PDA

Zobacz pełną wersję : Trójmiasto- Gdynia



iwonn
08-07-2011, 14:53
Witam, na pewno jest tu ktoś z Trójmiasta, kto pomoze z chustą? kupiłam na allegro cienką na lato i chyba źle zrobiłam, bo prawidłowe wiązanie mi nie wychodzi, dziecko nie protestuje, ma 5 miesięcy, potrzebuję pomocy eksperta, zanim wydam kolejne pieniądze na następną chustę!! pomocy!:bduh:

Kasia.234
08-07-2011, 15:09
Witaj :)
Jest tu kilka mam z trójmiasta :)
W najbliższym czasie spotkamy się w Sopocie, może będziesz mogła tam dojechać?
spotkamy się 6 sierpnia, godz. 10.00 - 12.00 - zielona przestrzeń koło restauracji Harnaś w Sopocie

(a jeszcze wcześniej spotkanie w Oliwie: 16 lipca, godz. 10.00 - 12.00 - Park Oliwski w Gdańsku )
:)

iwonn
08-07-2011, 17:56
Dziękuję za info, ale Wy wszystkie już w chustach, a ja mam taki problem, ze z tym moim motaniem to jeszcze nie wychodzę na zewnatrz, musiałabym z wózkiem, żeby obejrzeć Wasze wiązania, terminy zapamietam, pozdrawiam

espejo
08-07-2011, 18:03
Dziękuję za info, ale Wy wszystkie już w chustach, a ja mam taki problem, ze z tym moim motaniem to jeszcze nie wychodzę na zewnatrz, musiałabym z wózkiem, żeby obejrzeć Wasze wiązania, terminy zapamietam, pozdrawiam

a skad jestes? w sensie z jakich okolic w Gdyni?
a na spotkanie jak najbardziej z wozkiem warto się wybrac:)

Kasia.234
08-07-2011, 18:07
Możesz wózkiem :)
A może odezwą sie jakieś dziewczyny z Gdyni to pokażą co i jak.

iwonn
08-07-2011, 21:11
Gdynia- Wielki Kack- Fikakowo ;-)

espejo
08-07-2011, 21:27
Gdynia- Wielki Kack- Fikakowo ;-)

troszku daleko :(

Ale moze sie kiedys uda spotkac w centrum - moze jeszcze ktos sie znajdzie:)

iwonn
08-07-2011, 22:10
ok, dzięki, moze jakaś chustofanka mieszka na moim osiedlu, w zasadzie kieszonki nauczyłam się, ale ta chusta jest chyba za cienka, zwykłe prześcieradlo z bawełny, dziś zamotałam męża, nawet nieźle mi wyszło, ale wrzyna się w nóżki małej. A jest jakaś wypozyczalnia w Trójmieście? wysłałam e-maila do doradcy chustowego, ale nie odezwała się, szperając w necie trafiłam tu, pozdrawiam

erithacus
08-07-2011, 22:16
Oj, pewnie Cię zmartwię, ale w takiej samoróbce bardzo trudno jest dobrze zawiązać. Cięższe dzieci też bardzo źle sie nosi.
Pewnie nie możesz już oddać tej chusty?

iwonn
08-07-2011, 22:27
Niestety już ją uprałam, na szczęście nie była droga, myślalam, że na naukę będzie ok, a poźniej jeśli się spodoba to kupię lepszą, ale brakuje mi stacjonarnego sklepu, gdzie mogłabym pójśc, poogladać, wiem, że jest taki w Wawie, ale bedę tam dopiero w sierpniu, a tu szukam, ale tylko w necie, najlepiej to chyba wyprobować, dlatego wypozyczalnia byłaby ok ;-)

Kasia.234
08-07-2011, 22:29
Niestety już ją uprałam, na szczęście nie była droga, myślalam, że na naukę będzie ok, a poźniej jeśli się spodoba to kupię lepszą, ale brakuje mi stacjonarnego sklepu, gdzie mogłabym pójśc, poogladać, wiem, że jest taki w Wawie, ale bedę tam dopiero w sierpniu, a tu szukam, ale tylko w necie, najlepiej to chyba wyprobować, dlatego wypozyczalnia byłaby ok ;-)

Pisałaś do malabru? Jest tutaj na forum, jest na forum Klubu Kangura, to właśnie nasza doradczyni :) Na pewno coś pomoże w kwestii chusty, tylko nie wiem, czy nie wyjechała już na wakacje.

Agna
08-07-2011, 22:36
Też mam wielką ochotę dojechać na spotkanie... może w końcu mnie nic nie zatrzyma :-)

iwonn
08-07-2011, 22:38
nie pisałam, ok, spróbuję, dzieki!!

EffciaF
08-07-2011, 23:05
Pisałaś do malabru? Jest tutaj na forum, jest na forum Klubu Kangura, to właśnie nasza doradczyni :) Na pewno coś pomoże w kwestii chusty, tylko nie wiem, czy nie wyjechała już na wakacje.

Marta już w lesie odcięta od netu :)
Ale przyjdź na spotkanie na pewno coś doradzimy

iwonn
08-07-2011, 23:12
hmmm, napisałam już do doradczyni ;-0 może wpadnę

Sihaya
09-07-2011, 07:41
hmmm, napisałam już do doradczyni ;-0 może wpadnę
Wpadaj, wpadaj.
Chusty do macania też się znajdą.
czy magiczna różowa torba z chustami przyjedzie bez Marty? bo jak nie, to ja mam park pod nosem, to zabiorę cośik więcej :)