PDA

Zobacz pełną wersję : Pawie a elipsy



IwontaG
12-10-2008, 23:03
Tak się zastanawiam obie chust to żakardy, elipsy piękne jak dla mnie najpiękniejsze te czerwone, pawie takie sobie, może te farbowane by przeszły, ale czy można je wogóle porównywać?
Jak one noszą?
Bardzo jestem ciekawa obu, nie mam możliwości pomacania na żywca, dlatego bardzo jestem ciekawa waszych wrażeń i ocen.
Gdybyście miały wybierać to która by u Was zamieszkała?

kasia_b
12-10-2008, 23:17
też jestem ciekawa takiego porównania. Jeszcze fajnie byłoby wiedzieć czy obie chusty są tej samej szerokości?

Od siebie tylko o elipsach moge napisać - że uwielbiam tę chuste :D BArdzo dobrze mi się w niej nosi, chociaż trzeba starannie wiązać. Pawie mnie kusiły ;) .... i trochę w daszym ciagu kuszą :twisted:

petisu
12-10-2008, 23:25
Elipsy to standardowy żakard-jak sie starannie zawiąże to i ponosza cakiem fajnie, ale pawie......noszą niesamowicie.

nitka
12-10-2008, 23:29
no wlasnie - za mna chodza elipsy laguna, ale trzymam sie mocno i jednak beda pawiszcze :) ale co zobacze te piekne kolorki laguny, to serce mi sie lamie...

Ania
13-10-2008, 00:11
pomimo iz obie sa zakardami to calkowicie rózne chusty- pawie sa cieniutkie, azurowe; elipsy grubsze, tkane scisle.

kobra
13-10-2008, 00:18
no wlasnie - za mna chodza elipsy laguna, ale trzymam sie mocno i jednak beda pawiszcze :) ale co zobacze te piekne kolorki laguny, to serce mi sie lamie...

nitka,a wiesz,ze niedawno byly pawie na TBW za 50 funtow, nowe na dodatek :!:
zaluje,ze nie wzielam :?
polujesz na TBW?

mart
13-10-2008, 11:02
mam obie. są totalnie inne.
elipsy noszą tak sobie zwyczajnie.
a pawie....nie dosć że cieńsze to jeszcze mi chudego dziecia odchudzają o 2-3 kilo.

ktoś kiedyś przy mnie porównywał pawie do fal, ale ja fal nie mam więc nie sprawdziłam.

13-10-2008, 11:23
mam obie. są totalnie inne.
elipsy noszą tak sobie zwyczajnie.
a pawie....nie dosć że cieńsze to jeszcze mi chudego dziecia odchudzają o 2-3 kilo.

ktoś kiedyś przy mnie porównywał pawie do fal, ale ja fal nie mam więc nie sprawdziłam.
ja miałam fale i mam pawie.
nieporównywalna jakość na korzyść pawi.
fale są grubsze, gorzej się dociągają, słabiej noszą. ot, żakard zwyczajny.
pawie są cienkie, wiążą się same, ujmują kilogramów, dociągają się świetnie.
no bossskie są.
ps. chociaż my ostatnio trwamy w nieustannym zachwycie nad nowym mt by melkaj a'la BolleMis ;)

Linda
13-10-2008, 12:14
Mam pawie i zielone fale.. zgodze sie z pasja... pawie lepiej nosza, ale fale ladniejsze imo.... Fali nie sprzedaje, bo zostana dla nastepnego chuscioszka, a pawie po dofarbowaniu calkiem calkiem :wink:

IwontaG
13-10-2008, 18:03
jeszcze ciekawa jestem, czy te rybki to coś podobnego do pawi, czy jeszcze całkiem inny "twór"?

hanti
13-10-2008, 18:07
a ja kocham swoje landrynkowe elipsy

petisu
13-10-2008, 18:23
Rybkom bliżej do elips niż pawi.

tulipowna
14-10-2008, 20:08
Rybkom bliżej do elips niż pawi.

a to dziwne, bo przeciez i rybka zwierz i paw zwierz takze :)

15-10-2008, 07:32
Rybkom bliżej do elips niż pawi.

a to dziwne, bo przeciez i rybka zwierz i paw zwierz takze :)
ryba to ryba. a paw to ptak.