PDA

Zobacz pełną wersję : Fuzzi Bunz a Chalie Banana



Alkestis
04-05-2011, 12:00
Mam pieluszkę Charlie Banana i strasznie jakoś ją lubię... niby skulkowana już po pierwszym praniu, troszkę zmechacona na zewnątrz, bez super designu, ale często po nią sięgam, bo odpowiada mi przede wszystkim regulacja przy nóżkach (pulchnych bardzo póki co :D)Jest przez to zgrabna i jak Lenka leży na brzuszku (bardzo często), to nie ma tych fałdek materiału jak w innych one sizach. Chcę wypróbować też (ze względu na te regulowane gumki) Fuzzi Bunz - Czym one się różnią? Jak wkładki, szerokość w kroczku, dopasowanie? Poradźcie :mighty:
Może po prostu kupić więcej ChB. Czy są jeszcze jakieś inne z taką regulacją?

camee
04-05-2011, 12:35
ja mialam ta i ta. i bardziej lubilam ChB. w FB regulacja jest pod dwoch stronach i denerwowalo mnie przekladanie guziczkow 4x. acha i w FB jeszcze polar od gory kieszonki nie byl zszyty z PULem a w ChB jest taka zakladka - lepsza wg mnie. a poza tym sa takie same:) w ksztalcie.
wkladkami sie roznia ale tez z ChB dla mnie byly ok:)

Szczuru
04-05-2011, 12:41
a mi pasują i te i te. :)
Jakoś ogromnej różnicy nie odczuwam..
ale spróbuj i z FB..nie przekonasz się jak nie sprawdzisz,każdemu inaczej może odpowiadać. :)

ewaibartek
04-05-2011, 14:17
ja mam tylko porownanie z FB rozmiarową to sa to zupełnie inne pieluszki
FB szeroka w kroku,duze wejscie z tyłu,polarek troche inny jakby lepszy :)

mila
04-05-2011, 22:51
To ja się podepnę i spytam która jest większa?
Ja mam FB onesize i już się zapina na styk na moim Bobo, czy ta CharlieBanana jest może większa? bo system regulacji i układanie się na pupie bardzo w FB mi się podoba więc może przerzucić się na ChB jak wyrośnie z tych co mam

Wiewiórka
05-05-2011, 06:27
Charlie Banana jest mniejsza, jakby do 11kg góra na szczuplaczku, na noworodka małego będzie ok. Fuzzi Bunz jednak większe, widać to na pierwszy rzut oka

ewaibartek
05-05-2011, 08:48
najlepiej zainwestuj w rozmiarowe,eMka jest duza(wg producenta do 11kg) to eLka bedzie ogromna czyli starczy na dlugo a nawet do konca.

mila
05-05-2011, 12:14
dzieki za odpowiedz, szkoda że ChB nie są większe :(
A co do rozmiarowych FB to mam też właśnie rozmiarowe M (faktycznie większe niż one size) ale one już tak fajnie się nie prezentują, może właśnie dlatego że większe i nie mają takiego dodatkowego obszycia wkoło i po 2 napy na skrzydełku a nie 3 :bduh:

darijah
05-05-2011, 14:10
(...) Czy są jeszcze jakieś inne z taką regulacją?

Mio unico ;-)

ewaibartek
05-05-2011, 19:15
Mio unico ;-)
ano wlasnie i tez na długo starczą,bo duze ale zgrabne

Alkestis
05-05-2011, 20:29
Dzięki, Dziewczyny :D Na wielkości to mi specjalnie nie zależy, raczej wręcz przeciwnie. My z tych mniejszych i drobniejszych ;) Mój trzylatek ma 12 kg, ja niewiele ponad 1,50 m. Oczywiście córa może być jak dąb, ale raczej mało prawdopodobne 8)). Także przy wyborze w ogóle (przynajmniej na razie) nie biorę tego by starczyły na bardzo długo. Jeszcze raz dziękuję, zawsze na Was można liczyć :heart:

mikulo
06-05-2011, 15:51
Hej, to ja też dopowiem swoje ;). Mam ChB i FB i wolę FB :D. Wydaje mi się bardziej miękka i lepiej leży (choc obie są baaardzo podobne). Mój Miki jest bardzo szczupły i w tych pieluszkach zapinam go na drugie napki od środka (a ma 11,5 kg, wzrost ok. 80). Także myślę, ze jeszcze trochę nam posłuza (one size'y).

kasia_mb
09-05-2011, 19:27
w sumie jeden producent, tylko dwa modele sobie wypuścił pod różnymi markami. Mam ChB i lubie, ale nie szaleńczo. Napewno sprawdze tez FB.

ewaibartek
09-05-2011, 20:45
wlasnie,FB jest delikatniejsza :)
aChB zgrabniejsza :)

najlepiej mieć obie,jak szaleć to szaleć