PDA

Zobacz pełną wersję : Kielce



Jazzoo
29-12-2007, 01:35
Jeżeli chcesz pomóc, napisz jakie chusty możesz pokazać i z jakimi wiązaniami możesz pomóc. :D

Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać! :wink:

tuczepi
25-02-2008, 15:38
witam gorąco chetnie się podzielę swoimi doświadczeniami z innymi kielczankami, jeśli się takowe pojawią na tym forum, na razie dosyć dobrze nauczyłam sie wiązać 2X, kieszonkę oba rodzaje oraz ostatnio ze względu na rosnacego syna i coraz bardziej ciekawego świata zaczęłam wiazać go na biodrze zarówno w chuście wiązanej jak i kółkowej. Ta ostatnia jest u nas hitem Barti bardzo lubi siedzieć sobie na mamie, rozglądać się i sięgać rączkami gdzie tylko sie da. Dzis postanowiłam zacząć trenować plecaczek, zobaczymy jak mi wyjdzie. :wink:

buggins
07-02-2010, 23:46
Od wtorku bede w Kielcach przez 10 dni, i baaardzo bym chciala znalezc jakas pomocna chustomame ktora pomoze przy wrzucaniu mojej 7,5 miesiecznej cory na plecy - bo ona juz ciezka, a ja plecaczka za cholere nie moge :(
dzis proby czynilam, i sie malej bardzo podobalo. ale sie jakos boje, ze nie tak wszystko i ze ja jakos uszkodze przez ta moja nieporadnosc. chustujemy sie od ok. 5 m-cy, od poczatku 2x, i chyba niezle nam to wychodzi. ale ten plecaczek... ehhhh...

rzufik
08-02-2010, 01:22
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?3396-Kielce-kto-chce-si%C4%99-spotka%C4%87&highlight=kielce

szukaj sie kłania robalu - poczytaj i popisz pm do laseczek na pewno sie cos skreci :)

ostroszyc
08-02-2010, 17:17
baaardzo bym chciala znalezc jakas pomocna chustomame ktora pomoze przy wrzucaniu mojej 7,5 miesiecznej cory na plecy - bo ona juz ciezka, a ja plecaczka za cholere nie moge :(
Ja identycznie! Próbowaliśmy trochę w domu ale wyszło średnio...

Mogę pomóc przy kieszonce i przynieść poucha i girasolową opuncję do potestowania.

buggins
08-02-2010, 23:15
Ja identycznie! Próbowaliśmy trochę w domu ale wyszło średnio...

Mogę pomóc przy kieszonce i przynieść poucha i girasolową opuncję do potestowania.

No to szukamy razem :) Podobno srednio z chustomamami w Kielcach obecnie, ale licze na jakis cudzik :)
Jak znajde pomocna dlon dam Ci znac ostroszyc, moze sie spotakmy w szerszym gronie?

ostroszyc
09-02-2010, 12:19
To może faktycznie - umówmy się i zaprośmy na spotkanie jakąś bardziej doświadczoną Chustonoszkę? Jeśli chodzi o miejsce - mogę bezpłatnie zaproponować przynajmniej dwa :)

buggins
09-02-2010, 16:34
juz napisalam pw do jednej mamy, o ktorej mi powiedziano, ze jest ekspertem plecaczkowym :) no i czekam na odpowiedz. jesli jakas doswiadczona kielecka chustomama (moze byc byla) to czyta, prosimy pieknie o pomoc!

rzufik
09-02-2010, 16:48
pisz pw do tych lasek, czasem bywają:
sowa.m
fiona
innana

buggins
10-02-2010, 00:40
pisz pw do tych lasek, czasem bywają:
sowa.m
fiona
innana

do fiony i innany juz pisalam, czekam jeszcze na odpowiedz od innany
ale dzieki rzufior za troske :)

czarna_zaba
23-02-2010, 13:20
dołączam do mam poszukujących pomocy. Wiążę 2 miesięcznego synka w chustę elastyczną - miało być łatwo, a wcale nie jest:( mam masę pytań.....

Fiona
23-02-2010, 13:34
wiecie, ja w elastyku nie nosiłam i plecaczka też nie wiązałam (przerzuciłam się na mt)
pomóc mogę w kieszonce i kółkowej:) i wrzucaniu w mt na plecy

czarna_zaba
15-03-2010, 19:39
Przerzuciłam się na tkaną i początki są trudne - każda pomoc bardzo mile widziana:)

sowa_m
27-04-2010, 12:01
łap nas lepiej na priva, ja w ten dział zaglądam raz na pół roku:)
jestem do dyspozycji, odezwij się po prostu to sie spotkamy