PDA

Zobacz pełną wersję : różnica między Real Easy a Wonderoos V2 ?



kawiareczka
16-05-2011, 18:57
mamy real easy i jest boska. Nawet duża pupa mi nie przeszkadza bo wiem, że młody ma wszędzie mięciutko i wygodnie.Wytrzymuje całą nockę, drzemki, no w ogóle jest nadzwyczajna i ją uwielbiam. Myślę aby kupić drugą w zielone kropy minke (mam niebieską minke) ale zastanawiam się czy nie dopłacić do Wonderoosa V2. Real Easy jest zszyta i ma wyjmowany jak język wkład konopny, Wonderoos ma wszystko osobno doczepiane w tym 'szmata' z bambusa. Miałam starsze Wonderoo i jakoś nie byłam zachwycona, niby ok, chłonne itp ale bez szału.
czy któraś z Was użytkowała obie i może napisać o swoich odczuciach?

jadorota
16-05-2011, 20:28
No nie obie ale mam tego V2 i właśnie nim jestem zachwycona :) Sucha pupka polarek miękki i biały jak śnieg mimo qpek. Drogi tylko cholercia.

kawiareczka
16-05-2011, 21:20
No nie obie ale mam tego V2 i właśnie nim jestem zachwycona :) Sucha pupka polarek miękki i biały jak śnieg mimo qpek. Drogi tylko cholercia.

no właśnie real easy jest tańszy a też boski:) w tym rzecz;) wyczytałam, że V2 jest szerszy w kroku. Fakt, nasza w kroku jest zgrabna choć kuperek robi;)

jadorota
18-05-2011, 16:28
Najwęższa w kroku z moich to jest nappime. ALe tego wonderoosa to uwielbiam. Serce mi się kroi jak robi w nią qpkę :)

kawiareczka
18-05-2011, 19:57
mam to samo z tą kupą;) ja jej używałam głównie na noc, więc kupy nie było. Potem przez jakiś czas leczyłam młodemu pupę więc nosił jednorazówki w nocy a RE w dzień. Dzisiaj np miał prawie 4godziny (rajd po mieście) i elegancko:-) nawet pupa już wcale nie jest taka duża. I postanowiłam dokupić jednak RE w kropy zielone:-)