PDA

Zobacz pełną wersję : Chusta/nosidlo - Dr Sears



marlei
15-06-2011, 22:28
Widzialyscie???
Wiem, ze dziecko przodem do swiata pokazuja:duh: ale...
Miala ktoras z Was okazje zobaczyc/sprobowac tej kolkowej z gumka:lol:
http://balboababy.com/adjustable.html
Ciekawa jestem Waszych opinii:ninja:

czuppi
15-06-2011, 22:42
Bebelulu w instrukcji chusty kółkowej też ma dziecko przodem do świata, jak tak po domu się nosi to tragedii nie ma ;) A chusta wygląda ciekawie.

Leika
20-06-2011, 11:53
Całkiem fajnie wygląda na zdjęciu ;)

Karusek
20-06-2011, 12:54
Ja mam wrażenie, ze takiej chusty nie da się dociągnąć, a co za tym idzie, będzie to bardziej "torba" na dziecko, niż bezpieczna chusta :( i na pewno nie dla zupełnego maluszka, bo nie podtrzymuje prawidłowo.
Ale to tylko moja opinia na podstawie zdjęć, bo na żywo nie widziałam/nie macałam

Mayka1981
20-06-2011, 13:01
ja tam nie widzę usztywnienia, to coś na kształt poucha zmiksowanego z kółkową chyba niż torby...

panthera
20-06-2011, 13:16
chyba jednak torbowata. spójrzcie na zdjęcie z tyłu - nie da się dociągnąć krawędzi. kółka bardziej dopasowują chustę do noszącego (tak jak pasek torebki) dociąga sie całość, ale sama krawędź nie :( dlatego ta gumka. cos podobnego do lulu nieco, tylko delikatniej wygląda.
a tak btw nie wszystkie torby na dziecko są usztywniane.

jul
20-06-2011, 13:48
chyba jednak torbowata. spójrzcie na zdjęcie z tyłu - nie da się dociągnąć krawędzi. kółka bardziej dopasowują chustę do noszącego (tak jak pasek torebki) dociąga sie całość, ale sama krawędź nie :( dlatego ta gumka. cos podobnego do lulu nieco, tylko delikatniej wygląda.
a tak btw nie wszystkie torby na dziecko są usztywniane.
no nie wiem, bo przecież dociągasz nie tę cześć od tyłu, tylko przednią gdzie jest dziecko i po mojemu, możesz oddzielnie dociągać krawędzie. No ale spec ze mnie żaden, a od kółkowych to już w ogóle ;)

panthera
20-06-2011, 15:14
hm..tak naprawdę to trzeba by założyć, włożyć dziecko i sprawdzić.