PDA

Zobacz pełną wersję : początkująca wielopieluszkowa Mama



Mon
02-06-2011, 23:04
Cześć wszystkim,
Mam wspaniałego 8-mięsięcznego Filipka:heart:na spotkaniu w klubie Mam dowiedziałam się o pieluszkach wielorazowoych (szkoda że tak późno), od soboty jestem posiadaczką dwóch (Lenny Lamb) i obecnie poszukuję kolejnych bo już się wciągnęłam na maxsa:) ciesze sie że istnieje takie forum!!!

goshya
02-06-2011, 23:06
Witaj :):):)

Mon
02-06-2011, 23:07
Rany dopiero teraz zauważyłam że nie napisałam jak ma na imię:oops: jestem Monika:hey:

sakahet
03-06-2011, 00:23
witaj :hey:

i zapraszamy na bazarek, jest duży wybór pieluszek i zawsze trochę taniej niż nowe

mama-japonka
03-06-2011, 00:30
Oj, nie tylko o pieluszkach tu znajdziesz...ja już bardzo rzadko noszę w chuście, młode prawie odpieluchowane, a nadal czytam :-)

Mon
03-06-2011, 23:49
tak wiem, tylko właśnie od pieluszek zaczynam, dokładnie trwa to dopiero tydzień więc potrzebuję jeszcze troszkę czasu na zorientowanie się w chustach:) dziękuję wszystkim za miłe przywitanie:lol:

panthera
04-06-2011, 00:10
witamy :)
o pieluszkach tez jet duuuzo. Dla mnie na początku najcenniesze były doświadczenia innych - cos czego w reklamach/opisach pieluszek nie znajdziesz. choc i recenzje pieluszek tez są pomocne.
Jeśli lubisz próbować nowości - zajrzyj do działu testów ( sporo pieluch do potestowania) - mi pomogły się zorientować co nam pasuje, a co zupełnie nie - bez konieczności kupowania.

pyzata
04-06-2011, 09:11
Monika wita Monikę:)Też wkręcająca się w temat wielorazowych pieluszek:)

Mon
04-06-2011, 09:15
Cześć Imienniczko:)
a jakie masz już pieluszki w swojej kolekcji, u mnie na razie bardzo skromnie, 2x LennyLamb, ale przez weekend na pewno coś zamówię bo wciąż przeglądam, szukam....:)

Pentla
04-06-2011, 14:24
Witaj:hey:
Tylko czy ktoś Ci powiedział jak to wielopieluchowanie wciąga? ;)
TUTAJ (http://chusty.info/forum/showthread.php?t=4666) sobie pooglądaj na przykład.

pyzata
05-06-2011, 13:51
No właśnie nikt nie uprzedzał, że tak wciąga:) parę razy mi się nawet śniły pieluszki:lol: A co mam w skromnym stosiku? kilka cudnie kolorowych flipów (stosujemy z prefoldami i wkładami mam sucho), dwie close parents dream dri, no i kupiłam na bazarku, więc właśnie do mnie , mam nadzieję, lecą, itti bitti d'lish i boo, no i jeszcze kieszonka w zebrę babyetty:lol:. Także kochana uważaj, bo jak Cię wciągnie...:hey: