PDA

Zobacz pełną wersję : rapalufanki :)



Strony : [1] 2 3 4

antonina
07-06-2011, 15:34
są tu takie???

są bratnie dusze którym rapalu zawróciło w głowie ;)??

ja obecnie czekam z utęsknieniem na swoje paisleye ;)

bez rapalu mój stosik jest pusty więc odkupiłam te kochane :wink:

Aksamitka
07-06-2011, 15:38
A gdzieś jeszcze można kupić te wzorzyste? Mnie się podobają! :-)

agaja
07-06-2011, 15:40
ja czekam na groszek z nibyhaftem z wymianki od odynki
nie mialam nigdy rapalu w rekach, ciekawam efektu

antonina
07-06-2011, 15:42
oj wiedziałam że znajde bratnie dusze :) najfajniejsze rapalu to takie z drugiej ręki - wyprzytulane :)
a te z 2 ręki są zazwyczaj w fajnej cenie :)

agaja
07-06-2011, 15:44
Moje akurat bedzie niemotane, prosto z pudła
juz mnie koleżanka straszy że sztywne
jakos sie nie boje,ciekawa jestem
moja ma miec 5,4 a ja mam niecny zamiar ja ciachnac na 3,5 i na kólkowa i mieć sobie kopmlet

antonina
07-06-2011, 15:51
Moje akurat bedzie niemotane, prosto z pudła
juz mnie koleżanka straszy że sztywne
jakos sie nie boje,ciekawa jestem
moja ma miec 5,4 a ja mam niecny zamiar ja ciachnac na 3,5 i na kólkowa i mieć sobie kopmlet

o właśnie :) mam wrażenie że większość tych chust została już przerobiona :D więc takie całe to już mega limity ale za to w cenie dużo niższej niż unikaty didka :)

ja dla paisleya straciłam głowe :)
sprzedałam ale po ciężkich negocjacjach udało mi się ją odzyskać :) (Spoko - bardzo Ci dziękuje :mighty:)

agaja
07-06-2011, 15:54
paisleye akurat nie moje

Aksamitka
07-06-2011, 15:54
Paisley brąz mi się podoba :) Ten czarny z filoletem też. Ale tego już nie ma w sprzedaży tak?

antonina
07-06-2011, 15:57
paisleye akurat nie moje

a ja lubie takie maziaje :) a to dziwne bo zawsze wybieram chusty jednolite ;)

czarne :mrgreen: na lato idealne:lool:

antonina
07-06-2011, 15:58
Paisley brąz mi się podoba :) Ten czarny z filoletem też. Ale tego już nie ma w sprzedaży tak?

Aksamitka ja ostatnio szukałam i w jeden wieczór kupiłam czarno - różową i brązowo - turkusową - tylko że nowych już nie ma - pozostaje bazarek...

dankin-82
07-06-2011, 16:00
ja tam uwielbiam te wzory, chusta może jak dla mnie taka sobie ale wzory uwielbiam :heart:
Mam chuste w brązie i nubigo w czerni i nie oddam :lol:


edita: a widzicie jeszcze mam chmt w brązie, moje ukochane a zapomniałam o nim:hide:

antonina
07-06-2011, 16:02
ja tam uwielbiam te wzory, chusta może jak dla mnie taka sobie ale wzory uwielbiam :heart:
Mam chuste w brązie i nubigo w czerni i nie oddam :lol:


Dankin :hey:to Ty jesteś tą szczęściarą której nubigo podziwiam na stronie Gosi ;)

Aksamitka
07-06-2011, 16:08
Aksamitka ja ostatnio szukałam i w jeden wieczór kupiłam czarno - różową i brązowo - turkusową - tylko że nowych już nie ma - pozostaje bazarek...Będę miała oko na bazarek :ninja: :lol:

dankin-82
07-06-2011, 16:13
Dankin :hey:to Ty jesteś tą szczęściarą której nubigo podziwiam na stronie Gosi ;)


ano i chyba nas jest więcej :) z tego co pamiętam to Odi ma w brązie

Celebrianna
07-06-2011, 17:48
Ja wyprzedalam prawie wszystkie chusty i zostawilam sobie wlasnie rapalke turkusowa w cycate ludziki :-):-) Choc trudno ocenic po jednej chuscie, uwazam ze to porzadna, skosnokrzyzowa szmata. No i ten wzor, lubie takie nie-banaly ;-) Nosi super, jest pieknie uszyta (w sensie szwy, metki, kieszonka - wszystko na tip top). No i ceeena - normalna w odroznieniu od niektorych gorszych "mercedesow". W przypadku stosunku jakosci do ceny rapalka jest swietna :-) Rozumiem Was bebelulufanki i lacze sie w lubieniu :-)

agaja
07-06-2011, 17:52
zostawilam sobie wlasnie rapalke turkusowa w cycate ludziki :-):-)
a jak wyglada?

Celebrianna
07-06-2011, 17:59
Wrzuce fotke, jak mnie dziec uwolni z uscisku :-)

sonyc
07-06-2011, 18:04
W zyciu bym jej tak nie nazwała a teraz się dopatrzyłam - faktycznie cycate

zaporzyczone z netu:
http://www.babyexpress.pl/zdjecia/91127685768580.jpg

antonina
07-06-2011, 20:35
hihiii fajne te cycate stworki :) ciekawe jak chusta wygląda w akcji :)

sonyc
07-06-2011, 20:41
ciekawe jak chusta wygląda w akcji :)

Ja też ciekawa jestem ale może Celebrianna nam pokaże :)

Swoją drogą uważam że Rapalu to najporządniejsza chusta jaką miałam, może i sztywna może i twarda ale konkretna i dobrze nosi już starsze dzieci. A ja obecnie swoją pierwszą przerobiłam na nosidło Tullimy - Vjola :)

A nosi bosko :)

antonina
07-06-2011, 20:46
Ja też ciekawa jestem ale może Celebrianna nam pokaże :)

Swoją drogą uważam że Rapalu to najporządniejsza chusta jaką miałam, może i sztywna może i twarda ale konkretna i dobrze nosi już starsze dzieci. A ja obecnie swoją pierwszą przerobiłam na nosidło Tullimy - Vjola :)

A nosi bosko :)


to teraz kochana musisz wstawić zdjęcie :)

ja jestem w pełni szczęśliwa że rapalki mają taką cene:thumbs up:

sztywne na początku mogą zniechęcić ale złamane są cudowne :)

kasia wska
07-06-2011, 20:47
to bardzo porządne szmaty są, bardzo nośne - super dla starszaków. ale faktycznie początkowo sztywniochy, szczególnie te starsze.
ja mam kotki - to niesprzedawalna chusta jani :)

antonina
07-06-2011, 20:49
to bardzo porządne szmaty są, bardzo nośne - super dla starszaków. ale faktycznie początkowo sztywniochy, szczególnie te starsze.
ja mam kotki - to niesprzedawalna chusta jani :)


Kasiu Twoje zdjęcie pokusiło mnie na te koty :) i to już szersze rapalu o jakieś 10 cm od tych staszych :) tylko nie miałam sił na łamanie :oops: ale chętnie bym taką złamaną pokochała ;)

sonyc
07-06-2011, 20:58
No normalnie chyba sobie kupię znowu Rapalke :)

odynka
07-06-2011, 21:00
http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2010/2010-10/2010-10-10_Tydzien-Bliskosci_Marsz/12.jpg

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2011/05/2011-05-29/28.JPG

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2011/04/2011-04-23/11.JPG

tyle zostało po moim kochanym Rapalu brąz Paisley które już leci do jednej z Was:) a ja ciut tęsknię... ale będę wdzięczna za możliwość odkupienia jak coś:)

kasia wska
07-06-2011, 21:05
Kasiu Twoje zdjęcie pokusiło mnie na te koty :) i to już szersze rapalu o jakieś 10 cm od tych staszych :) tylko nie miałam sił na łamanie :oops: ale chętnie bym taką złamaną pokochała ;)
pamiętam :)
ja nosiłam w takim betonie (za to nośna jest, że hej!), z czasem trochę zmiękła, ale bardzo daleko jej do złamanej. franka wskoczy do niej najwcześniej na wiosnę, bo nie sądzę, żebym znalazła czas i siłę na łamanie, kiedy mam boską gradację od zosinej i wymarzoną tęczę ;)

No normalnie chyba sobie kupię znowu Rapalke :)
dopisuję się i mam nadzieję, że one nie znikają i pojawi się niebawem jakaś nowa kolekcja :roll:...?

sonyc
07-06-2011, 21:08
dopisuję się i mam nadzieję, że one nie znikają i pojawi się niebawem jakaś nowa kolekcja :roll:...?

No właśnie się też zastanawiam czy coś się nowego pojawi czy już nie - bo taka wyprzedaż była/jest

ania
07-06-2011, 21:12
ja mam kotki - to niesprzedawalna chusta jani :)

u mnie to samo - to niesprzedawalna chusta Julki :mrgreen: a zarazem nasz ulubiony hamak ogrodowy (i najwytrzymalszy :))


tylko nie miałam sił na łamanie :oops:

taak, teraz się przyznajesz hehehe :ninja:
teraz kotki są o wiele bardziej przytulaśne, bo jak przyszły to byłam przerażona, jak w takiej siermiężnej szmacie dziecko nosić można :mrgreen: choć nie powiem, do dzisiaj nie umiem ich porządnie na młodszej zamotać, zato starszą noszą jak złoto ;)

antonina
07-06-2011, 21:21
u mnie to samo - to niesprzedawalna chusta Julki :mrgreen: a zarazem nasz ulubiony hamak ogrodowy (i najwytrzymalszy :))
taak, teraz się przyznajesz hehehe :ninja:
teraz kotki są o wiele bardziej przytulaśne, bo jak przyszły to byłam przerażona, jak w takiej siermiężnej szmacie dziecko nosić można :mrgreen: choć nie powiem, do dzisiaj nie umiem ich porządnie na młodszej zamotać, zato starszą noszą jak złoto ;)

Aniu a pamietasz za ile Ci ja sprzedałam?? chciałabym za te cene kupic jeszcze tak nosna szmate :)

edit.1.



dopisuję się i mam nadzieję, że one nie znikają i pojawi się niebawem jakaś nowa kolekcja :roll:...?

Kasiu ja też jestem ciekawa czy będzie coś nowego...

edit.2

Odynko ale fajnie Was pooglądać :)

kasia wska
07-06-2011, 21:24
No właśnie się też zastanawiam czy coś się nowego pojawi czy już nie - bo taka wyprzedaż była/jest
trochę mnie martwi ta przedłużająca się wyprzedaż :( pozostaje mieć nadzieję i wysyłać pozytywne fluidy w stronę mamuki (może masowe wpisy na ich profilu na fb (http://www.facebook.com/pages/Mamukapl/129739967069269?ref=ts):lol:?).

to ja wrzucam foty kotów. teraz, z perspektywy czasu, widzę, że to niedobry dla mnie kolor, ten zimny róż (wyglądałam jeszcze bledziej niż na żywo), ale poproszę taką jedną o podfarbowanie (ocieplenie) i będzie gites ;)

https://lh3.googleusercontent.com/-x3KwayHy3qI/Te55Jio6GBI/AAAAAAAAA9w/E9pZDzPtXic/s640/DSC_2059.JPG
https://lh6.googleusercontent.com/-V--3wAPTxWM/Te546fMe2YI/AAAAAAAAA9g/eVe7cruWVOg/s640/DSC_2046.JPG

Celebrianna
07-06-2011, 21:25
Piękne są te paisley'e :-) Pyszne kolory i ładnie zgrane.
A moje cycatki kupiłam już raczej złamane, choć Grecja to to nie jest ;-)
Zdjęcie w akcji mam takie - po spacerze. Darujcie jakość zdjęcia :D
https://lh3.googleusercontent.com/-ahVdUIMpnX0/Te56CubGzCI/AAAAAAAAAs0/uDIEzwXXeCA/s288/Zdj%2525C4%252599cie0950.jpg (https://picasaweb.google.com/lh/photo/y_0CjXJCv627o-BiV5PluBHCXGOwtW0czccOzftX7ag?feat=embedwebsite)

kasia wska
07-06-2011, 21:32
te cycatki sa już z cieńszej serii, podobno łatwiejszej do złamania :)

a była też taka turkusowa w kropeczkowe trójkąciki - tej to w ogóle nie było trzeba łamać. cudowna... żałuję, że nie mam jej w swoim stosie.

antonino - a można by dopisać w tytule wątku "mamuka"? wiem, że szefowej bebelulu zależało na zmianie nazwy firmy z jakiś powodów osobistych (pisała kiedyś na forum). i teraz coraz rzadziej funkcjonuje "bebelulu", chyba ma już nie funkcjonować ;)

sonyc
07-06-2011, 21:32
To ja się też pochwalę ale już przerobioną:

tu: http://tullimy.blox.pl/2011/01/Ergonomiczna-Vjola-Vjola-Full-Buckle.html

https://lh6.googleusercontent.com/-6r4HbDYGLEA/TZBtA8vi35I/AAAAAAAAAHg/sRSxzX8bnG4/s512/IMG_1085%252520%25255B800x600%25255D.JPG

antonina
07-06-2011, 21:33
kusicielki :hide: kusicie takimi fotkami ;)

Kasiu jaki tytuł proponujesz?? :)

Kanga
07-06-2011, 21:36
to ja wrzucam foty kotów. teraz, z perspektywy czasu, widzę, że to niedobry dla mnie kolor, ten zimny róż (wyglądałam jeszcze bledziej niż na żywo), ale poproszę taką jedną o podfarbowanie (ocieplenie) i będzie gites ;)



IMO pasują ci - one przecież na żywo są ciemniejsze (chyba, bo nie pamiętam) niż na fotce ;)

a chusty są dalej BEBELULU, firma się inaczej nazywa i z tego co wiem tak ma zostać chyba.

kasia wska
07-06-2011, 21:40
IMO pasują ci - one przecież na żywo są ciemniejsze (chyba, bo nie pamiętam) niż na fotce ;)

a chusty są dalej BEBELULU, firma się inaczej nazywa i z tego co wiem tak ma zostać chyba.
dzięki - są troszkę ciemniejsze, ale imho mają ciut za zimny odcień do mojej gęby ;) tak mi się wydaje, ostatnio dostałam hopla na punkcie kolorów :bduh:

dzięki za wyjaśnienie co z nazwą - to może rapalufanki? bo o lulu tutaj raczej nie piszemy ;)

Ago, a wiesz może co dalej? dla maliznoty bym zapolowała na nową jakąś... :)

Kanga
07-06-2011, 21:41
dzięki - są troszkę ciemniejsze, ale imho mają ciut za zimny odcień do mojej gęby ;) tak mi się wydaje, ostatnio dostałam hopla na punkcie kolorów :bduh:

dzięki za wyjaśnienie co z nazwą - to może rapalufanki? bo o lulu tutaj raczej nie piszemy ;)

Ago, a wiesz może co dalej? dla maliznoty bym zapolowała na nową jakąś... :)
pojęcia nie mam

kasia wska
07-06-2011, 21:46
pojęcia nie mam
ok, dzięki :)

to dziewczyny, musimy jakiś konsumencki zrobić antybojkot :lol:, naprawdę szkoda, żeby takie super chusty znikały powoli z rynku :(

Celebrianna
07-06-2011, 21:48
Przydalyby sie jakies nowe na pewno. Widac, ze maja talent do wzorow :-) I kolory tez takie soczyste, pysznosci.

agaja
07-06-2011, 21:49
kasia-wska kolory kotow cuudne
idealnie moje, idealnie !
ja tez chcem ;) tę chustę

antonina
07-06-2011, 21:50
naprawdę szkoda, żeby takie super chusty znikały powoli z rynku :(

eh.. cóż my małe żuczki możemy zrobić :roll:

czuppi
07-06-2011, 21:51
kurcze, nie miałam pojęcia ,że mają takie fajne wzory ale stwory cycate to chyba już nie można dostać?:hide:

odynka
07-06-2011, 21:54
kasia-wska kolory kotow cuudne
idealnie moje, idealnie !
ja tez chcem ;) tę chustę

to kup;)

sonyc
07-06-2011, 21:54
A mnie korci groszkowa z haftem - ciekawe jak na żywo wygląda a i koty od początku mnie korciły.

agaja
07-06-2011, 21:55
kupie jak ktos kupi moja grecje, a kto mi kupi welne w lecie :(
PS odi, groszek juz leci do mnie czy dopiero poleci? bo musze sasiadke zwerbowac do odebrania paczki jak mnei nie bedzie

Celebrianna
07-06-2011, 21:56
A mi sie wydawalo, ze widzialam jakis sklep internetowy, ktory je sprzedawal...i to ostatnio...hmm...

ktosikowa
07-06-2011, 21:58
Ja mam rapalu- czerrrrwoną:) starą: złamana, cudna flanelkowa!!!!

czuppi
07-06-2011, 21:58
A mi sie wydawalo, ze widzialam jakis sklep internetowy, ktory je sprzedawal...i to ostatnio...hmm...
ja znalazłam je tutaj :http://www.babyexpress.pl/chusta-nosidelko-bebelulu-rapalu-wzorzyste-l,2,35,333.html ale ja jeszcze poczekam :ninja:

sonyc
07-06-2011, 21:59
Ja już u odynki czatuje na którąś :P - tylko niech cos na konto wpadnie

agaja pokaż później tą groszkową

Celebrianna
07-06-2011, 22:03
ja znalazłam je tutaj :http://www.babyexpress.pl/chusta-nosidelko-bebelulu-rapalu-wzorzyste-l,2,35,333.html ale ja jeszcze poczekam :ninja:

Oooo, no wlasnie! Chyba tu widzialam. Ta lawendowa tez fajna :-) A poszla niedawno na allegro za niecale 100 zl...ehhh, moglam sprobowac kupic. No i jak tu nie kochac takich chust - ceny, ceny, ceny ludzkie!

horpyna
07-06-2011, 22:06
niedawno dotarł do mnie czarny paisley - moja pierwsza rapalka i wygląda, że zostanie z nami na długo :)

czuppi
07-06-2011, 22:07
Oooo, no wlasnie! Chyba tu widzialam. Ta lawendowa tez fajna :-) A poszla niedawno na allegro za niecale 100 zl...ehhh, moglam sprobowac kupic. No i jak tu nie kochac takich chust - ceny, ceny, ceny ludzkie!
ale coś z tą strona jest nie tak, dodawałam do koszyka różne chusty tak poglądowo a ona dodaje tą samą :hmm:

kasia wska
07-06-2011, 22:08
eh.. cóż my małe żuczki możemy zrobić :roll:
męczyć producenta, niech poczuje się potrzebny :) w żuczkach siła!

czuppi
07-06-2011, 22:10
męczyć producenta, niech poczuje się potrzebny :) w żuczkach siła!
na zdjęciach jest morepig może ona coś wie :ninja:

sonyc
07-06-2011, 22:11
Znalazłam jeszcze zdjęcie rapalu w całości

http://public.bay.livefilestore.com/y1p1h32FVcv508jq7uoOTFGfvpYEx37dMCLUYN7UPR8TWhG80E xuykpOIZCzHCAQ0Fl8WrIwOfOQzf_NZll6VLxSw/IMG_0352.jpg

Nie no teraz chcę koniecznie - jakiś sentyment się włączył

Celebrianna
07-06-2011, 22:14
męczyć producenta, niech poczuje się potrzebny :) w żuczkach siła!

Hihi...chcialabym, zeby do mojej firmy tak sie ludzie dobijali :-) Producencie - sprzedawaj, proooosimy!

ktosikowa
07-06-2011, 22:16
kotki :beat: szkoda, że tak bardzo rózowe...


http://www.mamuka.pl/rapalu-pink-w-kotki-roz-m.html

antonina
07-06-2011, 22:36
no nie zachorowałam na jeszcze :duh:

na początku powinna być informacja - ostrzeżenie że czytanie wątku może grozić powiększeniem stosu :lol:

Anntenka
07-06-2011, 22:38
ja się woisuję do fanklubu ręcyma i nogyma ;)
nie dość że rapalki fajowsko noszą to jeszcze się cudnie z nich szyje
porządny materiał na maszynie a nie jakieś tam indio...
mam też jeszcze w swoim stosie parę rapalek i zamierzam się ich nie pozbywać :D


żeby nie było nic do noszenia indio nie mam ale do szycia to wrrr

ania
07-06-2011, 22:53
kotki :beat: szkoda, że tak bardzo rózowe...


http://www.mamuka.pl/rapalu-pink-w-kotki-roz-m.html

eee tam, ten różowy w rzeczywistości zupełnie inaczej wygląda ;) bardzo fajny jest

antonina, no dokładnie pamiętam za ile je kupiłam i dlatego zostaną z nami na wieczność ;)

antonina
07-06-2011, 23:03
eee tam, ten różowy w rzeczywistości zupełnie inaczej wygląda ;) bardzo fajny jest

antonina, no dokładnie pamiętam za ile je kupiłam i dlatego zostaną z nami na wieczność ;)


Aniu jak Ci je oddawałam to byłam na etapie max 2 chusty-:duh: patrze na te kotki i kurcze szkoda że już ich nie mam :(

lominia
08-06-2011, 09:21
Ja wyprzedalam prawie wszystkie chusty i zostawilam sobie wlasnie rapalke turkusowa w cycate ludziki :-):-) Choc trudno ocenic po jednej chuscie, uwazam ze to porzadna, skosnokrzyzowa szmata. No i ten wzor, lubie takie nie-banaly ;-) Nosi super, jest pieknie uszyta (w sensie szwy, metki, kieszonka - wszystko na tip top). No i ceeena - normalna w odroznieniu od niektorych gorszych "mercedesow". W przypadku stosunku jakosci do ceny rapalka jest swietna :-) Rozumiem Was bebelulufanki i lacze sie w lubieniu :-)
Super, że jesteś zadowolona;) Ja przyznam szczerze - tęsknie za tą szmatka i groszkowy haft mi po głowie chodzi- muszę pomeczyć producenta, może coś jeszcze wygrzebią;)

odynka
08-06-2011, 09:22
Super, że jesteś zadowolona;) Ja przyznam szczerze - tęsknie za tą szmatka i groszkowy haft mi po głowie chodzi- muszę pomeczyć producenta, może coś jeszcze wygrzebią;)

obawiam się ze już jest tylko to co na stronie mamuki...

kasiak
08-06-2011, 10:05
Bebelulu to chusty od których zaczęłam zgłębiać chustowy temat. Napaliłam się wtedy na czerwoną łowicką rapalkę, ale poczytałam na forum, ze zbyt sztywne dla noworodka i odpuściłam. Teraz od dłuższego czasu szukam i nikt nie sprzedaje. Na razie kupiłam sobie czerwoną kółkową z łowickim haftem i kocham ja za ten cudny energetyczny kolor, choć z kółkowymi ciężko mi się dogadać. I jeszcze bardziej pożądam wiązanki.

morepig
08-06-2011, 18:35
morepig byl na sesji bebelulu dwukrotnie, najpierw kiedy wychodzily paisleye, moro i inne (zielenie, czerwienie, sesja zimowa a ja ruda) i te mnie się nie podobały, ani kolorystycznie ani grubościowo. natomiast potem była fajniejsza sesja z cienszymi rapalu (turkus, groszek ,roz, szary w potworki) i te byly fajne. potworki zawróciły mi w głowie, ale juz ich nie ma niestety :(

idę czytać resztę wątku :D

kasia wska
08-06-2011, 18:37
napisałam pytanie na fb - nowe chusty mają być jesienią :)

sonyc
08-06-2011, 18:53
napisałam pytanie na fb - nowe chusty mają być jesienią :)

Na jesieni to ja już nic nie ponoszę :) Ale jestem starsznie ciekawa co bedzie

moni
08-06-2011, 22:02
A ja mam groszkowy haft i to była moja pierwsza chusta i nosiłam w niej małego od początku i nikomu nigdy bym nie odradziła. Jest mięciutki i kochamy go bardzo :)

kasia
08-06-2011, 23:28
a ja mam taką lawendę, z allegro za 70 zł:) i to jedyna chusta w ogóle, jaką obecnie mam, no najlepsza, w zupełności wystarczająca i matyśkę 14 kilo nosi jak nic:)

https://lh4.googleusercontent.com/-DmZMlyFfwBs/Te_n4jmWXZI/AAAAAAAAENg/PoxRkwmHrwA/s512/14052011283.jpg

antonina
09-06-2011, 08:12
napisałam pytanie na fb - nowe chusty mają być jesienią :)


ależ jestem ciekawa co to bedzie :) i szkoda że dopiero jesienią :(


a ja mam taką lawendę, z allegro za 70 zł:) i to jedyna chusta w ogóle, jaką obecnie mam, no najlepsza, w zupełności wystarczająca i matyśkę 14 kilo nosi jak nic:)

https://lh4.googleusercontent.com/-DmZMlyFfwBs/Te_n4jmWXZI/AAAAAAAAENg/PoxRkwmHrwA/s512/14052011283.jpg
Kasia ślicznie wyglądacie :applause:

taka była moja pierwsza rapalka :)

ja od wczoraj znów ściskam swojego czarnego paisleya:love: mój mąż stwierdził że świetnie na lato masz same czarne chusty :bduh: no to muszę go pomęczyć chyba o coś jasnego ;)

odynka
09-06-2011, 08:23
ależ jestem ciekawa co to bedzie :) i szkoda że dopiero jesienią :(


Kasia ślicznie wyglądacie :applause:

taka była moja pierwsza rapalka :)

ja od wczoraj znów ściskam swojego czarnego paisleya:love: mój mąż stwierdził że świetnie na lato masz same czarne chusty :bduh: no to muszę go pomęczyć chyba o coś jasnego ;)

a brąz nie doszedł jeszcze? mam nadzieję, że dziś dojdzie i pamiętaj o mnie jak będziesz sprzedawać:D

antonina
09-06-2011, 08:25
a brąz nie doszedł jeszcze? mam nadzieję, że dziś dojdzie i pamiętaj o mnie jak będziesz sprzedawać:D

Odynko no właśnie jeszcze go nie ma :( mam nadzieje że dziś sie pojawi :)

odynka
09-06-2011, 08:32
Odynko no właśnie jeszcze go nie ma :( mam nadzieje że dziś sie pojawi :)

no ja też bo będę musiała udusić rodziców;)

antonina
09-06-2011, 08:34
no ja też bo będę musiała udusić rodziców;)

nie duś ich :) to tylko kawałek szmaty :lol: ;)

odynka
09-06-2011, 08:37
nie duś ich :) to tylko kawałek szmaty :lol: ;)

no dobra przekonałaś mnie;) daj znać jak doleci...

lominia
09-06-2011, 08:38
to jeszcze ja znalazlam kilka zdjęc już nie mojej rapalki:
http://images49.fotosik.pl/812/7a6933d55ceeea3cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images41.fotosik.pl/807/8ad81e5ee7feff80med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Odynko, a będą jeszcze kiedyś nowe rapalu, czy firma wycofuje się z produkcji chust?

odynka
09-06-2011, 08:41
Odynko, a będą jeszcze kiedyś nowe rapalu, czy firma wycofuje się z produkcji chust?

myślę, że to pytanie do Mamuki;) Kasia pisała wyżej, że w odp na facebooku usłyszała, że coś będzie na jesieni;)

Celebrianna
09-06-2011, 08:47
to jeszcze ja znalazlam kilka zdjęc już nie mojej rapalki:
http://images49.fotosik.pl/812/7a6933d55ceeea3cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images41.fotosik.pl/807/8ad81e5ee7feff80med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Odynko, a będą jeszcze kiedyś nowe rapalu, czy firma wycofuje się z produkcji chust?

Gdzies juz widzialam ta chuste...hmm... :-) lominiu :kiss:

antonina
09-06-2011, 15:44
to jeszcze ja znalazlam kilka zdjęc już nie mojej rapalki:
http://images49.fotosik.pl/812/7a6933d55ceeea3cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images41.fotosik.pl/807/8ad81e5ee7feff80med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Odynko, a będą jeszcze kiedyś nowe rapalu, czy firma wycofuje się z produkcji chust?

ślicznie wyglądacie wyglądacie :applause:


Odynko MAM!!!! ta czekoladowa jest zupełnie inna od czarnej.. :hmm: gdzie się podział meszek?? ;)

odynka
09-06-2011, 15:46
ślicznie wyglądacie wyglądacie :applause:


Odynko MAM!!!! ta czekoladowa jest zupełnie inna od czarnej.. :hmm: gdzie się podział meszek?? ;)

bo to z nowej partii, meszek byl w tej starej starej i kolor ciut inny (w tej ladniejszy);) ale pikna co?

antonina
09-06-2011, 15:50
bo to z nowej partii, meszek byl w tej starej starej i kolor ciut inny (w tej ladniejszy);) ale pikna co?

no pikna i cienka - aż się przestraszyłam że to nie to rapalu:lool:tylko jakaś podróba ;):lool:

edit. Ale numer - poszłam na zakupy bo pomyślałam że już nie doczekam się tego paczkonosza i co wracam a tu za mną pan z wielkim pudłem:D ;)

odynka
09-06-2011, 15:51
no pikna i cienka - aż się przestraszyłam że to nie to rapalu:lool:tylko jakaś podróba ;):lool:

hahaha takie są nowe rapalki;) ale nie przejmuj się nosi super:) pozatym ja i tak kiedyś ją od Cię odkupię - i przerobię na nosidło:P

czuppi
09-06-2011, 15:51
napisałam pytanie na fb - nowe chusty mają być jesienią :)
dla mnie super, ostatnio trochę szaleję pomimo braku kasy a do tej pory może coś uzbieram :ninja:

antonina
09-06-2011, 15:55
hahaha takie są nowe rapalki;)

eh... szkoda ze moja czarna nie jest taka bezmeszkowa :)

oddam oddam :)

antonina
09-06-2011, 15:57
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ei/fd/hlox/xMABSaNRSuJ75lI33B.jpg
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ei/fd/hlox/TqFLTVd6z1VMUbWPaB.jpg

a tu w para :)

odynka
09-06-2011, 15:59
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ei/fd/hlox/xMABSaNRSuJ75lI33B.jpg
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ei/fd/hlox/TqFLTVd6z1VMUbWPaB.jpg

a tu w para :)
ach jak cudnie wyglądają razem:D to czarną też chętnie przygarnę kiedyś;) kocham ten meszek właśnie:P

antonina
09-06-2011, 16:05
Odynko czarnej nie oddam:love: to moja wielka miłość :heart:- już raz ją sprzedałam i wiem że jest mi do życia niezbędna :) zresztą z tych 2 to właśnie ona jest mi bliższa :heart: :) może przez ten meszek :lool:taka włochata - cudnie złamana jak kocyk ;)

* brązową kupiłam na pocieszenie po stracie tej jedynej - a potem się okazało że obie do mnie jadą ;)

* ciąć ich nie miałabym sumienia :hmm:

* mąż nie powinien zauważyć że mam nową chuste :lool:przecież jest taka sama :lol:

* na zdjęciach widać że czarna jest puchata - bązowa płaska :)

odynka
09-06-2011, 16:15
pamietaj ze brazowa praktycznie nie noszona;)

antonina
09-06-2011, 16:17
pamietaj ze brazowa praktycznie nie noszona;)

widać po niej - nówka żarówka ;) ten turkus taki intensywny...

odynka
09-06-2011, 16:21
widać po niej - nówka żarówka ;) ten turkus taki intensywny...

iii turkus i na moim nubigo ktore juz ma lat kilka nadal zywy;)

scarlet
10-06-2011, 20:51
a ja się dołączę, choć nosiłam na razie w beżowej rapalu - mówicie, że takie są grubsze niż te ze wzorami? ale chciałam napisać, że miło się zaskoczyłam, bo fajnie nosi i się dociąga i mimo 26 stopni nie było mi gorąco, a mała słodko spała 2 godzinki. Pomyślę o innej rapalce też ;)

agaja
14-06-2011, 18:15
mam groszek, podoba się, zostaje
:)
ma ktoś turkusowe rapalu? do sprzedania?

sonyc
14-06-2011, 20:48
agaja pokaż ten groszek na "żywo" - bo tylko ten mnie korci jeszcze

Celebrianna
14-06-2011, 20:51
mam groszek, podoba się, zostaje
:)
ma ktoś turkusowe rapalu? do sprzedania?
Turkusowe gładkie, czy ze wzorkiem?

agaja
14-06-2011, 21:01
wsio rawno, ale lepiej z wzorkiem
i długosc 4,2-4,6
groszek jutro przy dziennym swietle

sonyc
14-06-2011, 21:03
czekam z nicierpliowścią

Celebrianna
14-06-2011, 21:08
wsio rawno, ale lepiej z wzorkiem
i długosc 4,2-4,6
groszek jutro przy dziennym swietle

Moja ma 4,6 (i wzorek)... tylko raczej nie mogę się jej pozbyć. To moja jedyna chusta w domu...a w zasadzie w pożyczce...:-) Sorki.

agaja
14-06-2011, 21:11
OK, rozumiem
napisala do mnie Aga też, ale ma skrzynie pełną, buuu

Pastela
14-06-2011, 21:49
ja też noszę w brązowej paisley z turkusem, daję radę, lubię ten kolor i wzór. W upały niestety się pocimy, ale dziś wyciągnęłam kółkową lnianą i w koncu załapałam jak jej używać więc mam lżejszą szmatę ;p

agaja
15-06-2011, 07:26
hehe, bede miec turkus, ten bez potworków :)

antonina
15-06-2011, 07:29
hehe, bede miec turkus, ten bez potworków :)


no to wpadłaś kochana;)

ja też bym chciała jakąś rapalke :) ma ktoś coś ciekawego :) najchętniej to bym przygarneła szare stworki potworki:roll:

agaja
15-06-2011, 07:36
wiem, kto ma na sprzedaż szare stworki :)
turkus zlamany bo warsztatowy
kupilam turkus bo musze czyms zastapic moje podarte indio, a chcialam cos taniego i turkusowego
groszek
https://picasaweb.google.com/agaja08/Rapalu?authkey=Gv1sRgCMmRjfKkx6rWSQ&feat=directlink
ale mi sie komponuje z kanapa hehe
niestety nie da sie idealnie odwzorowac koloru, w realu jest ciut jasniejszy, ale lampa tez by zepsula foto
foto producenta w akcji jest kopmletnei przeklamane, bo tam wychodzi seledyn, foto producenta bez akcji - znow za ciemne
to jest kolor takiej ciemnej pistacji, o!
PS groszek na dniach p[ojdzie do pocaiachania na kolkowa+krocizne
a w ogole to moja kolezanka ma rapalu róz (ten pastelowy) za 40 zl do sprzedania!!! serio. kto chce? ja odpadam, bo nie potrzebuje wiecej chust, zwlaszcza rozowych (mam synów, jak widac ;)

odynka
15-06-2011, 08:11
groszek:)

http://odimage.pl/dn-0130709101715.png

http://odimage.pl/dn-713070910174.png

antonina
15-06-2011, 08:14
A ja czekam na te szare stworki potworki:high:

Celebrianna
15-06-2011, 12:44
a w ogole to moja kolezanka ma rapalu róz (ten pastelowy) za 40 zl do sprzedania!!! serio. kto chce? ja odpadam, bo nie potrzebuje wiecej chust, zwlaszcza rozowych (mam synów, jak widac ;)
A jaka dokładnie? Z wzorem, czy gładka? Bo ja chcę! Nie boję się różu :ninja:

agaja
15-06-2011, 13:30
z mmsa wynika ze gladka, pisze pw

antonina
15-06-2011, 13:31
Agaja ale Twój dzieciaczek ma piękne oczęta :)

agaja
15-06-2011, 13:33
Agaja ale Twój dzieciaczek ma piękne oczęta :)
dzienkujem :)

agaja
17-06-2011, 14:35
dziewczyny co maja złamane juz rapalu - dalej sie wam tak po praniu gniecie?

antonina
17-06-2011, 14:39
Agaa ja mam złamane i to bardzo ale z tych starszych futerkowych i to się nie gniecie - nie mnie...

z tych naj naj nowszych miałam kotki ale już nie pamiętam jak to było - napewno były najsztywniejsze ze wszystkich rapalu jakie miałam - za to złamane muszą nosić cudownie...

ania
17-06-2011, 14:55
z tych naj naj nowszych miałam kotki ale już nie pamiętam jak to było - napewno były najsztywniejsze ze wszystkich rapalu jakie miałam - za to złamane muszą nosić cudownie...

się już tak nie gniotą ;), ale gładkie nie są jeszcze całkiem - pracujemy nad tym :)

agaja
17-06-2011, 14:57
a jak łamac najlepiej?
ja, nie wiem czy slusznie, zupelnie niezgodnie z instrukcja prania wywirowalam na 1000 obrotow
co by tu jeszcze

antonina
17-06-2011, 14:59
się już tak nie gniotą ;), ale gładkie nie są jeszcze całkiem - pracujemy nad tym :)

Aniu jak uda Ci sie je złamać to bedziesz miała naprawde kawał dobrej chust:thumbs up:

antonina
17-06-2011, 15:04
a jak łamac najlepiej?
ja, nie wiem czy slusznie, zupelnie niezgodnie z instrukcja prania wywirowalam na 1000 obrotow
co by tu jeszcze

Agaja ja moja czaną rapalu dostałam już bardzo miękką - mimo tego że gruba i puchata jest miękka i łatwo się ją mota - za to musiała przejść naprawde dużo :roll: byłam w szoku że tak się da ją złamać....to są chusty mega wytrzymałe więc wirowanie im niestraszna - może pleć z niej warkocze - tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość bo może to potrwać naprawde długo... Miałam chyba z 8 różnych rapalu i każde było inne..więc nie mam pojęcia jakie jest to zielone... ale ta brązowa chusta od Odynki nie była sztywna :roll: co kolor i wzór to inna chusta ;)

ania
17-06-2011, 21:08
a jak łamac najlepiej?
ja, nie wiem czy slusznie, zupelnie niezgodnie z instrukcja prania wywirowalam na 1000 obrotow
co by tu jeszcze

Ja wrzucałam nie raz na sucho do pralki i wirowałam na 1000 i nic kotom nie było ;)
Wieczorem zawsze warkoczyk.
A w ciągu dnia huśtawka lub "mega hamak", tzn. ja+mąż+dziewczyny i kupa śmiechu :) Wytrzymała bestia z naszej rapalki :mrgreen:

agaja
18-06-2011, 16:08
idze do mnie zlamany podobno turkus rapalu - zobaczymy roznice
ja wirowalam na mokro, po praniu
no wlasnie -dlatego, aniu , zdecydowalam sie na rapalu, ze chcialam cos niedelikatnego, do szargania, deptania itp
nie lubie sie cackac z chustami, mam typowo uzytkowe podejscie do szmat.
dla mnie rapalu to taki polski hoppek, tyle ze tanszy i wg mnie lepiej nosi.
maz mis zkoda ciac ten groszek ale w 5,4 m to sie zabic mozna ;)
PS skurczyla mi sie w praniu (tak na oko, bo nie mierzylam, ale ogony mam do pol lydki, nie do kostek)

ania
18-06-2011, 20:24
a ja koty ciachnęłam na 4,7 :twisted: i zostało mi na torebkę dla starszej, ale jakoś zebrać się nie mogę :roll:
aha, no i pozbyłam się też tym sposobem tej bezsensownej kieszonki, która w niczym nie była mi przydatna ;)

agaja
18-06-2011, 21:54
ta kieszen to bedzie u mnie w ogonie kolkowej (chyba ) ;)

antonina
18-06-2011, 22:20
ja czekam na szare stwory potwory :) na 100% bedzie za długa tyle że z niej nie zrobie jak Agaja 2 chust :hmm:no chyba że wiązanke dla małej a z reszty kółkowa :) tyle że szkoda mi bedzie ciachać...

Chusty są naprawde wytrzymałe :) ja tam jestem bardzo zadowolona :) i np w czarnej rapalu nosze klocka 13 kg na plecach a w czarnej zarze po 10 minutach odpadają mi ramiona...

Aniu jak uda Ci się uszyć torebke to wstaw zdjęcie :)

agaja
18-06-2011, 22:30
wiecie co mam wrazenie ze to jest kompletnie niedoceniana chusta , serio
ja tez myslalm ze to jakies tanie byle co, poki tego nie zobaczylam i nie zamotalam

agaja
19-06-2011, 02:38
zamotalam 18 kg 3-latka
nosi lepiej niz grecja z welna i lepiej niz hopp (bo trzyma i nie sprezynuje)

odynka
19-06-2011, 04:16
ja czekam na szare stwory potwory :) na 100% bedzie za długa tyle że z niej nie zrobie jak Agaja 2 chust :hmm:no chyba że wiązanke dla małej a z reszty kółkowa :) tyle że szkoda mi bedzie ciachać...

Chusty są naprawde wytrzymałe :) ja tam jestem bardzo zadowolona :) i np w czarnej rapalu nosze klocka 13 kg na plecach a w czarnej zarze po 10 minutach odpadają mi ramiona...

Aniu jak uda Ci się uszyć torebke to wstaw zdjęcie :)

i co chcesz jeszcze jakieś czy pozostajesz z dwiema?;)

antonina
19-06-2011, 04:46
Odynko jak Tylko bedzie jakaś czarna to pewnie się nie opre :sick:
bardzo mi się podoba cena tych chust....

mój stos nie może przekroczyć 3 sztuk..a jak mam już 3 chusty to myśle co mi jest niepotrzebne:rolleye:

odynka
19-06-2011, 04:55
Odynko jak Tylko bedzie jakaś czarna to pewnie się nie opre :sick:
bardzo mi się podoba cena tych chust....

mój stos nie może przekroczyć 3 sztuk..a jak mam już 3 chusty to myśle co mi jest niepotrzebne:rolleye:

to przydało by Ci się czarną z wzorem łowickim upolować;) albo całą czarną Rapalke;)

antonina
19-06-2011, 05:52
to przydało by Ci się czarną z wzorem łowickim upolować;) albo całą czarną Rapalke;)

miałam kółkową łowicką :) śliczna ale nie dogadałyśmy się ;) za to cała czarna łowicka :love:

Odynko... przypomniałaś mi o wiązance...:rolleye:

hihiii właśnie do kompletu zamówiłam sobie pościel w stworki potworki :) ostatnią sztuke upolowałam :cool: i to w promocji była :cool:

odynka
19-06-2011, 07:45
miałam kółkową łowicką :) śliczna ale nie dogadałyśmy się ;) za to cała czarna łowicka :love:

Odynko... przypomniałaś mi o wiązance...:rolleye:

hihiii właśnie do kompletu zamówiłam sobie pościel w stworki potworki :) ostatnią sztuke upolowałam :cool: i to w promocji była :cool:


hehe fajnie;) fajna ta pościel w stworki - my zaopatrzyliśmy się w śpiworki;)

monika999
19-06-2011, 08:07
ja też lubię bebelulu, świetny materiał:) Dla mnie najpiękniejsze są paisleye i szare stworki.

antonina
20-06-2011, 12:42
no to wpadłam po uszy :high::high: dostałam szare stworki - potworki - i moja mina jest taka


nie moge się nadziwić jak cienka jest ta chusta...rany co chusta to inna grubość... Jest poprostu cudowna!!!!

bardzo mi się podoba ze chusta jest dwustronna :)
to prawie tak jak 2 różne chusty ;)








Agaja a Twoja już dotarła???

:sick:chce jeszcze jakąś:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:: sick::sick:
mam nadzieje że pojawią się jakieś nowości...

odynka
20-06-2011, 12:54
antonina super sa;) turkus paisley i Twoj czarny tez dwustronne przecie:P

antonina
20-06-2011, 12:58
antonina super sa;) turkus paisley i Twoj czarny tez dwustronne przecie:P

Odynko no właśnie wiem ale w tym wątku chyba nie ma o tym wzmianki a dla mnie to plus :)

a jak ktoś nie zna rapalu to może nie wiedzieć :)

agaja
20-06-2011, 13:52
mysle ze turkus dojdzie jutro
ja robie warkocze z groszku

antonina
20-06-2011, 13:55
mysle ze turkus dojdzie jutro
ja robie warkocze z groszku

daj znać koniecznie jak się u Ciebie pojawi :)

pomaga coś ten warkocz???

sonyc
20-06-2011, 14:06
antonina genialne są te stworki ale bedą jeszcze lepsze jak pokazesz w akcji. ;)

A ja jednak rezygnuje z zakupu - już nadszedł nasz koniec (teraz już tylko wóz i rapalowe nosidło)

agaja
20-06-2011, 14:21
pomaga coś ten warkocz???
2 razy robilam dopiero - troche pomaga

agaja
20-06-2011, 15:38
jest, zapakowany jeszcze ale jest turkus
edit:

kolor bardzo moj,taki gleboki morski turkus, z jednej strony ma zoltozielone trojkaty jako wzorek , praktycznie niewidoczny, ale mnie to wsio rawno, bardzo zlamana nie myslalam ze rapalu moze byc tak zlamana - normalna miekka chusta
https://picasaweb.google.com/agaja08/Rapalu?authkey=Gv1sRgCMmRjfKkx6rWSQ&feat=directlink

antonina
20-06-2011, 16:59
jest, zapakowany jeszcze ale jest turkus
edit:

kolor bardzo moj,taki gleboki morski turkus, z jednej strony ma zoltozielone trojkaty jako wzorek , praktycznie niewidoczny, ale mnie to wsio rawno, bardzo zlamana nie myslalam ze rapalu moze byc tak zlamana - normalna miekka chusta
https://picasaweb.google.com/agaja08/Rapalu?authkey=Gv1sRgCMmRjfKkx6rWSQ&feat=directlink

To tak jak u mnie :)
Śliczna jest :)


antonina genialne są te stworki ale bedą jeszcze lepsze jak pokazesz w akcji. :wink:

A ja jednak rezygnuje z zakupu - już nadszedł nasz koniec (teraz już tylko wóz i rapalowe nosidło)

obawiam się że jak też tak powinnam napisać :( ale jako rapalowe nosidło też bedzie super wyglądać... tylko że mi szkoda ciąć :( może czas posłuchać męża i pomyśleć o kolejnym chuściochu :lool:

w akcji fot narazie brak ale jak tylko znajde fotografa to go zatrudnie do zdjęć ;)

agaja
21-06-2011, 14:51
wypralam rapalu zaplecione w warkocz, rozplotlam na mokro po wyciagnieciu z pralki
zobaczymy czy cos to da

agaja
29-06-2011, 08:40
ale mam chec zamienic 3m indio na 3-3,5m rapalu jakiejs
ma ktoś?

antonina
29-06-2011, 09:14
Aga a co ty motasz z tego 3 m?? pytam z ciekawości bo nigdy takiej krocizny nie miałam :)

metis1
30-06-2011, 11:56
Powiedzcie mi, proszę, jak się Wam sprawdza lawendowa w kwiatki? O taka: http://www.babyexpress.pl/chusta-nosidelko-bebelulu-rapalu-wzorzyste-l,2,35,333.html
Czy ona na pewno jest skośno-krzyżowa? :ninja: Wpatrywałam się w nią i jakoś...:hide:
Sprawdzi się dla miesięcznego maluszka, czy będzie jednak za trudna w dociąganiu (nie pytam dla siebie - dla nówki zielonej w tym temacie)?
Od spodu jest puchata i flanelkowa, ale jakoś na pierwszy rzut oka mnie nie przekonuje...:roll:

agaja
30-06-2011, 12:00
Aga a co ty motasz z tego 3 m?? pytam z ciekawości bo nigdy takiej krocizny nie miałam :)
plecy i na boku

miluśka
30-06-2011, 12:08
Powiedzcie mi, proszę, jak się Wam sprawdza lawendowa w kwiatki? O taka: http://www.babyexpress.pl/chusta-nosidelko-bebelulu-rapalu-wzorzyste-l,2,35,333.html
Czy ona na pewno jest skośno-krzyżowa? :ninja: Wpatrywałam się w nią i jakoś...:hide:
Sprawdzi się dla miesięcznego maluszka, czy będzie jednak za trudna w dociąganiu (nie pytam dla siebie - dla nówki zielonej w tym temacie)?
Od spodu jest puchata i flanelkowa, ale jakoś na pierwszy rzut oka mnie nie przekonuje...:roll:

dla miesieczniaka i nówki to nie polecam, a jak chusta jest nowa to już zupełnie... dla malutkiego dzieciaczka bedzie za gruba... taka była moja 1 rapalu i bardzo mnie zraziła do tych chust..za to kolejne co widziałam i motałam co raz były już tylko lepsze... ale dzieciaczek też był już tłuściejszy ;)

odynka
30-06-2011, 12:09
Powiedzcie mi, proszę, jak się Wam sprawdza lawendowa w kwiatki? O taka: http://www.babyexpress.pl/chusta-nosidelko-bebelulu-rapalu-wzorzyste-l,2,35,333.html
Czy ona na pewno jest skośno-krzyżowa? :ninja: Wpatrywałam się w nią i jakoś...:hide:
Sprawdzi się dla miesięcznego maluszka, czy będzie jednak za trudna w dociąganiu (nie pytam dla siebie - dla nówki zielonej w tym temacie)?
Od spodu jest puchata i flanelkowa, ale jakoś na pierwszy rzut oka mnie nie przekonuje...:roll:

na pewno;) wcześniejsze rapalki te grubsze i bardziej sztywne miały meszek;) odn dociągania to wsio zależy od danej osoby - ja np wolę takie grubaski;)

metis1
30-06-2011, 12:28
Dzięki, dziewczynki :)

agaja
03-07-2011, 20:45
na pewno;) wcześniejsze rapalki te grubsze i bardziej sztywne miały meszek;) odn dociągania to wsio zależy od danej osoby - ja np wolę takie grubaski;)
a ta moja groszkowa od Ciebie to jest ta grubsza i bardziej sztywna?

odynka
03-07-2011, 20:49
a ta moja groszkowa od Ciebie to jest ta grubsza i bardziej sztywna?

groszkowa byla chyba z nowej serii czyli bez meszku czyli ciensza a czy grubsza? nie wiem bo ja nie mam fobii ze chusta musi byc cienka raczej w druga strone;)

hypnozis
05-07-2011, 01:48
Dołączam do grona Rapalufanek:)
Jako pierwszą chustę (pierwszą w ogole i pierwszą Rapalu) kupiłam czerwoną. I wiąże mi sie super. Nie mam dużego porównania, ale jest mięciutka i ja jako żółtodziób sobie z nią radzę. Poszliśmy na warsztaty i naprawdę nas pochwalono:):):) niedawno dokupiłam taką jasna, ecru i jest zupełnie inna. Sprawia wrażenie, jakby ten materiał byl dwa razy grubszy i wykrochmalony. ale myślę, że się ułozymy:)
Ja jestem zachwycona moją czerwoną, bo jest taka energetyczna:) i jak dla mnie milusia:)

agaja
06-07-2011, 07:02
mam już krocizne i kółkowa z groszkowej z nibyhaftem

odynka
06-07-2011, 07:21
mam już krocizne i kółkowa z groszkowej z nibyhaftem

o proszę:D pokazuj pokazuj:)

agaja
06-07-2011, 09:35
https://picasaweb.google.com/agaja08/RapaluII?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPeWj_rNutXMNQ&feat=directlink
wiem, wiem, plecak nie dociagnięty ;)

łowiczanka
06-07-2011, 09:48
https://picasaweb.google.com/agaja08/RapaluII?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPeWj_rNutXMNQ&feat=directlink
wiem, wiem, plecak nie dociagnięty ;)

A jaką miałaś pierwotną długość chusty?? :) bardzo mi się podoba :) w moim stosiku brakuje mi takiej 3,5 m chusty ale zawsze szkoda mi ciąć...

ja czekam na szarą :) jak się pojawi dam znać jaka jest :)

odynka
06-07-2011, 09:59
fajnie się groszek na kółkowe prezentuje;)

Blanka_1982
06-07-2011, 10:03
a ja miałam pierwszą swoją chustę- Rapalu czarny paisley i sprzedałam:cry: I cały czas myślę, czy jej nie odkupić...wiem, wariatka ze mnie, ale ta chusta była taaaaka piękna:love:

łowiczanka
06-07-2011, 10:12
a ja miałam pierwszą swoją chustę- Rapalu czarny paisley i sprzedałam:cry: I cały czas myślę, czy jej nie odkupić...wiem, wariatka ze mnie, ale ta chusta była taaaaka piękna:love:

Blanka odkupuj!!!wiem jak to jest sprzedać tę jedyną... do dziś nie potrafie sobie wybaczyć oddania prawie za darmo szarego foga:duh:

i właścicielka nie ma ochoty mi jej już oddać :(

pocieszam się innymi ale już tej miłości nie odzyskałam :( może ta szara mi ją zastąpi :)

Mika
06-07-2011, 10:39
ech pierwsza rapalka brązowy paisley - nie sprzedałam o pozyczyłam i tak w pozyczeniu juz rok jest ...chyba odbiorę bo dość króki był i teraz na plecak by się zdał :) uwielbiałam tę "falnelkę"

agaja
06-07-2011, 11:15
A jaką miałaś pierwotną długość chusty?? :) bardzo mi się podoba :) w moim stosiku brakuje mi takiej 3,5 m chusty ale zawsze szkoda mi ciąć...

ja czekam na szarą :) jak się pojawi dam znać jaka jest :)
5,4
wyszła któtka 3,7 i kółkowa jak widac
kólowa jakby sie uprzeć mozna nosic 2 stronnie - albo gładka z ogonem we wzorek, albo odwrotnie

łowiczanka
06-07-2011, 12:52
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/aa/rb/7a22/AvO7p4xekBbmr84wTB.jpg

a tak wygląda splot w rapalu :)

agaja
06-07-2011, 16:32
a ja te kółkowa na pasiak jakiś kółkowy zamienię chyba. Żeby nie mieć monotonii w stosie

jadorota
06-07-2011, 20:20
U mnie rapalu to chusta mężowa. Ja też noszę i lubię, ale ponieważ jest brązowa, to on częściej;) Jak dla mnie chusta super. Nosi mi się w niej lepiej niż w zarze, chociaż piękna jest jak nie wiem (zara znaczy się)

Celebrianna
06-07-2011, 20:35
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/aa/rb/7a22/AvO7p4xekBbmr84wTB.jpg

a tak wygląda splot w rapalu :)

Tak, splot w rapalu jest fantastyczny - nie widziałam takiego w innych chustach. Może to jest właśnie klucz do nośności?

marlei
06-07-2011, 22:42
No i zakochalam sie!!!!:love::love::love::love:
A wiedzialam, zeby tu nie zagladac:duh:


Edit: linki podane przez Was pokazuja "chwilowy brak produktu":ninja:
gdzie mozna je kupic:?::?: - te wzorkowe sa przepiekne - chce wszystkie:hide:

łowiczanka
07-07-2011, 07:23
No i zakochalam sie!!!!:love::love::love::love:
A wiedzialam, zeby tu nie zagladac:duh:


Edit: linki podane przez Was pokazuja "chwilowy brak produktu":ninja:
gdzie mozna je kupic:?::?: - te wzorkowe sa przepiekne - chce wszystkie:hide:

na nowe to już praktycznie nie ma szans :( chyba że jakieś resztki na sklepowych półkach - ale to już raczej chusty jednolite :(

marlei
07-07-2011, 10:20
na nowe to już praktycznie nie ma szans :( chyba że jakieś resztki na sklepowych półkach - ale to już raczej chusty jednolite :(

:-(

To ja sie tu usmiecham:D bo chetnie kupie te ze wzorkami:bduh:, ale nie spiesznie;) jakby ktos cos widzial, slyszal to poprosze o priv:mighty::thumbs up:
Z gory wielkie dzieki:)

łowiczanka
07-07-2011, 10:23
:-(

To ja sie tu usmiecham:D bo chetnie kupie te ze wzorkami:bduh:, ale nie spiesznie;) jakby ktos cos widzial, slyszal to poprosze o priv:mighty::thumbs up:
Z gory wielkie dzieki:)


też bym chciała :( czekam cierpliwie z łzami w oczach że mnie ktoś poratuje:cryy:

łowiczanka
07-07-2011, 10:36
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/kg/fg/abon/kDG6Oi2pRacIa2oSxX.jpg

poszukiwania trwają ;)

odynka
07-07-2011, 10:41
jak by ktoś chciał kotki to dajcie znać;)

dankin-82
07-07-2011, 11:02
jak by ktoś chciał kotki to dajcie znać;)



Odiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nie kuśśśśśśśśśśś

męczą mnie oj męczą

sonyc
07-07-2011, 11:10
męczą mnie oj męczą

mnie też i ciągle się waham

łowiczanka
07-07-2011, 11:11
kotki są twarde i to dość mocno twarde i sztywne

sonyc
07-07-2011, 11:12
kotki są twarde i to dość mocno twarde i sztywne

to jeszcze bardziej kuszące

łowiczanka
07-07-2011, 11:15
to jeszcze bardziej kuszące

:D nie napisałam tego by cie zniechęcać ;)

dankin-82
07-07-2011, 11:17
kotki są twarde i to dość mocno twarde i sztywne

jak to rapalu ;) ale wszystko da się złamac :)

łowiczanka
07-07-2011, 11:20
jak to rapalu ;) ale wszystko da się złamac :)


nie nie - te nowe szare są zupełnie inne szara jest miękka ;)

edit.

szkoda że rapalu jedzie na starych dość kiepskich opiniach :(

marlei
07-07-2011, 13:02
jak by ktoś chciał kotki to dajcie znać;)

poslalam pw;-)

ania
07-07-2011, 18:45
kotki są twarde i to dość mocno twarde i sztywne

potwierdzam ;)


jak to rapalu ;) ale wszystko da się złamac :)

no da się, ale kotki oporne dosyć :mrgreen:

agaja
07-07-2011, 19:05
wiecie jak nosi kólkowa groszkowa?
nosiiiiiiiiiiiii
i trzyma
beton

Kanga
07-07-2011, 19:20
zobaczcie w sklepie pieluszkarni, bo coś tam z tych wzorkowych rapalu powinni jeszcze mieć ;) na FB dziś reklamowali ;)

agaja
07-07-2011, 19:24
nie ma

Kanga
07-07-2011, 19:26
to sorry. Wiem, że to nie miejsce, ale jakby ktoś chciał Paisleya brązowego to zapraszam na pw. Jak wiecie wszystkie moje chusty są cudownie złamane w magiczny sposób ;)

łowiczanka
07-07-2011, 20:13
to sorry. Wiem, że to nie miejsce, ale jakby ktoś chciał Paisleya brązowego to zapraszam na pw. Jak wiecie wszystkie moje chusty są cudownie złamane w magiczny sposób ;)

a coś więcej może skrywasz jakieś szare stwory?? :)

Kanga
07-07-2011, 20:28
a coś więcej może skrywasz jakieś szare stwory?? :)niestety nie mam

agaja
07-07-2011, 20:50
Jak wiecie wszystkie moje chusty są cudownie złamane w magiczny sposób ;)
no właśnie też chce tak groszek złamać i nie potrafie

łowiczanka
07-07-2011, 20:52
niesety nie wszystkie sie dadzą złamać.. z tymi starszymi i kotami miałam problem :( a szara od nowości miękka nawet jeszcze jej nie prałam a jest lejąca...

dankin-82
07-07-2011, 20:57
a tak jeszcze z ciekawości: czy te koty są bardziej twarde od starego paisleya?

bo moje starsze rapaluski mięciutkie jak puch i nie myślałam że kociska takie oporne

łowiczanka
07-07-2011, 20:59
paisleya miałam miekkiego a koty jak deska..

Kanga
07-07-2011, 22:28
a mi się ( w zasadzie mi i ludziom używającym chusty podczas warsztatów) udało wszystkie doprowadzić do super stanu ;) pranie/używanie/ pranie/ uzywanie - NIGDY PRASOWANIE!!!

edit - kotów i moro nigdy nie miałam w stosiku warsztatowym.

agaja
07-07-2011, 22:35
ja nie prasuje chust (jedynie prasuje przed sprzedaza)

marlei
08-07-2011, 21:01
A jak to jest, bo chyba sie pogubilam:hide:
Beda szyc jeszcze te chusty czy to juz koniec?? Bo widzialam, ze nowa chusta oddana do testow na forum:ninja:, a gdzies wyczytalam, ze juz ich nie bedzie:hmm: - czy to bylo tylko o tych starych wzorach:rolleye:

agaja
11-07-2011, 11:54
to?
http://chusty.info/forum/showthread.php?t=27762
jesli to, to juz w sprzedazy było (zaposiadam swoj egzemplarz, odkupiony od forumki, bo w sklepie nie uswiadczysz)
https://picasaweb.google.com/lh/photo/wN11uFkiKVO3zMykUlXiyJm3GdE2BmLTzT_TQU9Plpk?feat=d irectlink
https://picasaweb.google.com/lh/photo/UCCT_4Z0X51OcEhjIX_I_5m3GdE2BmLTzT_TQU9Plpk?feat=d irectlink

sonyc
11-07-2011, 11:59
Z tego co pamiętam była tu rozmowa, że nowe mają się pojawić na jesieni..

łowiczanka
11-07-2011, 12:15
kiedyś dzwoniłam i pytałam czy w ofercie beda jeszcze kółkowe z haftem - miały być na jesieni - a tu już ponad rok i dalej nie ma ;)

mam nadzieje ze chusty sie już tkają ;)

sonyc
11-07-2011, 13:03
O tu kaśka pisała że będą na jesieni http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=58026&p=1247586&viewfull=1#post1247586

marlei
11-07-2011, 21:12
to?
http://chusty.info/forum/showthread.php?t=27762
jesli to, to juz w sprzedazy było (zaposiadam swoj egzemplarz, odkupiony od forumki, bo w sklepie nie uswiadczysz)
https://picasaweb.google.com/lh/photo/wN11uFkiKVO3zMykUlXiyJm3GdE2BmLTzT_TQU9Plpk?feat=d irectlink
https://picasaweb.google.com/lh/photo/UCCT_4Z0X51OcEhjIX_I_5m3GdE2BmLTzT_TQU9Plpk?feat=d irectlink

to, to;-) - wlasnie ten watek czytalam:ninja: Czyli raczej nie:hmm: chyba, ze cos bedzie na jesieni;) No to czekam:lool:

maryjey
11-07-2011, 21:50
Dołączam do grona fanek rapalu. Mam od niedawna czerwoną z meszkiem po jednej stronie, mięciutką "jak kaczuszka". No uwielbiam po prostu :love: .Ten kolor jest super energetyczny i pasuje mi do koloru wózka :wink:. Tak na serio to jeździ ze mną w spacerówce. Ostatnio złapała nas nagła ulewa. Postawiłam budkę, nóżki synka przykryłam złożoną chustą i dziecko suche dotarło do domu. Żeby nie było - do noszenia też jej czasem używam :). Naprawdę nośna i fajna szmata - tylko moje dziecko ostatnio woli własne nóżki lub spacerówkę :hide:. Mam nadzieję, że mu przejdzie zanim będzie za ciężki.

dankin-82
11-07-2011, 21:55
Naprawdę nośna i fajna szmata - tylko moje dziecko ostatnio woli własne nóżki lub spacerówkę :hide:. Mam nadzieję, że mu przejdzie zanim będzie za ciężki.


szmacisko wiele wytrzyma, fajne dla starszych dzieciaków ;)

agaja
12-07-2011, 15:42
doszłam do wniosku że koniecznie muszę puścić w świat kółkowy groszek bo mi ramię nie pasuje. Mogę też go na coś wymienić. Komu?a groszek krótki już prawie połamany. Wrzucam po prostu do każdego prania jasnych rzeczy które akurat robię.

marlei
13-07-2011, 22:36
No to ja w koncu mam rapalu:jump: bardzo sie ciesz i dziekuje wszystkim:kiss:, ktore sie temu przyczynily:ninja:
Co prawda leza u rodzicow, ale nawet moja sceptyczna mam powiedziala, ze pikne:omg:

Mam nadzieje, ze na jesien pojawia sie jakies nowe - bo bardzo chce jeszcze jakies, a tymczasem jakby ktos cos widzial/slyszal;) to wiecie co:ninja::mighty::mighty::mrgreen:

marlei
18-07-2011, 21:44
Dziubulince gratuluje stworkow:mrgreen:!!!
Bardzo sie ciesze, ze sie udalo:applause::applause::applause:

Pamietaj o mnie jak bedziesz sprzedawac:ninja::mrgreen:

odynka
18-07-2011, 21:53
a na Alle wisi całe szare;)

marlei
18-07-2011, 22:00
a na Alle wisi całe szare;)

ale bez wzorkow to brzydkie;-)

dankin-82
19-07-2011, 10:03
ale bez wzorkow to brzydkie;-)


zawsze można samemu kilka stwórków namalowac :P

wrapsodia
20-07-2011, 11:58
Ja mam cycatkę i zadziwiła mnie miekkością :) Idzie do mnie paisley brąz więc jakby ktoś się łasił na cycatke to na pw zapraszam. Zrobie jakieś foty to wstawie :)

marlei
20-07-2011, 12:00
Ja mam cycatkę i zadziwiła mnie miekkością :) Idzie do mnie paisley brąz więc jakby ktoś się łasił na cycatke to na pw zapraszam. Zrobie jakieś foty to wstawie :)

poslalam priv;-)

łowiczanka
20-07-2011, 12:02
Idzie do mnie paisley brąz

wczoraj na allegro widziałam paisleya za 90 zł.!!!! ale już nie ma... ktoś go kupił...

wrapsodia
20-07-2011, 20:59
ano ja! :D długo na niego polowałam, należal mi się! ;)

sonyc
20-07-2011, 21:21
uuu to ja troche przepłaciłam ale będę miała i jej nie sprzedam chyba NIGDY:high:

marlei
23-07-2011, 23:21
Dziewczyny,
czy ktoras z Was widziala taka biala/kremowa rapalu w kwiatki:ninja:??? Moze ktos ma i by wrzucil zdjecia;)?? Tak sie zastanawiam - bo mi sie spodobala i zastanawiam sie czy w ogole mozna ja gdzies znalezc:hmm:

odynka
24-07-2011, 09:37
Dziewczyny,
czy ktoras z Was widziala taka biala/kremowa rapalu w kwiatki:ninja:??? Moze ktos ma i by wrzucil zdjecia;)?? Tak sie zastanawiam - bo mi sie spodobala i zastanawiam sie czy w ogole mozna ja gdzies znalezc:hmm:

jest piekna:) to mowilam ja - ktora nie lubie jasnych chust:P

tylko takie foto mam:

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2009/2009-08/2009-08-29_Targi/13.jpg

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2009/2009-08/2009-08-29_Targi/18.jpg

marlei
24-07-2011, 09:41
jest piekna:) to mowilam ja - ktora nie lubie jasnych chust:P

Widze, ze masz ich cale mnostwo:ninja: podzielilabys sie:lool: a nie wszystko trzymasz dla siebie;) Jak moj malz mi powtarza - nosisz zawsze tylko jedna chust:rolleye::lol::lol::lol:

A tak poza tym - pieknyyyyyy stosik masz:thumbs up: pozazdroscic:oops:

odynka
24-07-2011, 09:46
Widze, ze masz ich cale mnostwo:ninja: podzielilabys sie:lool: a nie wszystko trzymasz dla siebie;) Jak moj malz mi powtarza - nosisz zawsze tylko jedna chust:rolleye::lol::lol::lol:

A tak poza tym - pieknyyyyyy stosik masz:thumbs up: pozazdroscic:oops:

hihi to nie moje;) to fota z targow dwa lata temu;)

marlei
24-07-2011, 10:09
Odynka - a czy lowicka czarna to Twoja:ninja:??? Czy ten szlaczek biegnie przez cala chuste, czy tylko kawalek:hmm:? Nigdy na zywo nie widzialam:hide:, a szczerze mowiac podoba mi sie bardzo:love: - wiec sie zapytam;)

odynka
24-07-2011, 10:13
toż napisałam, że to nie moje chusty;)

na Łowickiej szlaczek biegł po ogonie;)

marlei
24-07-2011, 10:18
toż napisałam, że to nie moje chusty;)

na Łowickiej szlaczek biegł po ogonie;)

A myslam, ze czesc Twoich, a czesc nie:razz: I tak dziekuje za odpowiedz:mrgreen:

dankin-82
24-07-2011, 10:37
Odi ja bym się wcale nie obraziła jakbyś była w posiadaniu takiego stossssu :ninja: tyle w nim cudeniek ehhhh

odynka
24-07-2011, 11:00
Odi ja bym się wcale nie obraziła jakbyś była w posiadaniu takiego stossssu :ninja: tyle w nim cudeniek ehhhh

hehe ja tez kilka bym przygarnela;)

sonyc
27-07-2011, 18:28
Mam już u siebie paisleya brązowego i bardzo się zdziwiłam tym meszkiem - to prawdziwy meszek, bo wyobrażałam siebie coś innego.
Jest piękna będzie tylko pewnie leżeć na półce ale chyba poszukam sobie jakies starej jednokolorowej jak coś będziecie mieli to proszę o cynk.

marlei
27-07-2011, 19:13
A do mnie dotarla wlasnie cycatka:love::love::love:!!! Dziekuje bardzo Mimezis:kiss:
Kolor jest zdecydowanie ladniejszy niz na zdjeciach, ktore do tej pory widzialam:ninja: No i ma taka fajna strukture materialu;) i gdyby nie to, ze Mimezis napisala, ze jest mienciutka, pomyslalabym, ze jeszcze nie jest zlamana:hide: ale baaaaardzo mi sie podoba. Jutro bedziemy sie motac:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ps.
Jezeli pozostale chusty, ktore czekaja na transport u moich rodzicow beda takie jak ta - to chyba oszaleje ze szczescia:bliss:

truski
01-08-2011, 09:37
witam się :)

i ja jestem szczęśliwą posiadaczką Rapalu w kolorze brąz :)zaraz po jej zakupie przerzuciłam się na elastyka, ale teraz czekoladka wraca do łask

dankin-82
01-08-2011, 11:27
u nas rapalka robi za huśtawkę dla starszej :)

kuszlielka
02-08-2011, 11:46
http://www.mamuka.pl/rapalu-czerwona-roz-l.html
Co o tej chuście sądzicie? Cena super. A czy 10 kg chłopca poniesie :)

odynka
02-08-2011, 11:51
http://www.mamuka.pl/rapalu-czerwona-roz-l.html
Co o tej chuście sądzicie? Cena super. A czy 10 kg chłopca poniesie :)

poczytaj ten watek - toz to wlasnie o tych chustach;)

wrapsodia
02-08-2011, 12:00
marlei: bo ona po praniu ciut zesztywniała, a zlamana dobrze nie była to fakt, ale była mega miękka w porownaniu do dechy - czarnego paisleya którego kiedyś miałam. Ja czekam i czekam na brązowego paisleya...

kuszlielka
02-08-2011, 12:30
http://www.mamuka.pl/rapalu-czerwona-roz-l.html
Co o tej chuście sądzicie? Cena super. A czy 10 kg chłopca poniesie :)

Hop :) podbijam bo zależy mi na czasie, wyjeżdzam w weekend i chętnie bym tą chustę kupiła, jeżeli tylko poniesie mi 10 kg.

kuszlielka
02-08-2011, 12:32
poczytaj ten watek - toz to wlasnie o tych chustach;)

No tak ale ja się za bardzo nie obczajam ;) i liczę się z Waszym zdaniem... więc jak ...please :)

Celebrianna
02-08-2011, 12:37
Czy poniesie???? Nawet 30 kg spokojnie!
Mam tego typu róziową i jest ch... mocna :thumbs up: Może być co najwyżej trochę sztywna :ninja:

odynka
02-08-2011, 13:03
a jak chcesz to mam jeszcze niebieska;)

marlei
02-08-2011, 22:10
marlei: bo ona po praniu ciut zesztywniała, a zlamana dobrze nie była to fakt, ale była mega miękka w porownaniu do dechy - czarnego paisleya którego kiedyś miałam. Ja czekam i czekam na brązowego paisleya...

Bede ja meczyc;) bo miloscia ogromna palam:love: wiec mysle, ze jeszcze zmieknie:) Przykro mi z powodu Twojej brazowej:frown - ze musisz tak dlugo czekac:roll:, no i jednoczesnie lacze sie w bolu, bo ja na moj braz tez czekam:ninja: Ciagle jeszcze w Polsce:hide:

marlei
02-08-2011, 22:16
Hop :) podbijam bo zależy mi na czasie, wyjeżdzam w weekend i chętnie bym tą chustę kupiła, jeżeli tylko poniesie mi 10 kg.

moze tu sie skusisz;)

http://allegro.pl/chusta-bebelulu-rapalu-rozm-m-jak-nowa-i1750046392.html - nie moja aukcja, ale bardzo tanio, wiec jak ktos potrzebuje:)

kuszlielka
03-08-2011, 09:30
moze tu sie skusisz;)

http://allegro.pl/chusta-bebelulu-rapalu-rozm-m-jak-nowa-i1750046392.html - nie moja aukcja, ale bardzo tanio, wiec jak ktos potrzebuje:)
Dzięki :) Cena super faktycznie. Ale już kupiłam wczoraj czerwoną :) Nie mogę się doczekać i mam nadzieje że dziś przyjdzie :)

kuszlielka
03-08-2011, 09:38
Swoją drogą, to dziwne trochę, że w porównaniu na przykład do LL to cenu bebelulu są tak atrakcyjne...
No ale mam nadzieje że zostanę wielką fanką tej chusty... i może wtedy brąz też kupię :)

marlei
04-08-2011, 12:04
Do mnie wczoraj dotarla bezowa w kwiaty:mrgreen:, juz wyprana, wyprasowana i wlasnie otula mojego spiacego maluszka;)
Musze powiedziec, ze nie byla to milosc od pierwszego spojrzenia:hide: ale teraz zamotana, nabrala tagiego :hmm: trojwymiarowego wygladu:love: No i moge powiedziec, ze jest piekna:lol:

Kupilam ja na angielskim ebayu:) i nawet ma metke w dwoch jezykach:shock:

miluśka
04-08-2011, 13:11
Do mnie wczoraj dotarla bezowa w kwiaty:mrgreen:, juz wyprana, wyprasowana i wlasnie otula mojego spiacego maluszka;)
Musze powiedziec, ze nie byla to milosc od pierwszego spojrzenia:hide: ale teraz zamotana, nabrala tagiego :hmm: trojwymiarowego wygladu:love: No i moge powiedziec, ze jest piekna:lol:

Kupilam ja na angielskim ebayu:) i nawet ma metke w dwoch jezykach:shock:


tak bez zdjęć???

wiesz że to się nie liczy ;)

marlei
04-08-2011, 13:19
tak bez zdjęć???

wiesz że to się nie liczy ;)

:oops::oops::oops::oops:
Zdjecia beda, tylko troche pozniej, bo mi aparat padl, a tylko malz potrafi go zreanimowac;) Czytaj naladowac baterie:lool:

Pastela
04-08-2011, 13:53
a ja się z tego klubu chyba wypisuję, bo po zakupie 2 storczów nie chcę już rapalu ;p

dankin-82
04-08-2011, 16:27
a ja się z tego klubu chyba wypisuję, bo po zakupie 2 storczów nie chcę już rapalu ;p



hehe nawrócisz się jak dzieciątko będzie starsze i cięższe ;)

wrapsodia
04-08-2011, 17:06
Ja mam cięzsze dziecko i cycatka nie zachwyciła mnie wcale nośnością ino wyglądem. Zobaczymy jak będzie z paisleyem.

marlei
04-08-2011, 19:06
Moim zdaniem nosza rewelacyjnie:mrgreen:, ale ja mam tylko 9 i pol kg do dzwigania, na razie:ninja:... zobaczymy jak bedzie pozniej...
Mnie to zdecydowanie wyglad rapalu skusil do zakupu, bo pasiakow jakos szczegolnie nie lubie:roll: - wiec szukalam czegos innego:) - i znalazlam to cos w rapalu;)

Na razie jestem zachwycona, a pozniej, jak nie sprzedam za ile kupilam (bo niestety w wiekszosci przeplacilam:roll::duh:) potne na torebki, poszewki i inne takie;) Oprocz czarnego:) - bo obiecalam, ze tak nie zrobie:ninja: I chyba za to je lubie jeszcze bardziej:lol:, bo nie szkoda pociac, a torebka bedzie przepiekna:thumbs up:

buniaaa
04-08-2011, 20:51
jedni się wypisują a ja się wpisuje :p
po nowych szarych stworkach twardymi jak decha zraziłam się do chust ale podczas testów LL zobaczyłam co to chusta, miękka chusta i kusiło oj kusiło aby znowu nabyć i próbować :)
no i mam prawie nową fioletową wg mnie niedrogą a jakże miękką :D
próbujemy znowu :ninja:
http://images37.fotosik.pl/980/0fbc6845ccf7fdebmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

dankin-82
04-08-2011, 21:47
bunia :thumbs up:

łowiczanka
05-08-2011, 07:53
a ja się z tego klubu chyba wypisuję, bo po zakupie 2 storczów nie chcę już rapalu ;p

bo w takim przypadku dobrze mieć super złamaną chuste... ja jestem mocno zaskoczona jak cienka i nowa szara rapalu jest lejąca - inna niż te starsze chusty


hehe nawrócisz się jak dzieciątko będzie starsze i cięższe ;)

też się z tym zgodze a na starszaki to najlepsza chyba ta z tym meszkiem i to taka dobrze złamana. a i dobrze zamotane inne też dadzą rade:thumbs up:



Moim zdaniem nosza rewelacyjnie:mrgreen:, ale ja mam tylko 9 i pol kg do dzwigania, na razie:ninja:... zobaczymy jak bedzie pozniej...
Mnie to zdecydowanie wyglad rapalu skusil do zakupu, bo pasiakow jakos szczegolnie nie lubie:roll: - wiec szukalam czegos innego:) - i znalazlam to cos w rapalu;)

Na razie jestem zachwycona, a pozniej, jak nie sprzedam za ile kupilam (bo niestety w wiekszosci przeplacilam:roll::duh:) potne na torebki, poszewki i inne takie;) Oprocz czarnego:) - bo obiecalam, ze tak nie zrobie:ninja: I chyba za to je lubie jeszcze bardziej:lol:, bo nie szkoda pociac, a torebka bedzie przepiekna:thumbs up:

właśnie cena...niby duża ale tak przeliczając na na rok i miesiące noszenia to ile za chuste wyjdzie?? może ok 12 zł/miesiąc ;):hmm: - dobra cena...a i sprzedać kiedyś można :)


jedni się wypisują a ja się wpisuje :p
po nowych szarych stworkach twardymi jak decha zraziłam się do chust ale podczas testów LL zobaczyłam co to chusta, miękka chusta i kusiło oj kusiło aby znowu nabyć i próbować :)
no i mam prawie nową fioletową wg mnie niedrogą a jakże miękką :D
próbujemy znowu :ninja:
http://images37.fotosik.pl/980/0fbc6845ccf7fdebmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

ślicznie:applause:

buniaaa
05-08-2011, 08:57
dzięki dziewczyny :oops: :*

marlei
05-08-2011, 10:21
właśnie cena...niby duża ale tak przeliczając na na rok i miesiące noszenia to ile za chuste wyjdzie?? może ok 12 zł/miesiąc ;):hmm: - dobra cena...a i sprzedać kiedyś można :)

Ja w sumie to nie narzekam;-), bo sama sie zgodzilam tyle zaplacic:ninja:... ale jak na allegro widze chusty po 60-90zl:omg: to az mi sie goraco robi:twisted:, ze wczesniej na to nie wpadlam:roll: No ale tak to juz jest:lol:...
Teraz u siebie mam dwie: cycatki i bezowa w kwiaty i jestem nimi zachwycona:mrgreen: - zobaczymy jak bedzie z reszta:ninja:, ktora jeszcze u moich rodzicow czeka:(:duh:

łowiczanka
05-08-2011, 10:23
Ja w sumie to nie narzekam;-), bo sama sie zgodzilam tyle zaplacic:ninja:... ale jak na allegro widze chusty po 60-90zl:omg: to az mi sie goraco robi:twisted:, ze wczesniej na to nie wpadlam:roll: No ale tak to juz jest:lol:...
Teraz u siebie mam dwie: cycatki i bezowa w kwiaty i jestem nimi zachwycona:mrgreen: - zobaczymy jak bedzie z reszta:ninja:, ktora jeszcze u moich rodzicow czeka:(:duh:

doskonale Cie rozumiem, za szara zapłaciłam 180 zł.:duh: i nawet za 100 zł. nikt jej nie chce - może to i dobrze...

łowiczanka
05-08-2011, 16:03
tu stwory
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/aa/rb/7a22/CKhaEq1O9NzkLJCkPB.jpg

buniaaa
05-08-2011, 16:40
tu stwory
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/aa/rb/7a22/CKhaEq1O9NzkLJCkPB.jpg

moja pierwsza miłość :heart: ach ;)

marlei
05-08-2011, 17:54
tak bez zdjęć???

wiesz że to się nie liczy ;)

No dobra:mrgreen: - tu sa zdjecia - tylko takie bardzo robocze;) wiec prosze sie nie smiac! Aaaa i jeszcze fryzura:hide: - ukladana na mokro przez najlepszego styliste w okolicy:thumbs up: - czyli mojego synka;):lool: coz musi tak byc!?:ninja::

https://lh6.googleusercontent.com/-MLp2d5AO2Js/TjwL3L29S-I/AAAAAAAAAK8/AK9Kz3dQu08/s400/095.JPG https://lh5.googleusercontent.com/-yn-YVhzgfBU/TjwLir7S32I/AAAAAAAAAKw/XJl72-a3CkU/s400/087.JPG

Zdjecia robione z reki, bo bylismy sami:roll:



Dzubulinka - piekne te potwory:love:




moja pierwsza miłość :heart: ach ;)

moja tez:roll: - ale jeszcze ciagle niespelniona:( Mam nadzieje, ze sie uda i sie spelni;)

buniaaa
05-08-2011, 18:11
marlei super fotki a niebieska chusta śliczna

co fryzury to ja tego tematu nie poruszałam z nadzieją, że na chustę będą patrzeć :hide:

marlei
08-08-2011, 22:58
Widzialyscie??? Moze ktos sie skusi?:)
nie moja aukcja: http://allegro.pl/bebelulu-rapalu-kremowo-brazowa-jak-nowa-w-wa-i1759522138.html

odynka
09-08-2011, 08:35
Widzialyscie??? Moze ktos sie skusi?:)
nie moja aukcja: http://allegro.pl/bebelulu-rapalu-kremowo-brazowa-jak-nowa-w-wa-i1759522138.html

tylko ta dlugosc jakos dziwnie zaznaczona;) Mka powinna miec 4,8...

Celebrianna
13-08-2011, 18:42
Hej dziewczyny!
Mam pytanie, komu obiecywałam ewentualne kupno cycatki? Nie mogę znaleźć pw (porządki w międzyczasie musiałam zrobić). Bo zastanawiam się nad ewentualnym puszczeniem jej w Polskę, a chciałabym, żeby trafiła w kochające ręce.
Na pewno Zoana i chyba marlei (ale już ma swoją)... czy ktoś jeszcze?