PDA

Zobacz pełną wersję : Do kiedy MT?



Kicia
28-05-2011, 14:54
Tak sobie wymyslilam w swojej nadgorliwosci, zeby sprawic siostrzenicy na dzien dziecka MT. No ok, wlasciwie to siostrze ;-)
Mała w wakacje skonczy 2 lata, generalnie glownie chodzi, biega i ucieka, ale przychodzi moment na dluzszym spacerze kiedy ma dosc i zadne tam wozeczki - ma byc na rekach i juz. Ale zastanawiam się czy to ma sens, czy nie za późno na taką inwestycję?

Mam też skrytą nadzieję, że jak się siostra przekona do łatwej obsługi MT będzie miała więcej cierpliwości do chusty przy drugim dziecku gdzieś za rok czy dwa...

Więc jak to jest? Nosicie 3latki czy raczej już nie?:hmm:

yanettee
28-05-2011, 14:57
ja mojego czasem nosze, ale nie tak na codzień, tylko przy dłuższych wyprawach np w górach

ostroszyc
28-05-2011, 15:00
Mój ciut starszy, MT mam zawsze w plecaczku i kończymy w nim mniej więcej co trzeci spacer, a zawsze przydaje się kiedy zaczyna padać i chcemy wracać szybko do domu (np dziś). Ja bym spróbowała sprawić + pokazanie jak to działa :)

Kasia.234
28-05-2011, 15:12
My nosimy synka, ale co innego jak dziecko przyzwyczajone do noszenia, a co innego zaczynać z 2-latkiem. Nie każdy 2-latek polubi noszenie, więc polecam najpierw sprawdzić :)

dankin-82
30-05-2011, 08:08
my nadal 4latkę nosimy a raczej mąż, ja czasami ;)
Myśłę że dla 2latka będzie to dobre rozwiązanie jak zmęczenie dopadnie np w dreodze powrotnej z placu zabaw; jeśli się zdecydujecie na kupno mt to zróbcie wiekie wydarzenie, super zabawe :) spokojnie wytłumaczcie co to takiego dziecku, pokażcie itd
Ja myślę że się uda, trzeba tylko miec odpowiednie podejście ;)