PDA

Zobacz pełną wersję : Witam serdecznie z Tychów:)



Kasik
21-05-2011, 11:57
Witam wszystkich serdecznie:)jestem zakochana w tym forum no i w chustach:Da zaczeło się tak mój Filipek miał potworne kolki i jedynym sposobem ukojenia było noszenie brzuchkiem do brzuszka:P no więc nosiliśmy z mężem na zmiany a nasz synek zaczął powoli wyrastać z kolek mam przynajmniej taką nadzieje:)czasami jeszcze zdarza się mała niedyspozycja brzuszkowa, Filipek tak pokochał noszenie , że teraz prawie cały czas muszę go nosić , przecież świat jest o wiele ciekawszy na rękach mamy :lol:spacery stały się dla mnie koszmarem od jakiś 3 tygodni , bo mały nie chce spać ani leżeć w wózku , ostatnio mąż zaczepił panią , która nosiła swojego malca w nosidełku i napalił sie strasznie na nosidełko ja zaś zaczełam czytać o chustach...i przepadłam:love:Jestem już zdecydowana na chustę tkaną NatiBaby kolor fale Dunaju:Dśniło mi się ostatnio jak pomykam sobie po parku w chuście z Fifkiem a on nareszcie śpi :D mąż podchodzi sceptycznie warunkiem kupna chusty jest rozmowa z naszą pediatrą no i ja też nie wiem do końca czy nasz Fifek może być zachustowany bo miał niedorozwój stawu biodrowego , ale głównie dzięki spaniu na brzuszku na wizycie kontrolnej jest już wszystko ok:DMam więc pare pytań , czy ta chusta NatiBaby na początek będzie dobra i czy ja naucze się wiązać:help:a co będzie jak mój uparciuch nie będzie chciał siedzieć w chuście?prawie 200zł to jest dość dużo dla mnie.Mam nadzieje , że dostane tutaj trochę wsparcia i może ktoś , kto mieszka blisko pomógł by mi nauczyć się wiązać:lol:jeśli z dołączonej instrukcji nic nie załapie.Dziękuje za to forum , bo to cudowne miejsce czytam Was z wypiekami na twarzy :Di pozdrawiam

rhodiana
21-05-2011, 12:27
A ja Witam z Bierunia:lol: A ty wiesz, że w Tychach bardzo dużo chustomam i bardzo dobrze zorganizowane :) Mamy nawet swoją doradczynię chustonoszenia Sanię :D Zapraszamy do naszych wątków spotkaniowych o tu (http://forum.chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=97):)

Pozdrawiam Wiola

Kasik
21-05-2011, 12:30
O rany nie wiedziała , nawet nie wiesz jak się cieszę , że nie bede sama:Dw wolnej chwili zajrze na watek :Ddziękuje że do mnie zajrzałaś na razie zmykam , ale będe czesto zaglądała.

luliluli
21-05-2011, 12:34
Witaj,

przyjemne cieplo bije z Twojego postu:)
cudna przygoda z noszeniem przed Toba

mi.
21-05-2011, 13:34
witaj! :hello:

Sania jest z Tychów i jest Doradczynią :) na pewno pomoże!

Kasik
21-05-2011, 17:15
Dziękuje w takim razie jak najszybciej muszę odezwać się do Sani:D

rhodiana
21-05-2011, 17:32
A tak w ogóle to najbliższe formalne spotkanie jest w bibliotece na A (na placu św Anny) 3 czerwca :) A nie formalne to na pewno w tyg na placu zabaw :)

Kasik
21-05-2011, 20:06
Rhodiana dzięki za informacje bardzo chętnie w czerwcu pojawie się na spotkaniu i Was poznam:D

sakahet
21-05-2011, 21:25
witam serdecznie :)
fajnie, że w moim rodzinnym mieście kolejne noszące osoby się pojawiają:mrgreen:

Aleksandra
22-05-2011, 01:21
Kasik ja również witam serdecznie!
nas ortopeda pochwaliła za noszenie w chuście. Po dysplazji z którą wychodziliśmy ze szpitala nie ma już śladu, a bioderka wg p. dr Bartłomiej ma rozwinięte jak dziecko 6 miesięczne (a ma dopiero 4 :) )

jak się pogoda poprawi zapraszamy na spacer i plac zabaw, a oficjalnie tak jak Wiola pisała - do biblioteki :)

Kasik
22-05-2011, 09:12
Aleksandra , to super z tymi bioderkami , bo już się martwiłam że są jakieś przeciwwzkazania.Mam pytanie , który to plac zabaw ?bo ja mieszkam niedaleko żyrafy:)ale chętnie się przemieszcze gdzieś indziej , o ile Filip się nie rozwyje:)bo wózek go ostatnio gryzie:)i muszę go nosić a wózek popychać biodrem:)niewspomne o babciach , które życzliwie doradzają , że mały głodny może bo tak płacze a raczej wyje ...jednej powiedziałam że bardzo dziękuje za przypomnienie o karmieniu mojego syna , bo kurcze ostatnio 3 dni temu mąż go karmił aż ją zatkało i dobrze:)

Aleksandra
22-05-2011, 19:34
hehehe :D chodź na nasz wątek bo nie wiem czy o "lużnych" rzeczach na witającym wątku możemy tak gadać :D

place zabaw w zalezności od potrzeb: czasem na balbinie - ale tam dużo słońca i dużo ludzi, a my nie lubimy tłoku :)
albo na os. A - mniej ludzi ale też nie wszyscy mają blisko i nie aż taki atrakcyjny :)

Paprotka
22-05-2011, 20:53
witam serdecznie :)
fajnie, że w moim rodzinnym mieście kolejne noszące osoby się pojawiają:mrgreen:

I ja się podpisuję pod przywitaniem :) Bo Tychy to też moje miasto :D

A co do bioderek, to my na USG stawów biodrowych poszliśmy w chuście i lekarz b. zachwalał jaka to chusta dobra dla dziecięcych bioderek :)

mama-japonka
23-05-2011, 11:38
Pozdrawiamy ciepło z gór :hello:

Kasik
23-05-2011, 15:03
Dziękuje wszystkim za tak miłe i ciepłe powitanie:)

katasza2
25-05-2011, 20:18
to i ja się przywitam - katasza (ewelina) kolejna nosząca z ekipy;) rhoidany, aleksandry, sani i innych mam noszącycy i dopiero zaczynających swoją przygodę
tak jak było wyżej zapraszamy na spotkanie 03 czerwca do biblioteki a najlepiej na nasz wątek - tam jest wszystko
pozdrwiam

p.s. no i przy takiej pogodzie oczywiście popołudniowe spotkania na placu zabaw na oś. A ale o tym też na bieżąco w "naszym" wątku