PDA

Zobacz pełną wersję : jaka idealna formowanka do gatek Storchenkinder



kawiareczka
10-05-2011, 15:11
mamy gatki i jedną formowankę- Natural Babies Big Soft czy jakoś tak, frotkowa. Dwie w drodze Lulu i Flexi TB. No i moje spostrzeżenia po tej pierwszej nie są zbyt ciekawe - zapięcie na Snappi powoduje że przód pieluszki nie jest gładki jak np w kieszonkach na zatrzaski. Jak założę na to galotki, to robi się takie niefajne wybrzuszenie i fałdki. Na dodatek gatki są chyba ciut za duże, za wysokie;) bo pas młodemu zjeżdża i zbiera się tam gdzie to zapięcie formowanki powodując dodakową nierówność. Na dodatek jak Młody biega, wchodzi, schodzi to to wszytko mu się tam przesuwa. Nie wiem czy jasno opisuję. Tył - idealnie i gładko. Lulu jest na zatrzaski, Flexi na rzepy, mam nadzieję, że będzie lepiej pasować, jak myślicie? jakich Wy używacie formowanek do Storchów? tetra odpada.

demona
10-05-2011, 15:17
Ja uzywam Monkey Snuggles i BB konopnej

espejo
10-05-2011, 15:21
Jak Piotrek był młodszy to tetro, czasem do spania z jakism dodtakowym wkladem. Teraz np BBH, a snapi ze mna nie chce rozmawiac - nie potrafię tego uzywac:( mam jedną ktora musze tak zapinac i cos mnie trafia:) a fajna jest i chlonna, Mam jeszcze kilka na rzepy - nie pamietam dokladnie jakie :( czasem tez trochę ten przod zjezdza ale się tym nie przejmuję:) mamy rozmiar M

s0nata
10-05-2011, 15:24
ja bbh konopna/bambusowa i anavy, czekam na MS :-) generalnie nie widzę różnicy między ww, to są nasze zestawy na noc, gatki ładnie obejmują formowanki, nic nie wystaje góra ani dołem. Przy flipie musiałam się pogimnastykować ciut, bo jak podwyźszyłam otulacz żeby nie wystawała pielucha to miała luz przy udach-moje dziecko raczej chude ;)

mamapatryka
10-05-2011, 15:37
My wszystkich odmian formowanek pupeko

AMK
10-05-2011, 15:40
BB konopie
bambus BabYetty
Bielsen
bambus i welur NappiMe
nocny Lulu Bambou

wszystko formawanki z kieszonką lub dodatkowym wkładem, zapinane na napy

kawiareczka
10-05-2011, 15:53
poluję na te BB konopne, nigdzie ich nie ma.
Dzięki za podpowiedzi. Na bambusy Yetty też mam chrapkę.

Iga
11-05-2011, 14:42
formowanka Bum Genius bambusowa
formowanki Storchena oczywiście (na napki i wiązane)
Tetro
Wee Notions Night Notions
mieści się nawet olbrzymia nature babies micro dizzy

odradzam zapinane na Snappi - mam Imse Vimse i po chwili jest totalny rozpad całości

kawiareczka
11-05-2011, 17:55
formowanka Bum Genius bambusowa
formowanki Storchena oczywiście (na napki i wiązane)
Tetro
Wee Notions Night Notions
mieści się nawet olbrzymia nature babies micro dizzy

odradzam zapinane na Snappi - mam Imse Vimse i po chwili jest totalny rozpad całości

Iga, mi się snappi nie rozwala ale przeszkadza mi brak gładkiego przodu;-)
Patrzyłam na formowanki Storchena, wyglądają fajnie a jak się sprawują? jak duże masz dziecko?

aginia
11-05-2011, 22:44
To ja też chętnie podpytam o te formowanki.
Nam najlepiej leżą Baby Jungle, yettowe, nappieme i lulu. BBH i babykicks - moim zdaniem jakoś zbyt twardo i sztywno:)

kawiareczka
11-05-2011, 23:15
To ja też chętnie podpytam o te formowanki.
Nam najlepiej leżą Baby Jungle, yettowe, nappieme i lulu. BBH i babykicks - moim zdaniem jakoś zbyt twardo i sztywno:)

bo one mają konopie, dlatego twarde.

demona
11-05-2011, 23:33
Wystarczy wykręcic przed założeniem i robią się mięciutkie.

rafandynka
11-05-2011, 23:41
U nas pomogła wymiana gumki w gatkach. Przez przypadek, bo oryginalna nam strzeliła - wymieniłam na dzianą gumkę trochę ciaśniejszą niż oryginalna i jest lepiej :lol:

fijonka
11-05-2011, 23:56
ja mam już tony najróżniejszych formowanek, zdecydowanie najlepiej leżą te zapinane na napy, rzepy po pewnym czasie zaczynają odstawać i przód nieładnie wygląda. nappi nie próbowałam, mam dużo weluru bambusowego a jego nie można zapinać.
nasze najlepsze to monkey snuggles, puddlekins, goodmama, dunk'n'fluff, lush tush. uwielbiam tots botsy flexi (dużo chłona a szybko schną), one w sumie pozostają suche na zewnątrz, można bez otulacza. super mięciutkie i zgrabne są też stretchies tots botsa. fajne są tots botsy bambusowe na napy, baaaardzo zgrabnie leżą ale są mało chłonne. BBH bambusowa jest gigantyczna, ale tak chłonna że czasem kładę synka spać tylko w niej, bez otulacza. mam jeszcze little lamb bambusowe i bawełniane, są b.fajne ale niestety na rzepy, więc po wyrobieniu rzepów zrobiły się mniej fajne.

aginia
12-05-2011, 08:28
A co z formowankami Storchenkinder? teoretycznie te powinny być naj:D

kawiareczka
12-05-2011, 09:40
A co z formowankami Storchenkinder? teoretycznie te powinny być naj:D

jak dostanę te co zamówiłam (Lulu Nature, Flexi TB i właśnie zamówiłam bambusową u BabYetty) i się okaże, że się lubimy z formowankami to kupię Storchową, najtaniej znalazłam za 39zł, więc ujdzie w tłoku;)

kawiareczka
12-05-2011, 09:41
ja mam już tony najróżniejszych formowanek, zdecydowanie najlepiej leżą te zapinane na napy, rzepy po pewnym czasie zaczynają odstawać i przód nieładnie wygląda. nappi nie próbowałam, mam dużo weluru bambusowego a jego nie można zapinać.
nasze najlepsze to monkey snuggles, puddlekins, goodmama, dunk'n'fluff, lush tush. uwielbiam tots botsy flexi (dużo chłona a szybko schną), one w sumie pozostają suche na zewnątrz, można bez otulacza. super mięciutkie i zgrabne są też stretchies tots botsa. fajne są tots botsy bambusowe na napy, baaaardzo zgrabnie leżą ale są mało chłonne. BBH bambusowa jest gigantyczna, ale tak chłonna że czasem kładę synka spać tylko w niej, bez otulacza. mam jeszcze little lamb bambusowe i bawełniane, są b.fajne ale niestety na rzepy, więc po wyrobieniu rzepów zrobiły się mniej fajne.

monkey snuggles, puddlekins, goodmama, dunk'n'fluff, lush tush- nie rozumiem co Ty mówisz;)

aginia
12-05-2011, 09:43
jak dostanę te co zamówiłam (Lulu Nature, Flexi TB i właśnie zamówiłam bambusową u BabYetty) i się okaże, że się lubimy z formowankami to kupię Storchową, najtaniej znalazłam za 39zł, więc ujdzie w tłoku;)

A gdzie znalazłaś za 39?

kawiareczka
12-05-2011, 09:52
A gdzie znalazłaś za 39?

hmmmm.....nie pamiętam, zaraz znajdę;)

mam:
http://www.kangurkowo.pl/pieluszka-formowana-storchenkinder-naturwindel.html