PDA

Zobacz pełną wersję : Noworodek - debiut mojej siostry - oceńcie proszę



JoShiMa
02-07-2011, 21:06
Zamotałam siostrę i jej miesięczne dziecko. W użyciu elastyczna Nati:

http://foto.bexlab.pl/Marta/IMG_8031.jpg
http://foto.bexlab.pl/Marta/IMG_8032.jpg
http://foto.bexlab.pl/Marta/IMG_8033.jpg

1. Wydaje mi się, że trochę za wysoko, ale maleństwo leciutkie, więc nie opadło.
2. Siostra ma bardzo wydatne piersi i zastanawiam się czy to nie jest problem.
3. Nie jestem pewna, czy to tylko wrażenie wywołane skośnym ułożeniem pasków, czy jednak trochę krzywo. Nie poprawiałam za bardzo, bo to pierwszy raz i tylko na chwilkę. Nie chciałam, żeby mama z dziecięciem się zniechęcili.

W każdym razie proszę o obiektywne spojrzenie i ewentualne wskazówki (sama motałam jak córka była starsza).

JoShiMa
04-07-2011, 09:50
Nikt nic nie napisze? :-?

pania
04-07-2011, 10:07
no ja sie na elastykach nie znam co prawda, ale na moje oko, wszystko super:)
podobalo sie siostrze?

JoShiMa
04-07-2011, 15:37
no ja sie na elastykach nie znam co prawda, ale na moje oko, wszystko super:)
podobalo sie siostrze?
Siostra panikara a mała trochę marudziła, więc póki co siostra fanką nie została. Będę nad nią pracować jak tylko odbiorę swój samochód od blacharza i będę ją mogła częściej nawiedzać.

Winoroslinka
04-07-2011, 16:01
to jqa sie spytam wprost: czt po lewej stronie z boku to piers czy jakas konczyna albo inna czesc malucha? :) Cos tam po lewej stronie wystaje...

I na 2 i 3 zdjeciu główka troche odslonieta, ja jak nosilam w elastyku małą to bardzo dbałam o podtrzymanie tej głowy

Ale jam nie ekspert. Moze wieczorem wiecej ich tu bedzie

pania
04-07-2011, 16:13
ano faktycznie - glowka - to malenstwo nie?
No to widze, ze plan urabiania jest:)
przekona sie czy nie, ale bedzie przynajmniej miala jakis oglad na sobie:)

JoShiMa
04-07-2011, 17:03
to jqa sie spytam wprost: czt po lewej stronie z boku to piers czy jakas konczyna albo inna czesc malucha? :) Cos tam po lewej stronie wystaje...
Po obu stronach dziecka sa piersi (pisałam, że wydatne :P)


I na 2 i 3 zdjeciu główka troche odslonieta, ja jak nosilam w elastyku małą to bardzo dbałam o podtrzymanie tej głowy
Tak wiem. Na tę chwilę nie chciałyśmy jej tak do końca opatulać, bo i tak była trochę niespokojna.


przekona sie czy nie, ale bedzie przynajmniej miala jakis oglad na sobie:)
Jeszcze się zastanawiam, czy tkanej nie spróbować, ale moja na początek nie bardzo się nadaje, musiałabym siostrę namówić na zakup albo od kogoś pożyczyć. Pewnie wystarczyłoby coś krótkiego do wiązania kangurka.

Winoroslinka
04-07-2011, 17:06
Po obu stronach dziecka sa piersi (pisałam, że wydatne :P)


a to teraz rozumiem i zazdroszczę...

Bellydancer
10-07-2011, 11:52
a to teraz rozumiem i zazdroszczę...

to ja tylko powiem, ze nie ma czego, cholernie mi w elastyku przeszkadzały :P i wygladalam tak bezkształtnie jak mi sie na boki rozlewały.. och marzę o misce B :) (przepraszam za OT :P)

Magdailena
10-07-2011, 14:00
a to teraz rozumiem i zazdroszczę...
Nie ma czego zadroscić - ja mma podobnie i to w noszeniu w chuście niestety, nie pomaga:-/

JoShiMa
29-08-2011, 11:32
Tak się tylko chciałam na koniec pochwalić. Siostra się przełamała. Dziecko polubiło. Dzień bez godzinnej drzemki w chuście jest dniem straconym.

Na razie w użyciu elastik jako, że siostrze wydaje się łatwiejszy a upałów na szczęście nie ma. Jak odzyskam samochód i będziemy się częściej widywać poćwiczymy kangurka.

Winoroslinka
29-08-2011, 23:09
cel osiagniety, siotra przekonana. Widze ze latwo nie dalas sie zbyć. Super.

JoShiMa
29-08-2011, 23:36
cel osiagniety, siotra przekonana. Widze ze latwo nie dalas sie zbyć. Super.
Mówiąc szczerze to nawet nie nalegałam. Kilka razy powiedziałam co i jak, pokazałam, poćwiczyłyśmy, ale bez przekonania. Jak przyszedł skok rozwojowy typowy dla trzeciego miesiąca i dziecko nie dało się odłożyć (a siostra z tych co lubią mieć posprzątane i ugotowane) to ćwiczenia z motania okazały się bardzo pomocne :)

Blanka_1982
02-09-2011, 18:08
na zdjęciach główka nie jest podparta tak jak powinna, ale widzę, że treningi były, więc problem pewnie rozwiązany:)

JoShiMa
02-09-2011, 18:56
na zdjęciach główka nie jest podparta tak jak powinna, ale widzę, że treningi były, więc problem pewnie rozwiązany:)
Nie pamiętam, ale chyba pisałam, że odsłonięta do pokazania. Żeby w ogóle było widać gdzie jest dziecko. Hi hi hi