PDA

Zobacz pełną wersję : a nosi ktoś w Żywcu?



judyt
20-06-2011, 12:28
Dałabym sobie głowę uciąć, że tak, ale moja szwagierka, którą właśnie podpuściłam na chusty, twierdzi, że chyba będzie sama. Wątpliwość została we mnie zasiana po przeszukaniu forum, ale może ja po prostu szukać nie umiem... Ja tam nie bywam zbyt często, a tu zamotać porządnie szwagierkę by się przydało...

nemirowskaya
26-07-2011, 18:32
Nosi... ale pod Żywcem ;) Od niedawna i raczej nie pomożemy w wiązaniu bo sami się jeszcze uczymy. Być może kiedyś spotkamy się na drodze (wybieramy się do miasta w najbliższym czasie). Będzie mi miło popatrzeć na inną chustomamę bo jak narazie to sama jestem we wsi atrakcją. Ale chustotatą mogę się pochwalić :mrgreen:

traschka
26-07-2011, 21:39
To może i mnie zobaczysz gdzieś przelotem, bo w sierpniu wybieramy się na weekend w twoje okolice:)

Behemot
26-07-2011, 22:45
od jutra przez tydzień będziemy w Międzybrodziu Żywieckim :) zapraszam na naukę :) jednej z Was wyślę priv z telefon moim:)


ja nie mam żadnych szmat bo N.już nie chce :(

Behemot
26-07-2011, 22:47
tel.ma Judyt

nemirowskaya
27-07-2011, 10:25
I to się nazywa "dobra wiadomość" z rana! Dziewczyny umawiajcie się i niech któraś napisze tu gdzie i kiedy. Czekamy na info... i postaramy się z Wami spotkać. Taka okazja poznać doświadczoną chustomamę może się szybko nie trafić :D Jeśli mogę coś zaproponować to wolelibyśmy żeby to było w Żywcu.

Behemot
02-08-2011, 11:53
no i nikt nie zadzwonił ;( a czekałam , a teraz juz wrocilismy :(

nemirowskaya
02-08-2011, 15:35
Daj znać proszę jak będziesz następnym razem i prześlij nam swój numer tele... My jesteśmy wciąż zainteresowani pomocą. Zadzwonimy :)

judyt
03-08-2011, 20:27
dziewczyny, ogromnie przepraszam za kłopot i za zablokowanie telefonu - okazało się, że szwagrowie wyjechali nad morze zupełnie nieplanowanie, a ja też nie miałam dostępu do netu przez chwilę, wybaczcie. Behemot, jeszcze raz dziękuję za chęć pomocy!