PDA

Zobacz pełną wersję : tak nie wolno!!! co to za mietek????



Zazu
17-06-2011, 22:11
http://www.youtube.com/watch?v=vGLWa-frmPw&feature=related

prosze o kometarze!!! ale tak chyba nie wolno nosic dzieci!! :/

słoneczny_blask
17-06-2011, 22:20
:duh: jeszcze go na brzuchu zawiązała

erithacus
17-06-2011, 22:22
Żeby to był jedyny taki film w necie...

A tak BTW to świetnie przerobiony MT na wisiadło, ludzie mają inwencję. No i ten sposób przytrzymania pasa brodą, bajka :duh:

peluche
17-06-2011, 22:23
to jest jakies miękkie wisiadło ? :hmm:

Zazu
17-06-2011, 22:29
ona to zawiaza na kokardke i wsadzila w kieszonke w zasiegu reki dziecka, moj Ignas bardzo szybko by te sznureczki znalaz pociagnal raz dwa i wyladowal glowa na glebie, cos okropnego!!!

agaja
18-06-2011, 15:59
słabo mi
pasy tez typowo wisiadłowe

Kot.w.paski
18-06-2011, 16:59
Masakra jakaś, ale po prawej stronie jest lista i dużo więcej takich kwiatkow, ehhh:duh:

agaja
18-06-2011, 17:09
nie ogladam bo plecy bolą od patrzenia

Agnen
18-06-2011, 17:17
Właściwie nic nowego. W necie na prawdę takich kwiatków jest pełno, również na stronach co po niektórych producentów.

qmpeela
18-06-2011, 17:18
:duh::shock::shock:

Inwencja twórcza ludzi mnie przerasta...
Wisiadło-MT...

olka84
18-06-2011, 19:36
napewno musi mu byc wygodnie zwisac tak...i sznureczki w kieszonce, to nawet moje 5 miesieczne dziecko by znalazlo...

moniska
18-06-2011, 19:53
masakra... te filniki z boku są właśnie straszne! Jedna jak pokazała się z boku to dziecko pięknie "wyprostowane" aż w drugą stronę... Plecy będą zdrowe, nie ma co!

panthera
18-06-2011, 20:37
ała...

Gina
18-06-2011, 20:52
boszzz jak wiązała te pasy na brzuszku dziecka to mnie ciarki przeszły:duh: litości

Bonita
18-06-2011, 20:59
Co to za chłam? To żaden mietek, wąski specjalnie wycięty panel między nóżkami, sznurki do zawiązania, aż mnie zabolało jak przeciągała te paseczki po plecach. Do tego ten biedny maluch nie dość że przodem do świata to jeszcze ze sznurkiem wokół brzuszka. A jak brodą trzymała te sznurki to się zastanawiałam kiedy ten dzieciak jej fiknie. Ale świata nie zbawimy, od cholery tego w sieci... :mad

ellie
18-06-2011, 22:01
jak na takie "cuda" patrzę, to :mad:

klusiecka
18-06-2011, 23:28
To juz chyba lepiej w wisiadle- w końcu jest "dostosowane" do noszenia przodem w przeciwieństwie do mietka.
Niestety to tez jest efekt popularności chust- z jednej strony chusty są modne a z drugiej niektórzy po prostu muszą nosic dziecko twarza do swiata. Nie pomyslą że szkodzą, za to ładnie to wygląda.

Mayka1981
18-06-2011, 23:32
To juz chyba lepiej w wisiadle- w końcu jest "dostosowane" do noszenia przodem w przeciwieństwie do mietka.
Niestety to tez jest efekt popularności chust- z jednej strony chusty są modne a z drugiej niektórzy po prostu muszą nosic dziecko twarza do swiata. Nie pomyslą że szkodzą, za to ładnie to wygląda.

To nie jest mietek - to jest po prostu wisiadło - a film jest stary bo z 2007roku...
klasyka hamerykanska - niestety...

Wiewiórka
19-06-2011, 01:18
słabo mi się zrobiło. Coś ten mietek wycięty bardzo w kroku, o wiązaniu nawet nie wspomnę, podparcia dla pupci niet

satey
19-06-2011, 04:23
Normalnie brak słów. Babeczka zaprezentowała raczej sposób skrzywdzenia i okaleczenia dziecka niż sposób wiązania. :thumbs down:

jasenka
07-07-2011, 23:44
Z komentarzy pod filmikiem wynika, że Pani własnoręcznie stworzyła to "cudo" i chyba popełniła ich jeszcze trochę na sprzedaż, jednak szczęśliwie już nie ma czasu i nie czyni nowych... Choć, jak ktoś się uprze, to może jednak uczynić :? :
If you really really want one, let me know :)

Dorocie
08-07-2011, 00:02
jestem na nie! jw

Balbina200384
08-07-2011, 11:53
Jak widze to wiazanie na brzuszku to mi sie za tego maluszka jedzenie cofa do gardła... Przeciez jak go scisnie to oj... wole nie myslec.. ale moze ja jestem jednokierunkowa bo moja Mala ma refluks.

dirk5
08-07-2011, 22:49
Ojej... wymiękłam, jak ona wzięła dzieciaczka przodem do siebie i nagle- łups!- odwróciła :shock:...

A potem coraz gorzej :-(...

Agna
08-07-2011, 23:10
Kiedy oglądałam ten i kilka innych filmików z tych z boku akurat przechodził mój małż. Stwierdził "to chyba dobrze, nie?" A ja nie umiem mu ściśle naukowo, bo tylko tak do niego trafia.... Takie wiązanie przez krocze jest dobre, bo energetycy takie mają w swoich uprzężach asekuracyjnych, no i TEGO argumentu nie przegadasz...

Mayka1981
09-07-2011, 23:12
Takie wiązanie przez krocze jest dobre, bo energetycy takie mają w swoich uprzężach asekuracyjnych, no i TEGO argumentu nie przegadasz...

Nie no sorry ale TAK nie mają ;) Uprząż służy do czego innego, jest przeznaczona dla kogo innego (dorosłego!) i w innych warunkach - naprawdę to zupełnie inna bajka...

joleczka
09-07-2011, 23:22
Kiedy oglądałam ten i kilka innych filmików z tych z boku akurat przechodził mój małż. Stwierdził "to chyba dobrze, nie?" A ja nie umiem mu ściśle naukowo, bo tylko tak do niego trafia.... Takie wiązanie przez krocze jest dobre, bo energetycy takie mają w swoich uprzężach asekuracyjnych, no i TEGO argumentu nie przegadasz...
nie wiem jakie uprzęże maja energetycy, wiem jakie mają wspinacze i gdyby mieli właśnie takie to na tyle co mój małż czasu na ścianie i w skałach spędził ... chyba byśmy dzieci nie mieli :ninja:

a wiecie co mnie najbardziej "boli" w takich filmikach, bo do tego ze twarzą do świata noszą się przyzwyczaiłam, świata nie zbawię, ale jak widzę wisiadło zrobione z jakiejś wypasionej chusty to mi przykro że ktoś taką fajną szmatę marnuje :)

Agna
09-07-2011, 23:37
Nio..... trochę mnie dołuje taka jego ignorancja... Trochę zazdroszczę, kiedy czytam na forum o noszących tatusiach :roll:
No i takich zastanawiających się trochę, co dziecku służy a co nie.

Pixie
21-07-2011, 21:32
Nie rozumiem o co to straszne oburzenie.Dziecka nie bije,nie glodzi,probuje nosic na swoj sposob i chyba jej wolno...Slyszalam juz tyle negatywnych komentarzy o chustach,ze sama staram sie nie komentowac innych...Pewnie wiele z was zaczynalo od babybjorn czy cos podobnego.;)
Your way is not my way....

opolanka
21-07-2011, 21:51
Dużo takich horrrorów na Youtubie..niestety:duh::duh:

zanna
22-07-2011, 15:27
hehe http://www.youtube.com/watch?v=gBB1sYL6Mww&NR=1 tak z ciekawości zerknęłam

jadorota
22-07-2011, 17:46
Nie rozumiem o co to straszne oburzenie.Dziecka nie bije,nie glodzi,probuje nosic na swoj sposob i chyba jej wolno...Slyszalam juz tyle negatywnych komentarzy o chustach,ze sama staram sie nie komentowac innych...Pewnie wiele z was zaczynalo od babybjorn czy cos podobnego.;)
Your way is not my way....

Chodzi tylko i wyłącznie o to, że takie ułożenie jest niezdrowe dla kręgosłupa. Tak twierdzę nie tylko ja, czy inna koleżanka z forum, a ortopedzi, fizoterapeuci i inni fachowcy od kości ;) Na moje zupełnie niefachowe oko średnio rozważne jest uwieszanie dziecka na jego genitaliach... ale powtarzam, że tak nie pozwalają nosić specjaliści.

Na chustę dostałam zgodę od ortopedy i tego się trzymam, a nie obchodzą mnie oburzone baby w średnim wieku, bo akurat babcinki to zawsze z rozmarzeniem na Miśka patrzą.

A co do filmiku, widać, że pani dużą wagę przykłada, żeby jej wygodnie było. Natomiast, wiązanie kokardki (!) to już dla mnie przegięcie, bo zagraża upadkiem dziecka.

ewaibartek
22-07-2011, 17:56
hehe http://www.youtube.com/watch?v=gBB1sYL6Mww&NR=1 tak z ciekawości zerknęłam

ciekawe po co mu uszy zakryła? hahaha
a co do filmiku z 1 posta to tylko patrzyłam kiedy jej spod brody ucieknie,ludzie to maja pomysła

sakahet
22-07-2011, 20:51
wiele niestety jest tego typu filmików :duh: i później nie ma co się dziwić, że ludzie z chusty robią wisiadła

a tą ciekawostkę też oglądałyście?
http://www.youtube.com/watch?v=rXLNWekmSLI&NR=1

Zazu
22-07-2011, 22:23
wiele niestety jest tego typu filmików :duh: i później nie ma co się dziwić, że ludzie z chusty robią wisiadła

a tą ciekawostkę też oglądałyście?
http://www.youtube.com/watch?v=rXLNWekmSLI&NR=1

głupota ( badz niewiedza) ludzka nie zna granic!!!!

hajda
31-07-2011, 19:21
Gdybym nie wiedziała, że takie idiotyzmy są na porządku dziennym to uznałabym, że oglądam film instruktażowy pt "JAK NIE WIĄZAĆ DZIECI W nibyNOSIDŁACH"