PDA

Zobacz pełną wersję : Opole



Jazzoo
29-12-2007, 01:33
Jeżeli chcesz pomóc, napisz jakie chusty możesz pokazać i z jakimi wiązaniami możesz pomóc. :D

Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać! :wink:

mularka
21-05-2008, 09:49
Witam
Chętnie pomogę początkującym rodzicom w wiązaniu chust długich. Sama używam Nati.
W zasadzie w chodzą w grę wszystkie typy wiązań:
na plecach, kieszonka i kangurek, z przodu kieszonka i koala, dwa wiązania z boku, oraz chusta kółkowa
Pozdrawiam

kerry1
08-08-2008, 13:52
hello naprawdę nikogo nie ma z opola.. ja początkująca dopiero, zbieram stosik i próbuję wiązań... Mój maluszek polubił chustowanie. Pisałam do mularki niestety nie odzywa się :(

brikola
20-10-2008, 10:50
ja też służę doświadczeniem półrocznym.
wiążemy kieszonkę, 2x, na biodrze i mamy też nosidło ergo baby
a chusta-GIRASOL 4,6M

Raszka
08-03-2009, 22:18
Mam pytanie czy była by możliwość spotkania się z jakąś mamą co ma zakupioną już chustę i potrafi wiązać. Bo strasznie mi się podobają takie chusty i to wszystko co jest z nimi związane ale tak na dobra sprawę nie mam nawet zielonego pojęcia jaką kupić. I prosiła bym związku z tym o pomoc i spotkanie z którąś z mam która tu sie oferuje pomocą. Pozdrawiam :)

Mayka1981
17-04-2009, 23:14
Witajcie,
ja jestem z Krapkowic ale w Opolu bywam często bo to w końcu pod bokiem :)
mam elastyczną Gabi i Nati bambus, noszę od niedawna ale sporo już na ten temat czytałam, chętnie bym wypróbowała jakieś inne cudeńka... ale mogę pokazać co już potrafię jak któraś bardziej zielona ode mnie :hello:

asioczka
05-03-2014, 16:38
a moze jest jakas chustomama z Dobrzenia Wielkiego pod Opolem? :)

efcia1981
05-03-2014, 17:51
a moze jest jakas chustomama z Dobrzenia Wielkiego pod Opolem? :)

no to żeś trafiła w 10tke :)
jestem ja i wkrótce będzie kolejna (się buduje;))

asioczka
05-03-2014, 19:04
Super :D pisze PW

ania_i
26-04-2014, 16:41
Wpadła mi w łapy fajna kółkowa a ja nie mam pojęcia z której strony to ugryźć, do tej pory na wiązanych leciałam. Ma któraś z Was czas, żeby pokazać mi co i jak? Będę w Opolu od poniedziałku.

Mayka1981
27-04-2014, 20:52
Oooo, jaki mocno historyczny wątek :)


Wpadła mi w łapy fajna kółkowa a ja nie mam pojęcia z której strony to ugryźć, do tej pory na wiązanych leciałam. Ma któraś z Was czas, żeby pokazać mi co i jak? Będę w Opolu od poniedziałku.

A jesteś mobilna na tyle, żeby się 25km kopsnąć? Bo ja w tym tygodniu do środy kaplica, potem w Opolu też nie bardzo - chyba żeby na jakimś placu zabaw co bym dzieciaki zabrała, ale 1-4 jestem w domu, więc zapraszam na kawę :)

ania_i
28-04-2014, 18:11
A jesteś mobilna na tyle, żeby się 25km kopsnąć? Bo ja w tym tygodniu do środy kaplica, potem w Opolu też nie bardzo - chyba żeby na jakimś placu zabaw co bym dzieciaki zabrała, ale 1-4 jestem w domu, więc zapraszam na kawę :)

Kiepsko z czasem, niestety :( Godzinę czy 2. wygospodaruję, ale taka wyprawa to już chyba trochę więcej. Jestem tu po prostu tylko w tym tygodniu i usiłuję w ciągu tych 7 dni upchnąć jak najwięcej- rodzinę, przyjaciół, zakupy, urzędy jakieś itp. W każdym razie dzięki za odzew :) Btw. wiesz, że byłyśmy razem na obozie harcerskim kiedyś? :D Sieraków 93 albo 94, już nie pamiętam dokładnie...

Mayka1981
28-04-2014, 20:23
No ok, jakby Ci się co wykroiło to zapraszam.
Zwłaszcza, że jak widać mamy wspólne obozowe wspomnienia - interesujące, że mnie pamiętasz :hey:

Ps. Męża sobie stamtąd przywiozłam :cool: No może niedokładnie, bo najpierw musiałam go tam zawieźć żeby do mnie dotarło że jest to "coś" go potem po latach samej się do niego przywieźć, ale jednak ;) nie ma to jak kółka dwa... :lool:

Paprotka
16-07-2015, 21:32
Jest tu kto :)
Pomarańcza potrzebuje pomocy w tym wątku, pomożecie? :) http://www.chusty.info/forum/showthread.php/123704-Jezioro-Turawskie-k-Opola-dobre-miejsce-na-wakacje

opolanka
28-02-2021, 20:30
Czy ktokolwiek z Opola chustuje?
Pamiętam coś z z chustowania ale przydałoby się odswieżyć wiadomości I wiązania...:pregmama: :hmm:

Mayka1981
28-02-2021, 20:33
Już tylko swoje lalki bo dzieci wyrosły, ale nieustająco :)

opolanka
01-03-2021, 11:51
A bywasz kochana czasem w Opolu ..I czy wogóle w Opolu jeszcze ktoś poza Tobą I Brikolą jest doradcą chustowym?
Brakuje mi spotkań..takich jak przed laty ...klub kangura... Fjołek, Ty , peluche , brikola itd...

Mayka1981
01-03-2021, 12:43
Codziennie w pracy (ciii...), chętnie wpadnę kiedyś na kawę ;)

Są dziewczyny aczkolwiek bezpośrednio nikogo teraz nie znam, Brikola już nie działa, Fjołek prowadziła ostatnio firmę dzieciobranżową, Scarlet miała graszki.pl ale teraz ktoś to przejął, peluche w Zdziechach siedzi ;)
Masz fb? moze na grupie chusty Opole coś się bardziej dzieje, ale nie śledzę jakoś bardzo...

opolanka
01-03-2021, 12:46
Codziennie w pracy (ciii...), chętnie wpadnę kiedyś na kawę ;)

Są dziewczyny aczkolwiek bezpośrednio nikogo teraz nie znam, Brikola już nie działa, Fjołek prowadziła ostatnio firmę dzieciobranżową, Scarlet miała graszki.pl ale teraz ktoś to przejął, peluche w Zdziechach siedzi ;)
Masz fb? moze na grupie chusty Opole coś się bardziej dzieje, ale nie śledzę jakoś bardzo...

WIELKIE DZIĘKI

magda091
01-03-2021, 13:45
ja jestem, ale już dawno nie chustuje, jest grupa na fb ale czy jakieś spotkania teraz są to nie mam pojęcia...
Chusty Opole | Facebook (https://www.facebook.com/groups/Chusty.Opole)

Wiewiórka
01-03-2021, 22:19
peluche ma niemowlaczka i chustuje ale dawno jej tu nie widziałam

opolanka
03-03-2021, 12:31
peluche ma niemowlaczka i chustuje ale dawno jej tu nie widziałam

o proszę...co za informacja:D