PDA

Zobacz pełną wersję : Katowice



Jazzoo
29-12-2007, 01:35
Jeżeli chcesz pomóc, napisz jakie chusty możesz pokazać i z jakimi wiązaniami możesz pomóc. :D

Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać! :wink:

Araminta
31-12-2007, 00:03
Aktualnie mam na stanie Hoppa, krótką Lisę i Storchenwiege Annę i Leo rouge, oraz kółkowa od Marty.

Mogę pomóc przy 2X, kieszonce i plecaczkach.

Jestem z Bytomia.

bonsai
31-12-2007, 17:29
Mogę komuś z Gliwic Girasolka pokazać do pomacania i przy 2x pomóc :wink:

Zuzia
25-01-2008, 21:30
.

aneta.s
26-01-2008, 08:35
Bieruń, Tychy i okolice (katowice też ;)) mam Didymos Jim a w czym moge pomóc to nie wiem.... bo nie wiemco jest dokońca dobre... wiąże 2X kieszonke i plecaczek

tolka
15-02-2008, 16:05
Chorzów.Mam Nati, Hopa i MT.
Mogę pozyczyć długą wiązaną i pomócw motaniu.

agata22
04-07-2009, 22:09
witam, jestem z siemianowic
właśnie na byłam chustę i potrzebowałabym pomocy aby sie dokształcić w motaniu
chętnie się z komś spotkam
nie ukrywam że pasowałaby mi najbardziej gdyby ktoś mógł do mnie wpaść bo mi z dwójką dzieciaków cięzko gdzieś w teren ruszyć.

a jak nie to spróbuje się dostosowac

agaja
23-07-2009, 10:08
Moge pomóc przy plecaczku, kieszonce, 2X, kółkowej
mam w tej chwili hoppa tkanego 4,6m, storchenwiege leo 4,2m, kółkową no sew zrobioną z selendanga. na co dzien nosze mojego 13kg prawie dwulatka. Jestem z Dąbrowy Górniczej

Fusia
13-11-2009, 14:32
fajnie ze ktos jest blisko własnie niedawno urodziłam i chce kupic chuste tylko niewiem jaką bo moja niunia była w niej bezpieczna było jej wygodnie a ja niedoswiadczona jakos sobie poradziła moja córcia ma 3850gram 56cm t tygodnie i 2 dni a ja 160cm i normalnych kształtów(nie gruba nie chuda)czy jest mozliwosc by chusta pasowała tez mezowi bo i on chce nosić a ma 180cm i 106kg

jaką chuste polecacie dla takiego maleństwa??
i czy wrazie czego ktos pomoze z nauce wiązania?

stokrotka.a
13-11-2009, 14:40
fajnie ze ktos jest blisko własnie niedawno urodziłam i chce kupic chuste tylko niewiem jaką bo moja niunia była w niej bezpieczna było jej wygodnie a ja niedoswiadczona jakos sobie poradziła moja córcia ma 3850gram 56cm t tygodnie i 2 dni a ja 160cm i normalnych kształtów(nie gruba nie chuda)czy jest mozliwosc by chusta pasowała tez mezowi bo i on chce nosić a ma 180cm i 106kg

jaką chuste polecacie dla takiego maleństwa??
i czy wrazie czego ktos pomoze z nauce wiązania?
napisałam do Ciebie na priv

stokrotka.a
13-11-2009, 14:56
Jestem mamą z KATOWIC.noszę młodą od urodzenia.
Mogę pomóc w wiązaniach takich jak:
Plecak prosty i z krzyżem
Kieszonce
2X
Biodro
Kangurek.

abigail
03-02-2010, 14:38
Witam,

Niedawno nabyłam chustę i szukam kogoś do pomocy przy wiązaniu. Jestem z Siemianowic.

emalenth
12-02-2010, 01:26
Witam
Mieszkam w Sosnowcu mam 2 miesięcznego synka i 16 miesięcznego chciałabym młodszego nosić w chuście bo nie daje sobie za bardzo rady żeby z nimi gdzieś wyjść podwójny wózek to mordęga szczególnie w tych śniegach. Nie mam jeszcze chusty bo nie bardzo wiem co warto kupić z tego co czytam na forum chyba zdecyduje się na chustę Nati ale bardzo bym potrzebowała rady mamy która jest już w tym temacie obeznana nie wiem czy uda mi się zamotlać małego sama wolałabym zrobić to pod okiem profesjonalistki boje się zrobić małemu krzywdę strasznie podoba mi się noszenie starszaków na plecach choć nie wyobrażam sobie jak te dziecko tam samemu dać :).Nie bardzo mam jak dojechać gdyby któraś mama była tak miła i podjechała do mnie to pokryje wszystkie koszty dojazdu mieszkam obok sklepu Fashion Hause jeśli ktoś byłby chętny pomóc podaje mój nr gg 6059150
pozdrawiam wszystkie mamy

stokrotka.a
12-02-2010, 11:34
emalenth z tego co wiem, to kilka dziewczyn jest z sosnowca
może będą chętne :)
Zapraszam również na ZAMOTANE WARSZTATY
TU (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?20887-Zamotane-warsztaty-aktualny-termin-post-22) można więcej przeczytać
W Katowicach w Akademii Indygo przy ul.Dąbrowskiego 24/2
odbywają się również
Spotkania Chustowe.

jeśli nic nie wykąbinujesz do daj znać do MNIE na PW.

stokrotka.a
12-02-2010, 11:36
Witam,

Niedawno nabyłam chustę i szukam kogoś do pomocy przy wiązaniu. Jestem z Siemianowic.
z tego co wiem to w Siemianowicach odbywają się Zamotane Warsztaty
TU (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?20887-Zamotane-warsztaty-aktualny-termin-post-22)można coś więcej przeczytać.
Zapraszam również na Spotkania Chustowe w Katowichach w Akademii Indygo (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?26049-spotkania-w-Klubie-Indygo-%28dorzucone-zdj%C4%99cia%21%29)

pozdrawiam. :)

katasza2
15-03-2010, 10:44
Witam,
jestem mamą 3-miesięcznej dziewczynki i marzy mi się chustowanie, niestety idzie mi to bardzo nieporadnie, czy mogę liczyć na Wasza pomoc?! - jestem zdesperowana:)
Próbuję sama wiązać korzystając z instrukcji na necie ale wyobrażam sobie, że spotkanie z kimś kto wiąże i udzieli mi praktycznych pomocnych wskazówek, pokaże jak to się robi, skoryguje błędy, itd., to zupełnie co innego - pomoc nieoceniona. Mieszkam w Tychach i najlepiej gdyby odezwał się ktoś właśnie z Tychów, bo ja raczej nie mam możliości przemieszczania się - wózek w srodkach komunikacji miejskiej tymczasem mnie przerasta:(
POMÓŻCIE DZIEWCZYNY!