PDA

Zobacz pełną wersję : manduca dla dwulatka



łowiczanka
01-06-2011, 22:05
zastanawiam sie nad zakupem manduki:hide:
chcę coś na lato na wyjazdy - coś w co zmieszczę 12 kilo - i raczej jakieś nosidło :hide:

pomocy :hide: manduka sprawdzi sie przy wadze ciężkiej??:roll:

łowiczanka
02-06-2011, 07:17
haloo halooo :hide:

marta-la
02-06-2011, 10:22
Mnie np nie podeszła. Miałam do testów chyba w wieku własnie ponad 2 lata, za to genialnie sprawdził się Angel Pack. Miałam wrażenie że M jest na nas już przymała.
Gdybym miała wybierać wybrałabym AP ale dziewczyny tutaj wiem że darzą Manducę wielką miłością więc pewnie usłyszysz też inne zdania ;)

łowiczanka
02-06-2011, 10:28
Mnie np nie podeszła. Miałam do testów chyba w wieku własnie ponad 2 lata, za to genialnie sprawdził się Angel Pack. Miałam wrażenie że M jest na nas już przymała.
Gdybym miała wybierać wybrałabym AP ale dziewczyny tutaj wiem że darzą Manducę wielką miłością więc pewnie usłyszysz też inne zdania ;)

boje się tego sterczenia nóg:hide: tylko że zachorowałam na wzór - rozsądek mówi że za małe a serce mówi można spróbować :hide:

w temacie nosideł jestem ciemna - wiec potrzebuje pomocy :oops:

a gdzie mozna zakupić AP??

marza
02-06-2011, 10:35
Marto, Aplex był dla Was dobry? panel w nim jest zdecydowanie mniejszy niz w Manduce.


Sprzedałam Manduke jak córa miała ok 2,5roku, była by jeszcze ok ale córa jest długa, lubi mieć rączki schowane do środka a Manduce brakowalo już panelu na calkowite schowanie :)
Skąd jestescie? może w poblizu ktoś ma jakies nosidlo ergonomiczne i będzie mogli się poprzymierzać? :D

marta-la
02-06-2011, 10:37
boje się tego sterczenia nóg:hide: tylko że zachorowałam na wzór - rozsądek mówi że za małe a serce mówi można spróbować :hide:

w temacie nosideł jestem ciemna - wiec potrzebuje pomocy :oops:

a gdzie mozna zakupić AP??
A nie masz możliwości aby gdzieś przymierzyć?
Ja swojego AP miałam tutaj z bazarku
Tutaj możesz dla porównania zobaczyć moją Zosię która miała wtedy 2 lata i 8 m-cy http://pogodzinach7.blox.pl/2009/09/Ostatnie-cieple-dni.html

marta-la
02-06-2011, 10:40
Marto, Aplex był dla Was dobry? panel w nim jest zdecydowanie mniejszy niz w Manduce.



AP był idealny i pomimo wąskiego panela żabka była idealna (powyżej podlinkowałam fotki) w Manducy przyznaję że nawet nie nosiłam bo skończyło się na przymierzeniu, Młoda się wyginała, cudowała a ja jej nie mogłam tam prawidłowo ulokować. To było takie "niepolubienie" od pierwszego wejrzenia ;) Być może gdybyśmy poświęciły na to więcej czasu to byłoby nam wygodnie ale skończyło się na obopólnym zniecierpliwieniu

łowiczanka
02-06-2011, 10:43
po wymiarach manduki na 100% nogi będą sterczeć :) tylko czy dziecko bardzo się męczy??

na przymiarki niestety nie mam szansy :(

edit

Marta-la faktycznie na zdjęciu panel wygląda całkiem dobrze :thumbs up:

marza
02-06-2011, 10:47
tylko czy dziecko bardzo się męczy??


tzn? ;)

Tutaj Pola ma 2lata z haczykiem :) Panel po schowaniu rączek sięgał do szyji.
https://lh6.googleusercontent.com/-3km-xuLigm8/TDRlw8gO0sI/AAAAAAAAFbA/dcIq5HuCTGk/DSC_0201.jpg

Marto :)

marta-la
02-06-2011, 10:48
po wymiarach manduki na 100% nogi będą sterczeć :) tylko czy dziecko bardzo się męczy??

na przymiarki niestety nie mam szansy :(

edit

Marta-la faktycznie na zdjęciu panel wygląda całkiem dobrze :thumbs up:

Inna sprawa że ja zdecydowanie wolałam penele płaskie i ten w AP był właśnie miękki, płaski i super się układał.
A jeśli M. Wam przypasuje to dlaczego dziecko ma się męczyć? Zazwyczaj dzieci lubią być noszone. A może na forum ktoś Ci pożyczy do przymierzenia zanim kupisz? Sa też wypożyczalnie internetowe (nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba Vega ma )

marta-la
02-06-2011, 10:50
tzn? ;)

Tutaj Pola ma 2lata z haczykiem :) Panel po schowaniu rączek sięgał do szyji.
https://lh6.googleusercontent.com/-3km-xuLigm8/TDRlw8gO0sI/AAAAAAAAFbA/dcIq5HuCTGk/DSC_0201.jpg

Marto :)
Marzeno ale ładne babeczki z Was

m.m.
02-06-2011, 10:51
imo ważniejsze przy doborze nosidła są wymiary dziecka niż jego waga. imo manduca dobra dla dzieci do ok 90, 95 cm wzrostu , budowy drobnej. na większym dziecku nie testowałam.

łowiczanka
02-06-2011, 10:52
tzn? ;)

Tutaj Pola ma 2lata z haczykiem :) Panel po schowaniu rączek sięgał do szyji.
https://lh6.googleusercontent.com/-3km-xuLigm8/TDRlw8gO0sI/AAAAAAAAFbA/dcIq5HuCTGk/DSC_0201.jpg

Marto :)

Marza patrząc na to zdjęcie trudno bedzie mi sie oprzec tej pokusie posiadania manduki ;)



wysokość panela napewno bedzie dobra tylko z tą szerokością mam wątpliwości :( czesc nogi - jakaś połowa - nie jest podtrzymywana przez panel - dlatego zapytałam czy dziecku to nie przeszkadza ;)

łowiczanka
02-06-2011, 10:54
Dobre dziewuszki zalety nosze znam doskonale - szkoda ze to juz nasze ostatki :(
na forum od bardzo dawna - tylko jakoś wole czytac niz pisac ;)

marta-la
02-06-2011, 10:58
Dobre dziewuszki zalety nosze znam doskonale - szkoda ze to juz nasze ostatki :(
na forum od bardzo dawna - tylko jakoś wole czytac niz pisac ;)
Eee tam ostatki. Potem zawsze ktoś może Ci uszyć nosidło z większym panelem. Ja jeszcze w zeszłe wakacje pomykałam z Zosią na plecach po górach a miała wtedy 3,5 roku, tyle że fakt zawsze lekka była

marza
02-06-2011, 10:59
Marta, :kiss:

Starszaki nie muszą mieć panelu w nosidle od kolanka do kolanka:)
Oprocz Manduki, jest jeszcze Tuli, nosidła szyte na miare np Nubik, lub MT na zamowienie :)