PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień dobry:)



Ryba
03-05-2011, 14:27
choć niepogodny...
Mam dwie córki: dwuletnią wielką pannę i dwumiesięczną wielką pannę (6 kg!)
"Po starszej" mamy chustę tkaną, manducę i hs. Starsza była mniej chustowa, teraz sobie odbijam:)

marjen
03-05-2011, 17:38
witamy :)
ale waga młodszej imponująca - moja córka niedawno tyle samo ważyła

jul
03-05-2011, 17:58
niech będzie, że dobry :)
Witaj!
Noś szybko - mój waży już dobrze ponad 10 kg i nie zawsze mam siłę, szybko przestawiłam się na noszenie na plecach bo jak na brzuchu to plecy za mocno to czują. Ale chociaż tyle chust nie kusi - nie w każdej mi się lekko nosi ;)

Ryba
03-05-2011, 21:37
Dzięki, Dziewczyny, za miłe słowa:)
Wiem, pyzucha z Małej niesamowita... A starsza na 10 centylu wg wagi, 50 centyl wg wzrostu, jeszcze teraz te 10.800 mogłabym gdzieś ponosić nie za daleko (bo starszak ze mnie i już krzyż nie ten;)).

jul
03-05-2011, 22:36
ja czasem wręcz mam wrażenie, że łatwiej mi ponieść moją dwulatkę (niespełna 13 kg) niż młodego - mniej więcej słucha jak ją o coś proszę przy motaniu (np rączki w dół), sztywno się trzyma, dłuższa jest a przez to jej ciężar jakoś się lepiej rozkłada niż małej kulki... Wiele razy wracamy do domu z placu zabaw - młody w wózku a starsza na plecach (tez jest to jakiś argument, żeby jednak rzeczony plac zabaw zechciała opuścić, no i często tak zasypia, to usypianie z głowy ;))