PDA

Zobacz pełną wersję : niedrogi otulacz



kawiareczka
17-05-2011, 22:51
dziewczyny, no musi być jakiś DOBRY ale TANI otulacz? mam flipa i yettę ale one są drogie, choć fajne;) chciałabym nowy ale tak do ok 30zł, da radę? żeby ładny jak yettowe i praktyczny jak flip....nie chcę płacić 50zł za kawałek pula, za to mogę mieć porządną kieszeń albo formowankę;)

mTuśka
17-05-2011, 23:34
mamamaria sprzedaje otulacze te chineczki,ponoc fajne.albo na allegro albo tu na forum w dziele reklama.

beawit
18-05-2011, 00:38
to może jakiś na bazarku, jeśli nie masz nic przeciwko używanym. osobiście nic nowego w tej cenie nie przychodzi mi do głowy.

mTuśka
18-05-2011, 00:42
no albo bambino mio ,to raczej nie pul ale ja jestem zadowolona.

mirabel
18-05-2011, 22:07
Upoluj na bazarku Econobum - naprawdę fajny otulacz
Wszyscy się zachwycają Flipem przez co te trzymają cenę a Econobum wcale nie jest gorszy;

kawiareczka
18-05-2011, 22:22
wiem o econobum ale....one mi się nie podobają:-( jest jeden na bazarku-biały. No bez sensu;-(

okoani
18-05-2011, 22:39
a otulacze szyte przez sylviontko? tanie i ładne - o funkcjonalności się nie wypowiem, bo jeszcze nie miałam okazji wypróbować.

kawiareczka
18-05-2011, 22:45
a otulacze szyte przez sylviontko? tanie i ładne - o funkcjonalności się nie wypowiem, bo jeszcze nie miałam okazji wypróbować.

nie znam tej pani;)

panthera
18-05-2011, 23:04
ja mam taki od mamamaria.
z minkee
jest ok. jedyny minus - ze napki nie podszyte dodatkowym materiałem. ale ostatnio i flipy takie zrobili :(
poza tym, nie przecieka , nie uciska.
Jeszcze zobacz PUPEKO to moje ulubione otulacze - zmieszczą każdą formowankę, superdelikatne przy nózkach.
te rozmiarowe są tańsze, i można w "promocji" coś upolować- za 32 zł widziałam - nowe.
od sylviontko mam tylko kieszonki - jestem bardzo zadwolona, ale to jednak nie otulacze.

kawiareczka
18-05-2011, 23:25
oglądałam mammariowe, całkiem przyzwoite. Czekam na kieszonkę od niej, więc zobaczę jak to wygląda, będę miała jakieś wyobrażenie nt otulacza. Pupeko oglądałam, wyjdzie powyżej 40zł (z przesyłką). Aha, i nie może być na rzep bo zbój otworzy;)
a z czego jest ten bambino mio jak nie z pulu? z ceraty jakiejś?
Ja bym chciała, żeby ten otulacz był kolorowy jak yettowe czy eko mamy...bo na gładkim będzie widać każdy brud:P jak młody będzie latał bez odzienia po ogródku na przykład. Taki biały econobum miałby krótki żywot.
Flip mi pasuje, yetta coś za krótka mi się wydaje.
Chyba trzeba jednak wyskoczyć z kasy...

ekotata
19-05-2011, 06:47
Hej! Ja mam ultracienki od dziewczyny z pieluszkomanii - całkiem niezły i tani- 18zł
o taki biały:
http://pieluszkomania.blogspot.com/p/otulacze-ultracienkie.html
Te są na rzepy, ale dziewczyna niedawno kupiła napownicę i na napki tez są dostępne.
Oj fakt, Flipy straszliwie drogie są:/
Fajne są też polarkowe - i nie drogie a całkiem nieźle izolują od wilgoci:)

barbamama
19-05-2011, 08:02
My mamy Tots bots 2 białe za 45 zł oba. są bardzo fajne.

panthera
19-05-2011, 12:45
bambino mio to tez PUL ale gruby i przez to sztywnawy (no i biały nie przezroczysty- w przypadku wpadki kupkowej trudno sprać plamy) - mamy, stosujemy tylko do spania (bo mam wrażenie ze przeszkadza synkowi w bieganiu)
tots boots te stare podobnie, nowe zaś o niebo lepsze.