PDA

Zobacz pełną wersję : emotikony



Zelda
01-10-2008, 20:50
mam pytanie, dzy mozecie wstawiac wszystkie bez problemu?
ja niektore musze recznie wpisywac :( czy to ja mam cos poprzestawiane?

marmez
01-10-2008, 21:42
Juz sprawdzam jak to jest u mnie:
8)) :roll: :party: :szok: :cakegirl: :dancing: :comp: :comp: :comp: :comp: :znaika: :ninja: :wash: :sorry: :wrapmom: :poke: :pregmama: :cryy: :zzz: :mad: :hang: :jump: :party: :birthday: :spam: :happy:
jakiś tekst testowy

zzdaje się że działa u mnie wszystko na klikanie :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :bliss: :rolleye: :bliss: :rolleye: :lool: :bliss: :rolleye: :bliss: :rolleye: :lool: :bliss: :rolleye: :bliss: :rolleye: :lool: :bliss: :rolleye: :bliss: :rolleye: :lool:

Ilonsa
01-10-2008, 22:49
ja tez czasami nie mogę wstawić.

3oko
01-10-2008, 22:58
Wlogowalem sie na 2 inne konta i klikanie dziala, wiec nie mam pojecia co moge z tym zrobic.
Pogrzebie w necie, moze to jakis znany blad z rozwiazaniem.

aneta.s
02-10-2008, 06:54
Gosiu ja mam podobnie, że czasem nie od razu wchodzą wtedy muszę kliknąć jeszcze raz w to miejsce w które chce wstawić i potem znów w ikonkę i zawsze się udaje ;)

Zelda
02-10-2008, 08:15
dzieki :) poprobuje :)
no niestety... u mnie nadal nie :( :wink:

te co sa widoczne po lewej wchodza bez problemu np :komp: :szok: :hide:
ale te ktore pojawiaja sie w okienku - juz nie pojawiaja sie... yhh :twisted: :mighty: :high:

sprawdzilam jeszcze raz i dzialaja :shock: nie wiem o co chodzi ;)
:hide: :birthday:

ale nie za kazdym razem...
no nic namieszalam w tym poscie :) ale raz dziala, a raz nie ;) nie wiem od czego to zalezy :)
:komp: :birthday: :welcome:

marmez
02-10-2008, 08:52
Tak jak by JavaScript nie mógł komunikować się z tym okienkiem, to to okienko z tym głównym, jakieś dziewne ustawiena JS albo coś innego w przeglądarce nie działającego.
Jaka przeglądarka?

Fiona
02-10-2008, 08:57
u mnie też czasami się nie wstukują te z okienka, przeglądarkę mam eeeee... :? Avant Browser

Zelda
02-10-2008, 09:00
mam nakladke na explorera ;) Maxthon Browser

Fiona
03-10-2008, 21:34
dzisiaj mi wogóle nie wchodzą te z pokaż więcej uśmieszków :twisted: :twisted: :twisted:

3oko
03-10-2008, 23:10
Dalej nie wiem o co chodzi. Tymczasem sprobujcie okrezna droga.

Kursor ustawiony na ikonce pokaze jego nazwe. Mozna ja wtedy wpisac pomiedzi dwa dwukropki.
Jesli ikonka ma wiecej ni jedno slowo w nazwie uzywa sie to pierwsze.

Wiem ze kupa roboty w porownaniu z kliknieciem, ale tylko to moge tymczasem zaoferowac.

marmez
04-10-2008, 11:10
i Avant i Maxthon to nakładki na IE to trudno powiedzieć, czemu akurat IE ma problemy z tym :(