PDA

Zobacz pełną wersję : tetra niebielona- macie ją?



Wiewiórka
06-06-2011, 16:43
Dziś w krainie pieluszek dojrzałam nowość- tetra niebielona z super gramaturą i ceną, niebielona! Ma któraś? Skrobnijcie coś.
http://www.krainapieluszek.pl/index.php?route=product/category&path=47_54 oczywiście mam na mysli surową.

kasia_B
06-06-2011, 19:29
też się zastanawiałam czy ją kupić, ale tam jest opinia że cienka- chyba wolałabym prefoldy pieluszkarniowe

espejo
06-06-2011, 20:02
Mamy - kupilam 2 rodzaje chyba (cienszą i grubszą) nie wiem jak sie sprawdza, bo na razie odlozylam dla maleństwa:)
na pewno jedna z nich skurczyla sie w praniu, jak zwykla kiepska tetra
muśliny IV zdecydowanie lepiej się prezentują, ale ze ja tetry lubie miec duzo - do roznych celow (cienki kocyk, wytarcie pysia itd) to juz wolę taką niz zwyklą - zwykla na razie laduje w gaciach Piotrkowych:)

Wiewiórka
06-06-2011, 20:40
espejo, daj znać o doznaniach tyłkowych i chłonności, na razie mam muslinki, ale te z mniejszą gramaturą, a ta ma większą, więc planuję później kupić. Więc proszę z czasem o opinię

kawiareczka
06-06-2011, 20:50
espejo, daj znać o doznaniach tyłkowych i chłonności, na razie mam muslinki, ale te z mniejszą gramaturą, a ta ma większą, więc planuję później kupić. Więc proszę z czasem o opinię

ja mam te 140. Mam też zwykłe tetrowe ale nigdy ich młodemu nie podkładałam. A więc niebielone są trochę grubsze od zwykłej tetry, po kilkunastu praniach prawie tak szorstkie jak zwykłe. I chyba dość chłonne, nie wiem jak ocenić bo żadnych innych nie podkładałam.Ah nie, miałam przez chwile IV, nie widziałam różnicy, te ostatnie sprzedałam bo były za wielkie.
W każdym razie ja je lubię i zamierzam zamówić więcej. Idealnie nam pasują do flipa.