PDA

Zobacz pełną wersję : Czas zmian - poradźcie doświadczone



Mamuszka
08-06-2011, 16:27
Dojrzałam do porzucenia chusty elastycznej. Córa ma 9m-cy i jakies 8 kg,robi sie nieco ciężka i niecierpliwa. No poza tym upalne lato przed nami. No i mój dylemat. Zastanawiam się co kupić. Czy chustę tkaną (poradźcie coś miękkiego i nie rujnującego budżetu niepracującej mamy:D ) A może skoro ona taka już duża i siedząca to zdecydować się na MT (mierzyłyśmy raz i wydaje się "szybkie "w obsłudze i bardzo przewiewne. Powinnam wybrać, bo obu zakupów chyba nie dźwignę...Rady!Błagam!

demona
08-06-2011, 16:36
Pasiak Nati bawełniany, koszt 100-150zł
Nosidło pewnie też się da jakieś tanie kupić
Jedno i drugie się przydaje

Mamuszka
08-06-2011, 16:38
No właśnie tej odpowiedzi się bałam ;)

Celebrianna
08-06-2011, 17:22
Mozesz najpierw kupic chuste, a potem sprzedac/wymienic na nosidlo. Choc MT sa bardzo wygodne, to sugeruje na poczatek chuste. Nosidla sa ponoc rozleniwiajace. Ja Ole obecnie czesciej nosze w MT, niz w chuscie, ale dobrze miec mila mozliwosc chustonoszenia. Dobre chusty mozna znalezc calkiem niedrogo.

Karusek
08-06-2011, 21:46
Wydaje mi się, że chusta na dłużej Ci starczy ;)
(ale ja jestem tylko chustowa i pewnie nieobiektywna ;))

Mamuszka
09-06-2011, 08:50
No wiec ide buszować na bazarek (warto szukać na Allegro? ) A MT może zawinszuje sobie na imieniny/urodziny...

annya
09-06-2011, 08:56
Mam 3 nosidła i stosik chustowy. Przyznam się bez bicia, że używam tylko i wyłącznie chust, a nosidła mam w celach reprezentacyjnych. Czasami po jedno z nich sięga mój mąż.
Zapisz się na testy nosideł. Wówczas łatwiej będzie Ci wybrać to, w którym będzie Tobie najwygodniej, a póki co ja także polecam chustę.
Mój synek ma ponad 21 miesięcy i cały czas się chustujemy.