PDA

Zobacz pełną wersję : Załączniki i ich limity



marmez
01-10-2008, 21:20
:?:
W poprzedniej wersji załączniki nie działały, teraz widzę, działają i ludzie zaczęli wykorzystywać, a co ;)

Czy będą jakieś limity, czy już są? wielkości zdjęć? czy ich ilość?
Czy wasz hosting na dłuższą metę to wytrzyma? (martwię się - naprawdę!)

:?:

landa
01-10-2008, 22:21
Dokładnie o tym samym pomyślałam 8))

3oko
01-10-2008, 23:01
Nie macie pojecia jak ja sie martwie...

Ania sie upiera ze "tak bedzie fajnie" i na razie nieudalo mi sie jej przekonac.
Spodziewajcie sie w krotce usuniecia tej funkcji.

Glupio by bylo gdyby z tego powodu cale forum zostalo zablokowane bo limit zostal przekroczony...

Dagmara
01-10-2008, 23:04
Mi tej funkcji tu bardzo brakowało i szkoda że musi zniknąć :( no ale lepiej żeby forum działało.

Meta
01-10-2008, 23:19
Ja jestem na forum robótkowym, gdzie dziewczyny namiętnie wklejają fotki - załączniki zablokowane są a i tak adminka musiała zwiększać limit...

marmez
03-10-2008, 19:45
Nie macie pojecia jak ja sie martwie...

Ania sie upiera ze "tak bedzie fajnie" i na razie nieudalo mi sie jej przekonac.
Spodziewajcie sie w krotce usuniecia tej funkcji.

Glupio by bylo gdyby z tego powodu cale forum zostalo zablokowane bo limit zostal przekroczony...
Przekona się gdy przekroczone limity karzą wam dużo dopłacać, ja tam nie wiem czy macie wykupiony współdzielony wirtualny serwer, czy coś innego, ale gdy się nazbierają tysiące zdjęć, to obciążenie będzie. I wtedy już trudno będize się wycofać z tych fotek które już będą u was na serwerze.
Swoją drogą, jeżeli tutaj nie ma reklam, to pewno opłacacie interes z własnej kieszeni... :)

3oko
03-10-2008, 23:14
To ostatnie. Problem w tym ze u nas nie ma takiej formy jak doplacanie wiec po prostu moga zamknac calosc
za przekroczenie limitu.

slawka
04-10-2008, 11:06
ja jestem za limitami; mam tylko IPlusa (bo żaden operator nie chce nam założyć stałego netu) i ściąganie zbyt dużych zdjęć kończy się moją flustracją, a w połowie miesiąca najczęściej przykręceniem szybkości transferu danych :(