PDA

Zobacz pełną wersję : spiacy dziec na plecach



grimma
13-10-2008, 13:05
indio welniane jest absolutnie innym indiem niz zwykle. i w nim plecaczki wychodza mi znacznei lepiej..
i wczoraj moj dziec uznal ze plecaczek jest na tyle dobry ze mozna w nim spac.
i tu zaczynaja sie schody. bo jak ta glowe zabezpieczyc??
rak z gumy nie mam, ani nikogo pod reka kto by pomogl..
i tak lazlam ze schiza ze mu sie glowka odegnie :evil:
gdzies juz cos o tym czytalam tylko zupelnie nie wiem kto cos o tym pisal

Kanga
13-10-2008, 13:13
w plecaku z krzyżem naciągasz boczną połę
w zwykłym - albo podciągasz krawędźdo góry albo . owijacie się wspólnie dodatkowym szalikiem co podtrzymuj lepetynke :)
sorry za chaotyczne pisanie, ale własnie chory Franek śpi na moich plecach i ciężko mi się do laptoka schylać :)

yerba
13-10-2008, 15:18
A ja nie robię nic. Kuba sam łeb trzyma wtulony. trenowałam z chustką/szalem i za KAŻDYM razem się budził jak mu głowę zapinałam. To samo działo się przy próbach naciągnięcia poły na głowę - ale tego ostatniego to ja sama nie zrobię za diabła. Może mam za krótkie i za mało wyginające się łapy.

:op: Grimmo, śniłaś mi się dziś Ty i Wojcieszek. Nie wiem skąd się wzięłaś w moim śnie, ale miałaś W. na plecach zamotanego w dwa szale takie "andyjskie" i przyszłaś do mnie jak siedziałam nad Wisłą mówiąc, że tu często bywasz. I dałaś Wojcieszkowi kiełbasę do upieczenia na ognisku...A on jadł.

węgielek
13-10-2008, 15:30
barrbarra, ciekawe masz sny, ciekawe czy prorocze... :lol:

grimma
13-10-2008, 15:36
:op: Grimmo, śniłaś mi się dziś Ty i Wojcieszek. Nie wiem skąd się wzięłaś w moim śnie, ale miałaś W. na plecach zamotanego w dwa szale takie "andyjskie" i przyszłaś do mnie jak siedziałam nad Wisłą mówiąc, że tu często bywasz. I dałaś Wojcieszkowi kiełbasę do upieczenia na ognisku...A on jadł.

hmm
nad wisle uwielbialam chodzic jak bylam na studiach. szczegolnie pamietam jeden pierwszy dzien wiosny. jadlam kieblaske pod mostem gdanskim (taka pieczona) ze swoim kolega ze studiow. rzeka byla pokrywa krą..
siedziec i patrzec sie w wode uwielbialam :)

hanti
13-10-2008, 15:56
ja najczęściej jesienią apaszkę z głowy ściągam i głowę łapie :) a jak nie mam, to w prostym plecaku mocniej dociągam górną krawędź, a z krzyżem jak od ramienia podciągniesz krawędź chusty do góry i przechylisz się na tą stronę, to słowa sama wpada pod połę :lol: