PDA

Zobacz pełną wersję : kangurek najlepszy? z długościami zgłupiałam



picikola
27-06-2011, 22:25
Ostatnio jedna konsultantkaak przekonywała mnie, że kangurek najlepszy, a jak już nie wystarcza to na plecy i długość 3,7 na te dwa wiązania najlepsza i jedyna potrzebna

Ja mam praktycznie same piątki, ale nosiłam głównie w kieszonce, X'sie, próby na plecach. Czyli ciachną c wszystkie, czy dokupić jednego króciaka, a te piątki jednak się przydadzą

Agnen
27-06-2011, 22:42
Niezły ma dar przekonywania :P
Jesteś pewna że w żadnym innym wiązaniu już nigdy nosić nie bedziesz?:ninja:
Kup jedną chustę 3,7 żeby wiązać kangura a resztę zostaw na inne wiązania IMO

pszczoła
27-06-2011, 22:45
uwielbiam kangurka i prosty plecak, ale nie wyobrazam sobie nie miec długiej;)

Karusek
27-06-2011, 22:49
Kup sobie jedną krótką, tak jak dziewczyny radzą, a z długich tez sobie coś zostaw ;)
Mój Domiś nawet 2x nie tolerował, bo musiał mieć rączki ściśnięte porządnie chustą i tylko kieszonka wchodziła w grę przez baaardzo długi czas.

Mayka1981
28-06-2011, 06:53
A z czterech metrów kangurka zawiązać się nie da? ani plecaka? i na biodrze wiązania rozumiem odpadają kompletnie? i huśtawka?

Szczerze to mnie grzeją dyskusje doradców nt Jedynych Słusznych Wiązań, bo jak ktoś już nosił to wie w czym rzecz a jak nie nosił to dopóki nie ponosi się nie przekona, ale nie wiedziałam, że takie pranie mózgu można zafundować, że noszący sięga po nożyczki... W sumie nie wiem czy śmiać się czy załamywać ręce?
Szkoda, bo fanatyzmem to powiewa co mnie osobiście drażni niemiłosiernie :roll:

Obetnij wszystkie a rachunek wyślij konsultantce, a może jak stwierdzisz że i inne wiązania nie są Samym Złem to i na długą ją naciąniesz...:ninja:

odynka
28-06-2011, 06:59
A z czterech metrów kangurka zawiązać się nie da? ani plecaka?
no wiec wlasnie:) sie da!;)