PDA

Zobacz pełną wersję : Lniany MT by Vega



Pat
29-05-2011, 10:06
W minionych tygodniach miałam przyjemność testowania lnianego MT ze sklepu Vegi (sklep.chusty.com.pl) <dla zainteresowanych - Vega ma wypożyczalnię :D>. Wprawdzie ja się ostatecznie zdecydowałam na zamówienie MT u jednej z szyjących mam (pani_olo), ale chciałam się z Wami podzielić kilkoma uwagami na temat miecia by Vega.

MT od razu przypadł mi do gustu, ponieważ, o dziwo, mój oprotestowujący motanie syn podczas zakładania mietka wydał z siebie zaledwie pojedynczy jęk ;) i było po sprawie, po czym już za pierwszym razem wytrzymał w nosidełku ok. 30 minut. Dla mnie to znaczy wiele :).

MT jest wygodny dla mamy i dziecka (wnioskuję po zachowaniu syna :D). Wprawdzie mój Miłosz jest BARDZO dużym 6-miesięczniakiem (dochodzi powoli do 80 cm, waży 10,2 kg) i dla nas lepsze są MT z bardziej wypełnionymi pasami (ewentualnie po prostu szerszymi), ale mimo wszystko nie czułam, żeby jakoś specjalnie mi ciążył. Myślę, że dla dziecka o "standardowych" wymiarach ;), lniany mietek Vegi będzie super :).

MT jest wykonany bardzo starannie. Kolory są piękne (my mieliśmy mietka z intensywnie zabarwionymi kwiatami). Tkaniny świetne na lato - lekkie i przewiewne. Całość bardzo kompaktowa. Sprawnie się wiąże.

Trochę szkoda, że MT nie ma kapturka, który przydaje się jako osłona przed wiatrem i słońcem, ale w sumie czapka z miękkim daszkiem załatwiała u nas sprawę (przynajmniej słońca ;)).

W tym miejscu nie mogę również nie wspomnieć o rewelacyjnej obsłudze w sklepie! Nie wiem, czy to już tak jest, że chustomamy są z natury ciepłe i cudowne :D, w każdym razie sklep Vega oferuje obsługę na najwyższym poziomie. Doradztwo, odpowiadanie na potrzeby klienta, miły kontakt - to wszystko sprawia, że chce się tam wracać :).

Polecam zarówno lnianego MT, jak i sklep Vega :).