PDA

Zobacz pełną wersję : 15.06 Łódź, Pabianicka/Szpital Kopernika



owieczka
16-06-2011, 21:08
ok. 16:30 z tramwaju dojrzany Tata w zielonej chuście na ul. Pabianickiej w okolicy Szpitala Kopernika z parasolem i plecakiem.

Jesteś na forum?

klincus
17-06-2011, 20:43
Oj to mój mąż na pewno z młodą ze żłobka wracał :cool:

owieczka
17-06-2011, 22:50
Oj to mój mąż na pewno z młodą ze żłobka wracał :cool:
:)

żłobek na Rogozińskiego?

klincus
18-06-2011, 22:07
tak, tak dokładnie :D

owieczka
18-06-2011, 22:56
miała być pierwsza, ale coś ostatnio namieszali z grupami. Nieznajowa mi sprawdzała i z tego co pamiętam druga, ale pewna nie jestem.

owieczka
19-06-2011, 01:31
to zupełnie możliwe, że się poznamy :) Junior od połowy września też na Rogozińskiego będzie tuptał.
Pozdrawiamy

klincus
19-06-2011, 03:14
A wiadomo już do której grupy? Polecam pierwszą- bardzo fajne ciocie :D

owieczka
19-06-2011, 17:20
miał być w pierwszej, ale powstały jakieś zawirowania w związku z nowymi przepisami i wg inf. od Nieznajowej jest w drugiej.

nieznajowa
19-06-2011, 23:18
A ja was widzialam na zakonczeniu roku żłobkowego w piatek :) Mąż stał w chuscie z Oliwką a potem mineliśmy sie w parku Legionów ale wtedy już Ty klincus niosłaś, prawda? Ja mialam Olę w wózku.

W Oliwka w której jest grupie? Ola w pierwszej i w niej zostaje w nastepnym roku z czego sie cieszę bardzo bo ciocie faktycznie bardzo fajne a szykuja sie w grupie zmiany o ktore mi chodziło :lol:

klincus
20-06-2011, 15:13
Oliwka też w pierwszej i też zostaje. Niestety na pikniku mnie nie było, bo dopiero z Puław ze szkolenia wracałam. Miałam nadzieję, że zdążę, ale cóż... A na spacer to prawda, bo prosto z samochodu pociekłam i Oliwka stwierdziła, że skoro mamy 2 dni nie było, to nie będzie na tacie siedzieć ;)

co do zmian, to też jestem b. zadowolona- coś mi się wydaje, że Ciocia Madzia przejęła w grupie władze, bo moim zdaniem to Ona najbardziej kompetentna i na miejscu :applause:

nieznajowa
20-06-2011, 22:18
klincus, a która to ciocia Madzia? Nie znam ich z imion ;) Dla mnie są dwie bardzo kompetentne, masę rzeczy mi przekazują, jestem pod wrażeniem, że tyle zauważaja i że im sie chce to zauważać. Z jedną natomiast prawie kontaktu nie mam tzn bardzo rzadko wychodzi do mnie po/z Olą więc bardzo rzadko z nią rozmawiam ale wygląda sensownie ;)
Musimy sie poznać!
Od kiedy Oliwka jest w żłobku?
Ola od kwietnia chodzi.
Byliście razem z nią na sali podczas adaptacji? Bo ja z Olą nie (ciocie wolały żebym ją zostawiala z nimi samą). Zdałam się na nie choć strasznie chcialam zobaczyć jak tam jest :oops:, byłam tylko chwilkę z mężem jak nam jedna z cioć pokazywała wszystkie pomieszczenia. No ale mam jakos zaufanie do tych pań na szczęście :D

klincus
21-06-2011, 21:04
Oliwka już w żłobku od początku lutego. Też nie byliśmy na adaptacji, ale adaptowaliśmy bardzo powolutku co jakiś czas dokładając kolejną godzinę i muszę stwierdzić, że to sprawnie poszło, bo płaczu przy zostawianiu właściwie nie było. Jeżeli byłaś na tym zebraniu na zakończenie, to Ciocia Madzia to ta, która prowadziła spotkanie (długie proste włosy, szczupła, dość wysoka). Ciocia Dorota- krótkie blond włosy, Ciocie Anie są dwie (my z mężem określamy je jako małą i dużą): mała Ciocia Ania- jak dla mnie najmniej kontaktowa-okulary długie włosy w kitkę no i niska, a duża Ciocia Ania kręcone włosy, troszkę okrąglejsza.

Musimy się koniecznie gdzieś spotkać na jakimś spacerku, z tym, że my akurat na ten weekend wyjeżdżamy...

PS: czy nie spotkałyśmy się dzisiaj przypadkiem w Porcie Łódź? Pytam bo uśmiechała się do mnie jedna mama idąca z córeczką podobną do Twojej Oli (na tyle na ile kojarzyłam ze zdjęcia :oops:)

nieznajowa
21-06-2011, 22:40
Dzięki za wyjaśnienie :) Żadna mi sie nie przedstawiała więc nie wiedziałam :)
Faktycznie cale zebranie prowadziła ciocia Magda w takim razie. A ja byłam przekonana, że tam rzadzi Duża Ania ;) (obie bardzo na plus jak dla mnie).
Ola na poczatku zostawała 1h, potem 2h, teraz 3 i dopiero w sierpniu po urlopie zostanie na 4h, od wrzesnia teoretycznie na 9h, praktycznie - moja mama sie zadeklarowala przez 2 tygodnie wczesniej ja odbierać. Ja juz niestety będe wtedy tęsknic na drugim końcu Łodzi :(
W Porcie dzis nie byłyśmy. Chusta poszla w świat i teraz nosimy sie w czerwonym Bondolino. Ale wózek jest w tej chwili w częstszym użyciu (choc na początku do żłobka tylko w nosidle nosiłam żeby sie Oleńka mogla od razu wtulić we mnie po wyjściu :mrgreen:).
Musimy koniecznie sie na wspólny spacer umówic tym bardziej, że w te same miejsca chodzimy (juz Twojego męża przeciez kiedyś spotkalam ;))

agatkie
22-06-2011, 00:06
Hej, a może przeniesiecie się na nasze łódzkie podforum :) http://www.chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=95

klincus, chyba jeszcze naszego działu nie znalazła :)