PDA

Zobacz pełną wersję : pielucha z wysokim stanem



Iga
06-05-2011, 12:45
Hejka,
Poszukuję pieluszek z wyższym stanem (najchętniej kieszonek). Synek ma 17 mies. i waży w okolicach 11 kg i Wonderos V2 One Size jest już sporo poniżej pępka. Do formowanek Tetro też już nie mogę wkładać żadnych dodatkowych wkładów, bo się pielucha rozłazi po 15 minutach.

Mam jeszcze Real Easy Hip Hip Baby rozm. M i na razie daje radę, ale szukam jeszcze jakiś alternatyw. Możecie coś polecić?
Czy są jakieś kieszonki One Size, które faktycznie dają radę do końca okresu pieluchowania?

ekotata
06-05-2011, 12:49
A może tak pieluszka szyta???
Niektóre dziewczyny szyją na zamówienie- pod wymiar. My takie mamy:) I sobie jak na razie chwalimy.

espejo
06-05-2011, 12:58
wonderoos v2 jest ciut mniejszy od v1 - mam obie wersje, nie wiem czy nie lepiej zamiast one size rozmiarówkę - np FB zdecydowanie fajniejsze są rozmiarowe - mam M i L, onesize przy nich wydają mi sie malutkie, z większych formowanek tots bots 2 i onesize BBH - te akurat wydają mi się byc dobre na 11 kg - Piotrek ma 12:)

Iga
06-05-2011, 12:59
też to biorę pod uwagę, ale trudno mi by było określić te wymiary, więc na razie rozglądam się po pieluszkach ogólnodostępnych.

kasia_B
06-05-2011, 13:48
wydaje mi się że bumgenius- rozmiarowe są dość wysokie w stanie. I może bluebery by się nadała.
Mam kilka pieluszek różnych firm i te są zdecydowanie najwyższe w stanie

Dominiqueee
07-06-2011, 11:03
Podłączę się do pytania, moja mała jest duża i pulchna, wazy już 11kg i wlasciwie to i pieluchy Wonderos i bumgeniusy są przymałe. Czy jest coś większego?

Mag
07-06-2011, 11:27
l-ki fuzzi bunz,największe są,ale chyba tu nawet m-ka będzie dobra
l-ki widziałam na allegro w fajnej cenie,jedną mozesz kupic i spróbować.
poza tym na pewno:
babyetta onesize,real easy wonderoos l-ki,eko_mama onesize,knickernappies onesize-mają wysoki przód,moje ulubione.to stuprocentowo gwarantuję,że pulchna kulka się zmieści do 16 kilo wagi-Ola niedługo przystpouje pewnie z przyrostem wagi i będzie rosnąc w górę,dzięki czemu możesz wrócić do wonderoosów,natomiast co do bumgeniusów to będą juz za małe.moja Maryla w tym wieku dobiła do 10 kilo,ale w okresie rok-do 20 miesiąc życia zatrzymala się na 13 kg,teraz wazy 15-o kilogram mniej niż 3,5-letnia siostra.dlatego u nas podstawą był wybór największych kieszonek na rynku.
aha-wersja tańsza nówek i naprawdę polecam,bo używam ponad pół roku i nie mam nic im do zarzucenia,to franiszki roz. L z polarem,bardzo zgrabne i leżą ekstra przy 11 i 15 kilo.a polarek lepszy niz w wonderoo i fuzzi bunz.mam na napy,więc nie wiem jak się rzepy franiszkowe sprawują,gdybyś wolała rzep

Dominiqueee
07-06-2011, 12:02
Dzięki :) muszę zatem popróbować :)

AMK
07-06-2011, 12:22
NappiMe są wąskie w kroku i mają wysoki stan

erithacus
07-06-2011, 12:50
Hejka,
Poszukuję pieluszek z wyższym stanem (najchętniej kieszonek). Synek ma 17 mies. i waży w okolicach 11 kg i Wonderos V2 One Size jest już sporo poniżej pępka. Do formowanek Tetro też już nie mogę wkładać żadnych dodatkowych wkładów, bo się pielucha rozłazi po 15 minutach.

Mam jeszcze Real Easy Hip Hip Baby rozm. M i na razie daje radę, ale szukam jeszcze jakiś alternatyw. Możecie coś polecić?
Czy są jakieś kieszonki One Size, które faktycznie dają radę do końca okresu pieluchowania?

Słuchaj, a mogłabyś zrobić fotkę takiej pieluszki? Bo to w sumie tak ma być, że pielucha jest poniżej pępka.
Mój syn też waży ok 11kg, nie jest gruby, ale wysoki i nadal nosimy kieszonki one size spięte na średni rozmiar.
Oczywiście nie wszytski dadzą radę, bo np. tetro własnie sie rozchodzą, ale większość powinna być ok do końca pieluchowania.
Zaskoczyła mnie to, że wonderoos jest za mały, więc może faktycznie niepotrzebnie sie martwisz.

Aha, nawet jak młodemu rozepnę napy na najwiekszy rozmiar, to pielucha zapina się na biodrach, a za to wisi w kroku.

Malina
07-06-2011, 13:45
ja sie podpisze pod erithacus
moja ma prawie 21 miesiecy, fakt, wazy tylko jakies 10.7, ale pieluszka musi byc pod pepkiem. Najlepiej jak najnizej, bo wtedy najmniej krepuje ruchy. I tez, jesli dam niektore pieluszki na max wielkosc, to beda wisiec w kroku. Wyzsze moga byc w sumie te zapinane po bokach, a nie na srodku, ale nie kojarze w tym momencie kieszonek tak zapinanych, poza jedna, ktorej nazwa mi uciekla;)
i faktycznie, te Yettkowe na bardzo dluuugo starcza:) Widzialam je na duzych trzylatkach i spokojnie dawaly rade.

bianka2009
07-06-2011, 13:53
Mieliśmy już różne pieluchy i muszę sie zgodzić z poprzedniczkami, że pieluszka wyższa w stanie i tak zjedzie na biodra i będzie nieciekawie wisieć w kroku. Tak jak dziewczyny piszą - lepsza taka zapinana pod pępkiem i dobrze trzymająca się na biodrach :)

Mag
07-06-2011, 14:53
erith-Iga napisała post dawno,teraz Dominiquuee pyta:)
wonderoos v1 u nas są na styk,v2 mega ciasne,na styk też są nappime i nie powiedziałabym,że mają wysoki stan,co więcej muszę młodej ciągle poprawiać bo rowek z tyłu widać,napiszę po prostu,że u grubych dzieci,gdzie i brzuch i uda są po prostu wielkie jest trochę inaczej,odkąd mam taką Marylę też wole wysoki stan,nawet taki,żeby wkładka wewnątrz po nałożeniu dziecku kończyła się niżej pępka a pielucha wyżej-wtedy chociaż wilgoć nie wyłazi przodem,co sie dzieje przy pieluchach konczących się pod brzuszyskiem.pieluchy z wyższym stanem u dzieci przeciętnych bądź szczupłych faktycznie mogą zjeżdżać,bo nie mają na czym się zatrzymać,co innego u sumitów.
oba wonderoosy,nappime odciskają,a nappime jak pisałam i tak zjeżdża w dół,bo jest za mała po prostu.no i te z wysokim stanem nam nie zjeżdżają w ogóle i nic nie wisi w kroku.jedyne momenty kiedyś gdy pielucha zjeżdżała to wtedy gdy byla po prostu za duża,ale od dawna nie ma takiej na rynku.
to jest niecałe 13 kilo,14 miesięcy,pielucha l-ka (10-16):
http://images37.fotosik.pl/863/59247a52c91cdbd5.jpg
to jest fuzzi bunz l-ka na 23 miesięcznej Marylce 15 kilo,idealna na nią w tej chwili,a wiadomo jak fuzzi l-ki są wielkie,na szczęście waga stoi,nogi trochę schudły:
http://images45.fotosik.pl/911/afaa678636939d26.jpg
o takich dzieciach możemy porozmawiać;):lol:

Kasia.234
07-06-2011, 15:03
Podłączę się do pytania, moja mała jest duża i pulchna, wazy już 11kg i wlasciwie to i pieluchy Wonderos i bumgeniusy są przymałe. Czy jest coś większego?

Będziesz w sobotę na pikniku ekologicznym na molo? Będziemy mieć różne pieluszki, to sobie pooglądasz :)

erithacus
07-06-2011, 15:44
Tak to jest jak się na daty nie patrzy. :) :duh:

Dominiqueee
07-06-2011, 16:25
Będziesz w sobotę na pikniku ekologicznym na molo? Będziemy mieć różne pieluszki, to sobie pooglądasz :)Postaram się być :)

Dominiqueee
29-06-2011, 22:08
Magda, jeszcze raz dziękuję za pomoc. Kupiłam dwie sztuki Fuzzi Bunz rozmiar L i są akurat. Mam zamiar kupić jeszcze ze dwie Franiszki i zobaczymy, jak nam przypasuja rozmiarowo.

Mag
30-06-2011, 11:18
Dominika,my wychodzimy z pieluch właśnie,bo żadne wkładki nie wytrzymują już siku młodej,jesli chcesz wyślę Ci jedną franiszkę L,mam ich 4,sprawdzisz sobie.zresztą idę do wątku Twojego:)