PDA

Zobacz pełną wersję : Pieluszki a więcej dzieci niż jedno



landa
14-10-2008, 17:29
Taka mnie refleksja naszła wczoraj: czy jak jest więcej dzieci pieluszkowych w domku to każde ma swoje własne pieluszki znaczone jakoś, czy to nie ma znaczenia :hmm:
Może to głupie pytanie, ale dręczy 8))
No bo skoro używane pieluszki należy wygotować zanim się swojego dziecia w nie wsadzi, to jak to zrobić we własnym gnieździe :? :hmm: :hmm: :hmm:
Jak to u was jest?

mart
14-10-2008, 17:44
u mnie dzieć jeden ale nie sądzę, żebym się przejmowała przy dwóch. ale też ja nie mam świra na punkcie sterylności. jeśli dzieci są zdrowe to nie widzę przeciwskazań. najgorsze byłoby przenoszenie grzybicy - niektóre odparzenia i liszaje na pupie są właśnie grzybicze. wtedy i dla jednego dziecka warto się przyłożyć i temperaturą i płukaniem do prania pieluch.

formichiere
14-10-2008, 18:09
Ja mam dwójkę pieluchowców i tetrę oraz one size stosuje na przemian. Żaden nie ma nic na pupie więc nie ma problemu. Generalnie to się nawet na tym nie zastanawiałam dopiero ten post zwrócił na to moją uwagę.

landa
14-10-2008, 21:54
A mi się jakoś tak przyplątało zastanowienie :hide:
Zupełnie nie wiem skąd, bo też schizy na sterylność nie mam i dziecku zabawek nie gotuję 8))
Dzięki za odzew :lol:

Anna Nogajska
15-10-2008, 12:58
u mnie w drugie w drodze i w zasadzie mam nadzieję, że jak się urodzi to alex będzie przynajmniej prawie bezpieluchowy 8))
ale jeśli nie będzie to bedę używać tych samych pielsuzek dla obydwojga. może przez pierwszy miesiąc dla noworodka własne tetrówki. no i zamierzam zaszaleć i dla małej kupić malutkie pieluszki w rozmiarze s :). potem przejdzie na te po alexie, głównie one size...