jednej długiej. Za drugą długą robi milka.

milou
15-07-2011, 08:51
Milou czy Twóje chusty noszą dziewczynkę?

BYNAJMNIEJ :twisted::mrgreen:

rrkwiatki
15-07-2011, 11:10
prosze o link do galerii ze stosikami

Aksamitka
15-07-2011, 11:39
BYNAJMNIEJ :twisted::mrgreen: Hi hi hi

saskia
15-07-2011, 12:04
wszystko można kupić, tylko kwestia ceny

A mi jakoś nikt nie chce sprzedać Grecji wełnianej czerwonej...

zasta
15-07-2011, 14:16
po kilku nietrafionych jedwabiach - zanim zaczęłam nosic, oceniłam się jako miłośniczkę tegoż, bo bluzki lubię z jedwabiem :cool:- noszę teraz młodszą w
- kati bawełna - nieruszalna
- indio rubinrot - za kolor...
- nino ts - bo lekka
starszą
- manduce
- wełnianej grecji kółkowej vombati

ale ja zaczynam...;-)

i pozwolę sobie na komentarz: milou, wizualnie (inaczej nie umiem ocenic) oczarował mnie dobór twoich chust, poza wątkiem - jeśli zechcesz przed sprzedażą czasowo wymienic lub pożyczyc katmandu lub inną miękką a cienką, służę swoim mikro składem (oprócz mężowskiej katji)

milou
16-07-2011, 21:03
zasta, napisalam pw :thumbs up:

Bonita
16-07-2011, 21:04
A mi jakoś nikt nie chce sprzedać Grecji wełnianej czerwonej...
Sama widzisz: kwestia ceny... :twisted:

basiaT
17-07-2011, 21:20
dla mnie "niesprzedawalna" zostanie chyba nati kalahari - piękna, ciepła i mięciutka jak kaczy kuper - pierwsza wiązana więc wartość sentymentalna ogromna

brumhilda
18-07-2011, 17:12
A ja już mam stosik marzeń:) Gekony niebieskie i manducę:) Na co najmniej miesiąc niesprzedawalne!

Agata
19-07-2011, 08:50
ja o stosiku na razie tylko marzę :) a na razie mam bb pineapple i kółkową tęczę francuską i zarzekam się, że nigdy ich nie sprzedam :mrgreen: uwielbiam obie :heart:

Vernea
19-07-2011, 10:59
No ja tylko dodam, że z mojego stosiku, który miał być niesprzedawalny (a było tam chyba 18 czy 20 szmat+ze 3 nosidła) zrobiło się coś ok 10 szmat+3 nosidła, a i tak większość leży. Coś bym jeszcze chciała, ale sama nie wiem co :-(

misunderstanding
02-08-2011, 18:15
ja przestałam gromadzić stosik marzeń ;)
kiedyś miałam 14 chust i doszłam do wniosku, że to choroba. teraz mam 6, jedną sprzedaję, pewnie kolejne też niedługo sprzedam, na coś innego, cały czas jest ruch, chcę spróbować jak najwięcej chust. też mnie kręciło zbieranie chust, te całe stosiki.. ale po co? można wymieniać, sprzedawać, kupować. no chyba, że ktoś lubi patrzeć na stos kasy. :twisted:
wiem już, że chusta niesprzedawalna istnieje, bo to się cały czas zmienia.