PDA

Zobacz pełną wersję : EXPOBaby, Radio Katowice i mój małżonek



sara
04-10-2008, 14:57
Dziś - 4 października - w Chorzowie odbywają się targi ExpoBaby. Miałam tam rozmowę w sprawie pracy, więc mój cały dobytek, w stanie: mąż i dwoje dzieci, pojechał razem ze mną. Małżonek raczej nie nosi, chyba że musi, nie lubi jak go opina. Ale tym razem mówię mu: weź załaduj młodego i będziesz miał święty spokój i między stoiskami nie będziesz sie musiał przeciskać. Zrobił takoż. I, wyobraźcie sobie, Radio Katoiwce go zaczepiło i wywiad z nim krótki zrobiło. SKubany nie chce mi powiedzieć, co mówił ani jakie pytanie mu zadali, a o chustę pytali!!!!
Czatuję przy radiu, ale jakoś złapac nie umiem...

Skubany 3-4 razy w życiu niósł i jeszcze za eksperta wystąpił!!! Mam nadzieje, że nie powiedział, że go żona zmusiła, a tak w ogóle to go obciska wszędzie:P

aniael
06-10-2008, 21:36
Prawdopodobnie widział Twojego męża mój mąż:) Był na targach jako pracownik na jednym ze stoisk, opowiadał mi, że widział chustujących sztuk 2, w tym jeden płci męskiej;)

sara
06-10-2008, 21:54
A to ciekawe która chustująca była????:)
Może się która tu przyzna:)
A mam nadzieję, że mąż godnie się prezentował:)

sabcia
07-10-2008, 10:33
A czy robiąca z nim wywia pani może się przedstawiła? Jeżeli była to Beata Zamlewska Pałyga, to pewnie zaczepła go dlatego, że jest zachwycona chustami.
Na stronie www.klubkangura.com.pl (http://www.klubkangura.com.pl) w dziale "W mediach" jest jej reportaż o bielskim KK.

sara
08-10-2008, 08:01
Mąż wie tylko, że rozmawiała z nim kobieta, ale nazwiska nie pamięta:)