PDA

Zobacz pełną wersję : Wrocław



Jazzoo
29-12-2007, 01:32
Jeżeli chcesz pomóc, napisz jakie chusty możesz pokazać i z jakimi wiązaniami możesz pomóc. :D

Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać! :wink:

olgap
29-12-2007, 10:15
No to ja pierwsza.
Mieszkam w centrum (okolice Rynku)
Co do wiązań to dobrze opanowaną mam kieszonke i koalę, ale próbujemy tez na biodrze i plecaczki (może po warsztatach u Ekomamy bedziemy bardziej dokształcone w tym temacie)
Z chust mam-Nati, Didymos indio i paski, Hoppediz, lada chwila Storchenwiege (jak sie paczka odnajdzie :) . Poza tym pouch-samoróbka i z chusta.pl, kółkowa samoróbka, MT produkcji mojej mamy i również lada chwila MT od Ani Wroby (znowu ta poczta)

burdzia
04-02-2008, 00:25
Z niesłabnacym żalem stwierdzam,że jestem NIENAUCZALNA i NIEKUMATA :-(
co z tego,ze zachwyt nad noszeniem w chuście i miłośc do tychże są...skoro umiejętnosci mi brak. Lewe jakies ręce mam do tego.Na styczniowych warszatatach Ekomamy, jak ten słup soli stałam i nie mogłam nadazyc, tyle nowych informacji i emocji...a że ja z tych wstydliwych to i się nie dopraszałam pomocy.

olgap
04-02-2008, 13:42
Ja służe pomocą, ale pasują mi niestety tylko weekendy bo w tygodniu to ciężko się wybrać gdziekolwiek. No i jakieś miejsce fajne by sie przydało, bo na motanie na powietrzu to jeszcze za zimno. Wiem że dziewczyny się na jakimś wątku umawiały zdaje się że u adriany_p w domu.

olgap
04-02-2008, 13:44
Tu masz watek http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=1157

burdzia
05-02-2008, 00:55
jest nadzieja,ze mi Ktoś wskaże drogę motania :-)
Olgap- ja się dostosuję, kiedy tylko miałabys chwile czasu i ochoty...hmmm tak myslę gdzie- ja oczywiscie zapraszam serdecznie do siebie do domu- ale niestety kawałek od Rynku mieszkam(nad Odra, okolice Browaru) no i nie mam auta,zeby Cię przywiezc na tygodniu.

Eyja
05-02-2008, 01:02
cześć dziewczyny :) ze spotkania u mnie wyszły nici, ale agata do siebie zapraszała. i jutro w arkadach spotykacja sie dziewczyny z krzyków. na kawałku szmaty sie umawiaja.
ja ostatnio coraz mniej czasu mam na forum niestety, ale jasne ze sluze pomoca jesli trzeba :)
mam Leo rouge i didka simona na wyposażeniu :) choc didek na tydzień własnie wypożyczony, próbuje uwieść nowa mamę na różance ;)

olgap
05-02-2008, 16:30
burdzia-ja jestem zmotoryzowana więc moge przyjechac do Ciebie no problem. Pasują mi weekendy (no poza tym najbliższym), i raczej godziny do i okołopołudniowe. W sumie to nie mieszkam tak daleko bo na skrzyżowaniu Pomorska-Duboisa. Daj znać czy Ci pasuje następny weekend (czyli 16 lub 17 luty) to się umówimy. a jak masz czas w tygodniu to tak jak adriana napisała -dziewczyny na kawałku szmaty się umawiają :) Ja Ci bardzo chętnie pomogę na tyle na ile potrafię :D

burdzia
05-02-2008, 23:22
Pieknie dziękuję ! Faktycznie jak na Wrocław to po sąsiedzku mieszkamy :)
Kurcze 16 lutego w sobotę akurat mamy zlot forumowych dzieci i mam lipcowych o godz 12tej- chciałabym pojsc. A niedzieli Ci nie szkoda :-) , z godzinke bym Ci zabrała pewnie - ale jesli Ci pasuje to serdecznie zapraszam, mąz moze przyjechac oczywiscie.
Szkoda,ze na tygodniu nie mozemy sie spotkac- juz sie nie mogę doczekać :-)
A W srode, czyli jutro jak pogoda pozwoli ( bo ja tylko na piechotę się poruszam )to podejde na Grunwaldzki- moze spotkam fachmanki z chustami.
Cos tam próbuje cwiczyc na lalce bo boje sie syna włozyc , zeby mi nie wypadł. Nosze go po domu w podwójnym X, chyba :)
dziękuje za odzew- bede zagladac i się domówimy
pozdrawiam- asia

burdzia
05-02-2008, 23:37
[mam Leo rouge i didka simona na wyposażeniu :) choc didek na tydzień własnie wypożyczony, próbuje uwieść nowa mamę na różance ;)[/quote]

Tego pięknego Leo w czerwieni ? Oj, chciałabym zobaczyc i pomacac :-)
pieknie wyglada na zdjeciach , w rzeczywistosci na pewno jest wspaniały.
Mam nadzieje- ze Cie kiedys w nim zobacze.
pozdrawiam- asia

Eyja
06-02-2008, 11:57
tak, tego Leo w czerwieni. chusta najcudowniejsza na swiecie. nie tylko pieknie wyglada, ale pieknie nosi. i ja i Michas kochamy ja ogromnie :D

olgap
06-02-2008, 16:06
Kurcze 16 lutego w sobotę akurat mamy zlot forumowych dzieci i mam lipcowych o godz 12tej- chciałabym pojsc. A niedzieli Ci nie szkoda :-) , z godzinke bym Ci zabrała pewnie - ale jesli Ci pasuje to serdecznie zapraszam, mąz moze przyjechac oczywiscie.
Szkoda,ze na tygodniu nie mozemy sie spotkac- juz sie nie mogę doczekać :-)
W tygodniu trudno będzie bo pracuję, jak wracam do domu to Martusia ma spanie chustowe ok 1.5 do 2 godz, a potem popołudniu to trochę marudna więc lepiej w godzinach dopołudniowych. Niedziela 17 pasuje mi jak najbardziej, więc sobie ją zarezerwuj. Szczegóły domówimy bliżej niedzieli :D

burdzia
06-02-2008, 22:08
tak oczywiscie- domówimy się- cała przyjemnosc po mojej stronie :-)kurcze- musze pocwiczyc jakies inne wiazanie,co bym Ci zademonstrowac mogła. Jeszcze raz dzieki serdeczne !

burdzia
06-02-2008, 22:10
tak oczywiscie- domówimy się- cała przyjemnosc po mojej stronie :-)kurcze- musze pocwiczyc jakies inne wiazanie,co bym Ci zademonstrowac mogła. Jeszcze raz dzieki serdeczne !

burdzia
06-02-2008, 22:11
tak oczywiscie- domówimy się- cała przyjemnosc po mojej stronie :-)kurcze- musze pocwiczyc jakies inne wiazanie,co bym Ci zademonstrowac mogła. Jeszcze raz dzieki serdeczne !

burdzia
06-02-2008, 22:12
sorry za powtórki,,,ale ze mnie komputerowiec- niech to- az wstyd.

burdzia
06-02-2008, 22:14
tak, tego Leo w czerwieni. chusta najcudowniejsza na swiecie. nie tylko pieknie wyglada, ale pieknie nosi. i ja i Michas kochamy ja ogromnie :D

alez mi smaka narobiłaś tym opisem- chyba zaraz puszcze dalej Ulli i zamówię Leo !

Eyja
06-02-2008, 22:41
Burdzia, ja miałam zamowiona Inke. i jak na warsztatach w styczniu pomacalam i zamotalam Leo, to biegiem w domu zamowienie zmienialam :D i zamiast inki przyjechal leos :P

burdzia
07-02-2008, 21:42
Adrianka- ja juz prawie jedną nogą zamawiam Leo :-)
a ten natural widziałaś, taki stonowany jest, prawda?

agata_t
08-02-2008, 13:01
Dziewczyny, ja jestem teraz na małym urlopie u rodziców w Górach Świętokrzyskich, ale jak wróce mam nadzieje ze wreszcie się spotkamy, zaproszenie do mnie zawsze aktualne:)

Eyja
08-02-2008, 13:05
[quote="burdzia":d8xghx67]Adrianka- ja juz prawie jedną nogą zamawiam Leo :-)
a ten natural widziałaś, taki stonowany jest, prawda?

olgap
08-02-2008, 14:40
Dziewczyny umówmy się w jakiś weekend bo ja bym sie też chętnie z wami spotkała a w tygodniu to czasu brak bo pracuję ciężko :)

Eyja
08-02-2008, 14:59
na najblizasza niedziele to wy juz jestescie umowione. czyli jesli za tydzien pogoda dopisze to spacerek w rynku albo ostrow tumski :wink:

olgap
08-02-2008, 16:18
My jesteśmy umówione na następną niedzielę czyli 17 lutego. A Ostrów bardzo chętnie zwłaszcza że blisko mam :)

burdzia
08-02-2008, 22:33
To moze w najblizsza niedzielę- spacerek ? I ciasteczko w rynku lub gdzie indziej - Ostrów też super ! Namówię slubnego,zeby mnie podrzucił - albo on bedzie chodził z wózkiem a ja bede podziwiac Was i Wasze chusty- co Wy na To? Ok południa np?

burdzia
08-02-2008, 22:44
Adriana! No to daleko niestety mam do Astry :-( ale jak pisałam-moze w Rynku, Ostrów ...
Tak przejrzałam zdjecia, bardzo ładny ten Leo Natur, bardzo kusi tez- widziałam te kółkowe u Ekomamy, szkoda ze juz mam jedną - od Oppamamy- ale te Storczyki chyba mają miększe kółka nie takie stalowe, czy mi się wydaje?
Co mam wybrać ??? Chyba zaraz rzuce monetą....hihi

Eyja
09-02-2008, 11:27
my jutro nie damy rady, bo samochod w warsztacie. a MPK to nie bardzo lubimy :roll: musimy poczekac az auto oddadza ;)

a co do kolkowej, to czekam najpierw na spieniezenie didka. potem kupie kolkowa. ale decyzja ze to bedzie leo natur wlasciwie juz zapadla, bo wczoraj zamowilam kapciuszki do chusty juz w kolorach bezu z brazem;)

burdzia
09-02-2008, 21:09
:-) kapciuszki do chusty są najlepsze ! No to teraz nie ma odwrotu !!!!
Przypomniało mi sie, jak całą ściane przemalowałam zeby mi do do obrazu pasowała hihi
Co się odwlecze to nie uciecze= spotkamy się pewnikiem, coraz cieplej bedzie( mam nadzieje) i długie spacery przed nami.
pozdrawiam ciepło- i żeby auto szybko sprawne było!

olgap
09-02-2008, 21:40
Mi jutro tez nie bardzo pasuje, ale predzej czy później sie spotkamy (mam nadzieję że prędzej). No i z Burdzią za tydzień jesteśmy umówione. A tak przy okazji kółkowych to mi się niedługo uszyje (tzn mama mi uszyje), mam kółka sling ring i fajna bawełnę, mam nadzieje że cos fajnego z tego wyjdzie

burdzia
12-02-2008, 11:45
Olgap! podaje Ci moją komórke- na sms czy sygnała , to blizej niedzieli się zdzwonimy
600402565
asia/burdzia

Eyja
13-02-2008, 11:43
Olga a masz moze krótka chustę na plecaczki? chciałabm spróbowac Michała na plecy wrzucić, bo jednak z przodu to wiele "miejsca" mi zajmuje, ale jak pomyślę że w swoje 5,2 mam motac plecaczek, to mi sie odechciewa prób. z chęcia pożyczyłabym krótka na 2 dni żeby zobaczyć co i jak. bo na MT to młody jeszcze za mały :?

olgap
13-02-2008, 16:53
Mam didka Irisa ma ok 4.10 jak dla mnie na prosty plecak jest ok a nawet plecak z krzyżem zawiąże ale już na skosach :) Mogę Ci pożyczyć na kilka dni nie ma problemu, tylko musimy się domówić co i jak z odbiorem. Napisałam Ci mój nr na PW, albo możemy sie tu domówić :)

olgap
13-02-2008, 16:57
http://images29.fotosik.pl/140/03ada14d294f0005med.jpg

o taki własnie, ogony mam gdzieś do połowy uda

olgap
13-02-2008, 16:59
Olgap! podaje Ci moją komórke- na sms czy sygnała , to blizej niedzieli się zdzwonimy
600402565
asia/burdzia

postaram się zadzwonic jutro a jak nie to w pt.
Przyślij mi swój adres na PW

Eyja
13-02-2008, 17:13
Olga super wygladacie :) a zadzwonie zeby sie umowić w nastepnym tygodniu, moze juz bede zmotoryzowane do tego czasu, to chetnie podjade. chyba ze w niedziele jak sie umowicie bede mogla wskoczc, a Wy u Burdzi na kawe mnie przygarniecie :twisted: to i Leo od razu do macania bm przytargala. a w zastaw dam swojego didka, bo jakos chetnych do kupna simona brak :evil:

olgap
13-02-2008, 17:29
Tak, tak chcę Leo do macania :) a i Simona chętnie ponoszę. Burdzia-zapraszamy Adę? :wink:

burdzia
13-02-2008, 19:38
Oczywiście- serdecznie zapraszam Ada na niedziele- kurcze nusze posprzatac bo goscie ida :-) Ja wczoraj odesłałam Storczyka Ulli do nowej pani, teraz czas na coś nowego !

Eyja
13-02-2008, 20:16
no to do zobaczenia w niedziele :P super :P

olgap
13-02-2008, 22:29
Ada to potrenujemy wrzucanie na plecy :)
Burdzia-szkoda że sprzedałaś bo miałam nadzieję pomacać
A dziewczyny tylko godzinę musimy ustalić :)

Eyja
13-02-2008, 23:18
to juz jak Wam pasuje. ja sie dostosuje :)

olgap
14-02-2008, 16:30
Ustaliłyśmy z Asią 13.00. Ada pasuje?

Eyja
14-02-2008, 16:52
pasuje :) ale zmiana inna, chusty nie będę pożyczać. w poniedziałek dostane swoje 3,5 metra. ale to dłuższa historia, odpowiem w niedziele :)

olgap
14-02-2008, 22:18
O to super. Do zobaczenia zatem

burdzia
15-02-2008, 10:41
Dziewczynki czekam na Was w niedzielę ok 13tej - jakbyscie miały kłopot z trafieniem to dzwoncie- do zobaczenia!
aha- jakby co - to wersja dla meza Jaska co do chust jest taka,ze ja nie kupuję- ja pożyczam :-) po co ma chłop się zestresowac ....)))

olgap
17-02-2008, 21:14
Dziewczyny, dzięki serdecznie za spotkanie :) Było bardzo miło szkoda tylko że musiałyśmy tak szybko iść. Mam nadzieję że uda się to powtórzyć niebawem.
A Marta była tak zmęczona że po szybkim posiłku zasnęła juz w trakcie wsadzania do chusty i spała ponad 2 godziny :)
Mam nadzieję że się jeszcze pomotałyście po moim wyjściu

burdzia
18-02-2008, 19:52
To ja Wam dziękuję ! Spotkanie piękne, niestety koniec dnia miałam nieciekawy- nadcisnienie mnie dopadło i trzymało :-(
ale zakochałam sie w tym Leo Ady- dzisiaj rano zamowiłam u Eko Mamy! Niestety cos mi z bankiem nie działa i nie zapłaciłam jeszcze za niego- ale już prawie go mam !
No i Twoje Indio takie mięciutkie= tez mam nadzieje,ze do zobaczenia.
Nastepne 2 wekendy ja pracuje, ale na pewno sie jeszcze kiedys musimy spotkac!
całuski dla Martusi !

Eyja
18-02-2008, 22:32
i ja bardzo dziękuję :D było przemiło i czekam na spotkanie kolejne
:D pozdrowienia dla Was przesłodkich Martusi i Julka :P

burdzia
21-02-2008, 20:40
mam lalalala :-) wisi sobie i pięknie schnie MÓJ Leo Rouge przyleciał do mnie - juz sie nie moge doczekac kiedy bedziemy nosic.
Chwalę się !

Eyja
21-02-2008, 20:51
Burdzia gratuluję nowego nabytku :applause:
Olga tez pisała że już sobie zamówiła :)
czli następne spotaknie pod znakiem Leo Rouge :lol:

olgap
21-02-2008, 21:49
Zamówiłam, już do mnie jedzie :) . No następne spotkanie na czerwono :)

burdzia
21-02-2008, 22:14
Bedzie czerwono jak na święta, bedziemy wyglądac jak Mikołaje :)!

burdzia
24-02-2008, 19:58
1 marca , godz 12 w Pasazu Grunwaldzkim na górze przy lodach Grycana- spotykają się Mamy Lipcówki ale wiekszosc dziewczyn zachustowana :-)- Olga, Ada - macie ochotę to wpadnijcie na dobrą kawkę i ploty :-)

vandene
26-02-2008, 17:02
Słuchajcie, na warsztatach u Ekomamy zasłyszałam jak dziewczyny mówiły między sobą, że gdzieś w Pasażu można girasola kupić. Wiecie coś na ten temat może?

burdzia
26-02-2008, 19:31
Tak jest- w Pasazu Grunwaldzkim na samym dole jest stoisko wolnostojace ( nie pamietam nazwy- Szczypta Swiata czy coś :-)
ostatnio chyba mieli dostawe bo duzy wybór był , bardzo ładne kolorki :-)
Girasol !

vandene
26-02-2008, 19:43
o dzięki za namiary, a ceny wiesz jakie? :)

Eyja
26-02-2008, 19:45
Burdzia, ja własnie sobie poogladałam Twoje wnętrza i anioły :shock:
cuda, cudeńka :applause: po prostu sliczności :P

burdzia
27-02-2008, 10:39
dzięki dzięki Ada, miło mi- ja tylko to umiem robić :-)
a co do cen chust- to nie pamietam dokładnie cos ol 160 zl kolezanka płaciła, wiem ze taniej było niz na allegro.
buziaki

blanka0
21-03-2008, 12:04
burdzia tu Cie mam :)))

dziewczyny przygarnijcie mnie na swoje spotkanka, musze sie nauczyc plecaczka a przedtem wrzucania dziecia na plecki i sama sie boje, choc tatus juz nosil na barana i robil patataj:))
ostatnio z burdzia rozmawialysmy ze kolo Niej gdzies jakas salka do wynajecia.
Co Wy na to, podzielicie sie doswiadczeniem?

agata_t
21-03-2008, 12:52
Ja tez się chce z Wami spotkac!!! Bardzo chce wiązac plecaczek, ale na razie wydaje mi sie to niemożliwe... Pomożecie?

blanka0
21-03-2008, 13:07
wlasnie probowalam- eh szkoda gadac

darijah
18-04-2008, 11:50
Czy planach jest jakieś spotkanko? Jestem bardzo zainteresowana.Robi się cieplo, moze plener?

burdzia
25-04-2008, 22:37
Blanka :-) masz mnie !
Nie moge sie dogadac , wlasiciele sa na jakims urlopie ale salka aktualna i fajna- postaram sie jak najszybciej dowiedziec za ile godzina.
Co do pleneru- to fakt- coraz cieplej sie robi- moze w jakims parku sie spotkamy- moze w Szczytnickim?

Eyja
25-04-2008, 23:49
mi na bieżąco udaje sie spotykać na krotko z Olga i na dłużej z Filandre :) z Filandre nawet myslałysmy o spotkaniu chustowym w parku, ale zachodnim. do szczytnickiego to dla nas cała wyprawa :roll:

olgap
26-04-2008, 13:08
mi na bieżąco udaje sie spotykać na krotko z Olga i na dłużej z Filandre :) z Filandre nawet myslałysmy o spotkaniu chustowym w parku, ale zachodnim. do szczytnickiego to dla nas cała wyprawa :roll:
A nawet na bardzo krótko niestety :( . ja do Zachodniego nie mam daleko z Pomorskiej więc jestem chętna, tylko oczywiście w weekend :)

burdzia
01-05-2008, 22:16
Dziewczynki pytałam o salkę do wynajecia na spotkanie chustowe- pogoda taka teraz niepewna jeszcze- salka na 2 godz 60 zł , sporam wykładzina, czysciutko, przytulnie, dla starszych dzieci krzesełka i stoliczek, chyba mozna herbatke zribic bo widziałam czajnik- Nazywa sie to Akademia postaw twórczych przy ul,Daszynskiego
http://www.postaw.info/
Moze sie tam spotkamy?
A jak bedzie super ciepło to np. w parku, tam przy Hotelu Plaza ( Olga bedzie miała blisko, a my- czyli reszta jakos dojedziemy) co Wy na to?

blanka0
02-05-2008, 08:53
jestem na TAK, moze ktos sie jeszcze odezwie,

Eyja
02-05-2008, 10:54
ja chętnie ale tylko weekendy wchodzą w grę, bo tak jak Olga już pracuję :?

nisiek_p
03-05-2008, 20:42
Jeśli można, to ja też chętnie bym się przyłączyła. U mnie też wchodzą w grę tylko weekendy - a właściwie to sobotnie popołudnia lub niedziele. Trochę daleko mam do Wrocławia, ale jakoś bym się zorganizowała.

anula_70
03-05-2008, 23:01
Cześć , ja jeszcze nie zachustowana ale juz prawie kupuje tylko sie rozglądam co wybrać. A na spotkanie chętnie bym przyszła ...Może łatwiej bedzie mi podjąć decyzję...

filandre
03-05-2008, 23:14
Ja w weekendy (oprócz najbliższego) również się piszę :)

blanka0
04-05-2008, 10:13
no to super
przydalyby sie tez te bardziej doswiadczone :-)

marza
06-05-2008, 09:45
Witam,
Ja tez pisze się na spotkanko :D
Maleństwo jeszcze w brzuszku..ale dzięki uprzejmosci jednej z mam,bede miała niedługo Nati Colorado :wink:

olgap
06-05-2008, 18:21
Ja jestem chętna ale może tak za 2 tyg bo chwilowo nie mogę sie motać :( Dopadła mnie taka rwa kulszowa że ruszac sie nie mogę, o noszeniu dodatkowych 10 kg nie wspomnę. Mam nadzieję że przez ten czas Martusia sie nie odzwyczai od chusty :cry:

marza
07-05-2008, 09:01
Olgap,ojj..współczuje :(
zdrówka :arrow:

Eyja
07-05-2008, 21:35
Olga biedaku :( mocno przytulam. śmigaj na masaże a ze spotkaniem jasne że na Ciebie zaczekamy!
co to byłoby za spotkanie bez najbardziej do świadczonej chustonoszki w naszym gronie :evil:

burdzia
10-05-2008, 22:23
Tak jest Ada swiete słowa napisała- kuruj się Olga, bez Ciebie się nie spotkamy ! Zdrówka zycze Q

olgap
10-05-2008, 22:59
dzięki dziewczyny. Z moim kręgosłupem ociupinkę lepiej, już nie kuleję tak bardzo przy chodzeniu :( . Byłam u fizjoterapeuty, zastosował terapię manualną (chyba tak to się nazywa), w kręgosłupie tak mi chrupało że hej. nakleił mi plastry, pokazał ćwiczenia i kazał w środę przyjść znowu. Mam nadzieje że sie wykuruję do czerwca bo nad morze jedziemy i mam w związku z tym ambitne plany chustowe. :backcarry:

darijah
11-05-2008, 10:18
Spotkanie! tak!
Mi pasuje każdy weekend, idealna byłaby wyspa słodowa lub bielarska.Zabrałabym ze sobą kumpele, która rodzi w lipcu i jest baaardzo zainteresowana chustowaniem.Zatem olgap życze szybkiego powrotu do zdrowia i organizujmy się!

BTW... olgap mieszkamy na tej samej ulicy :-)

olgap
11-05-2008, 13:01
Spotkanie! tak!
Mi pasuje każdy weekend, idealna byłaby wyspa słodowa lub bielarska.Zabrałabym ze sobą kumpele, która rodzi w lipcu i jest baaardzo zainteresowana chustowaniem.Zatem olgap życze szybkiego powrotu do zdrowia i organizujmy się!

BTW... olgap mieszkamy na tej samej ulicy :-)
To jak się to stało że sie jeszcze nie spotkałysmy dotąd na jakimś spacerku chustowym? A gdzie chodzisz na spacery-bo ja na wyspę głównie, ostatnio na plac zabaw bo mi się dziecko mobilne zrobiło :)

darijah
11-05-2008, 22:18
Dopiero niedawno zaczęłyśmy chustowanie i początki nie były łatwe ( być może dlatego, że zbiegły się ze szczepieniami :hmm: ? ) Aby Milenę powoli przyzwyczaić moje chustowe spacery ograniczały się póki co do wyprowadzania psiny na skwerku przy kaszubskiej i czasami do parku staszica. Dziś nastąpił przełom i Mała naprawde polubiła chuste więc od jutra zaczniemy się wypuszczac nieco dalej .. np. na wyspę ;-)

iwo
24-05-2008, 21:26
Witam!

od niedawna śledzę forum i próbuję wiązać się w girasolka tęczowego. Baaaardzo chciałabym spotkać się z innymi chustomamami, mieszkam w okolicy Astry. Widzę ze coś na maj się kroiło, nie wiem czy spotkanie się odbyło, w razie czego jestem mobilna :D

filandre
24-05-2008, 22:09
Iwo, jak masz ochotę to możemy się umówić, jestem z Szybowcowej :)

Eyja
24-05-2008, 22:37
a ja z balonowej :) może w ten sposób w końcu uda mi się spotkac z Filandre i oddać jej kółkowa oppę :roll:
Aga, przypominam przy okazji że rano w poniedziałek idziemy razem w kolejke ;)

filandre
24-05-2008, 23:14
a ja z balonowej :) może w ten sposób w końcu uda mi się spotkac z Filandre i oddać jej kółkowa oppę :roll:
Aga, przypominam przy okazji że rano w poniedziałek idziemy razem w kolejke ;)

Co tam kółkowa, mi teraz ten żłobek sen z oczu spędza :rolleye: A właśnie a propos kolejki, o której się ustawiasz?

Eyja
24-05-2008, 23:17
no własnie nie wiem. bo żłobek o 7-dmej otwierają? to chyba na szóstą sie pojawię
w końcu ile ludzi przyjdzie w kolejke skoro sa 22 miejsca? setka?

filandre
24-05-2008, 23:20
No to do zobaczenia o 6.00 :) Bierz jakąś wałówę, kawę w termos i rozbijemy jakiś piknik na trawniku :) A do mnie po 7.00 jeszcze Lenka dołączy, bo nie mam jej z kim zostawić....Czuję, że będzie wesoło :)

Eyja
24-05-2008, 23:21
no to o szóstej pod żłobkiem :?

wilczycam
18-06-2008, 14:00
Hej! CO tak wątek zamarł? I to akurat tuz przed moim zachustowaniem? Wczoraj przyszla do mnie chusta od gosia@ i wreszcie miałam okazję się zawiązać. Toż to wspaniale uczucie mieć malucha blisko i dwie wolne ręce!!!!!

Z tego co widzę to nas kilka jest w okolicach Astry. Gdyby się kroiło jakieś spotkanko to ja jestem bardzo chętna bo dopiero zaczynam i nie wiem czy wszystko robię ok.

Meszkam na Kozanowie ale w okolicach Astry plączę się co drugi dzień. Mają tam pyszne młode ziemniaczki.:)

wilczycam
18-06-2008, 14:00
sorki spam mi się zrobił

wilczycam
18-06-2008, 14:01
sorki spam mi się zrobił

forgetit
22-06-2008, 09:28
Dziewczyny, wiem że trochę późno piszę ale nie mogłam się tu zalogować. Dzisiaj spotykamy się o 16.30 pod Agawą w parku płd, będziemy omawiać zrobienie klubu kangura we wrocławiu. Zapraszam serdecznie.
Darijah, a to ciebie poznałam w złym wychowaniu z Onutą? Pozdrawiam.

darijah
22-06-2008, 11:14
tak, tak to ja :-) wspaniale,że udało ci się już tutaj zalogować. Do zobaczenia w parku.

wilczycam
10-07-2008, 11:26
Drogie chustonoszki!

Zwariowałam na punkcie chust już dawno, najpierw zakupilam na allegro samorobkę, zeby sprawdzić jak nam się bedzie podobało. Maks jest zachwycony a ja calkowicie oszalałam.

Siedze teraz na

kamilcia.xt
10-07-2008, 13:15
wilczycam widzę że nati zlicytowałaś! Miałam na nią ochotę :!:

ja czasem bywam na pilczycach więc mogę wpaść na kozanów, np w przyszły piątek (18go) się tam wybieram
do pomacania mam Nati sunset i Vatanai'a teestę w tej chwili idą do mnie Leo rouge i Indio papaya

w tę niedzielę tez chyba będę, ale jeszcze bez leo i indio

a twój hopek pewnie gruby bo nowy, ostatnio macałam znoszonego hoppa i całkiem cienki mi się wydawał, cieńszy niż moja nati
A vatanai jest w ogóle najcieńszy z cienkich

wilczycam
10-07-2008, 15:12
Nie mogłam oczom uwierzyc, że tak tanio. Trochę się wahałam, bo kurcze aż dziwne!

Och! Vatanai bym pomacała!!!

Hopka tylko macałam na chustonoszce. Na zimę jak znalazł dlatego poluję na jakiegoś w zimowych kolorkach ale nie pali mi się.

Co do spotkania kam.xt: bardzo serdecznie zapraszam na kozę w piątek 18. Już piszę priv.

Eyja
11-07-2008, 19:09
Wilczyca, ja mieszkam koło Astry, więc niedaleko. jesli masz ochotę, to zapraszam do siebie któregos popołudnia :) mam vatanai czerwone wielorybki, girasola i nosidło ergonomiczne uszyte przez Olę :)

wilczycam
11-07-2008, 21:14
:) Super! Na pewno skorzystam z zaproszenia!

AsiaWr
12-07-2008, 15:20
Czy ktoś może mi pożyczyć MT?

Renka
22-11-2008, 01:47
Hello Wroclawianki :hello: czy jest jakies stale miejsce gdzie spotykaja sie chustomamy?? teraz w listopadzie park chyba odpada ale moze gdzies moglabym podjechac pokazac swoje chustowiazania i upewnic sie ze nosze Kube jak nalezy? bylam na spotkaniu 12 listopada i wiele skorzystalam ale teraz probujac w domu samodzielnie na tkanej chuscie....motam sie ale nie tak jak nalezy :hide:

darijah
22-11-2008, 09:54
Zapraszamy na spotkania Klubu Kangura :D W każdą ostatnią sobotę miesiąca w centrum Urwisek na Wejherowskiej 28 miedzy 14:00-16:00. Z miłą chęcią pomożemy. :mrgreen:

Renka
23-11-2008, 00:08
ja to mam szczescie....tydzien bliskoscia a my chrzcimy dziecko, ostatnia sobota miesiaca a mnie pierwszy raz maz na andrzejki zaprosil a nie zostal przeze mnie na sile za uszy gdzies wyciagniety ....ale sprobuje...moze jakbym na 14 zdazyla do Wroclawia :jump: jeszcze zalezy gdzie ta Wejherowska.....

darijah
23-11-2008, 01:03
Wejherowska jest bardzo blisko Astry....legnicka/lotnicza (?)

Renka
24-11-2008, 00:22
czyli mojego szczescia ciag dalszy hihihihi ze Swidnicy najgorszy z mozliwych dojazd .... :|
ale czego sie nie robi dla idei :) dziekuje Darijah :)

wilczycam...mamy taka sama roznice wieku miedzy dziecmi :)

gdzie-idziesz
03-12-2008, 09:17
To nie jest taki zły dojazd. Jedziesz Czekoladową od Bielan, dalej Karmelkową, Gądowianką prawie do mostu Milenijnego i jesteś na miejscu. W sobotę korków zazwyczaj nie ma na tej trasie.

pinko
10-01-2009, 16:36
Cześć,
Ja też jestem z Wrocławia, mieszkam w okolicach placu Dominikańskiego. Mam chustę elastyczną 520cm, potrafię dobrze zawiązać na dwa sposoby, to chyba jest kieszonka i podwójny X, ale nie jestem pewna czy tak się te wiązania nazywają... chętnie nauczyłabym się wiązać na boku i z tyłu. Moja Ula kończy roczek w styczniu,a w chuście nosimy się odkąd skończyła 3 miesiące. Dajcie znać jak będą jakieś spotkania, chętnie bym się dołączyła.

Biedronka
10-01-2009, 17:06
Cześć,
Ja też jestem z Wrocławia, mieszkam w okolicach placu Dominikańskiego. Mam chustę elastyczną 520cm, potrafię dobrze zawiązać na dwa sposoby, to chyba jest kieszonka i podwójny X, ale nie jestem pewna czy tak się te wiązania nazywają... chętnie nauczyłabym się wiązać na boku i z tyłu. Moja Ula kończy roczek w styczniu,a w chuście nosimy się odkąd skończyła 3 miesiące. Dajcie znać jak będą jakieś spotkania, chętnie bym się dołączyła.


dzisiaj było jedno :lol:
w ostatnia sobote kazdego miesiaca sa warsztaty w Urwisku :D

zapraszam Cię na stronke : www.klubkangura.org (http://www.klubkangura.org)
znajdz forum wrocławskie 8))

Gosia23
15-01-2009, 22:57
Cześć Wrocławianki:)
Czy któraś z Was ma manducę i byłaby skłonna udostępnić ją do krótkiego pomacania? Jestem właśnie na etapie wybierania nosidła i przed zakupem chętnie sprawdziłabym jak się nosi bobasa.
Do tej pory nosiłam tylko w chuście (Vatanai Tybet).
Pozdrawiam,
Gosia

Biedronka
16-01-2009, 11:07
z tego co wiem to nie ma we Wrocku manduki :(

marza
16-01-2009, 11:58
Wiem ze kiedyś Kam.xt miała,wiec mozna na pw zapytać :wink:

kamilcia.xt
16-01-2009, 12:02
mam mandukę! może na spotkanie chustowe przyniosę 31go, albo jeśli chcesz wcześniej to napisz na pw umówimy się jakoś

Biedronka
16-01-2009, 12:40
mam mandukę! może na spotkanie chustowe przyniosę 31go, albo jeśli chcesz wcześniej to napisz na pw umówimy się jakoś
o prosze :roll: i nawet sie nie wychyliła wczesniej :lol: :wink:

olgap
16-01-2009, 16:16
Ja też mam i Adriana tez ma :) Ale ja mojej używam dość często(tylko to Marta toleruje :(

Gosia23
16-01-2009, 22:44
O Super! To dziewczyny jak można się z Wami spotkać w celu oględzin manduki? Trochę poszukałam i znalazłam, że są spotkania na Wejherowskiej - czy tam mogłabym wpaść? Jeśli tak, to napiszcie mi proszę gdzie to jest dokładnie i kiedy odbędzie się następne spotkanie.
Pozdrawiam,
Gosia

agaB
30-01-2009, 20:33
jest nadzieja,ze mi Ktoś wskaże drogę motania :-)
Olgap- ja się dostosuję, kiedy tylko miałabys chwile czasu i ochoty...hmmm tak myslę gdzie- ja oczywiscie zapraszam serdecznie do siebie do domu- ale niestety kawałek od Rynku mieszkam(nad Odra, okolice Browaru) no i nie mam auta,zeby Cię przywiezc na tygodniu.
Burdzia to mieszkasz niedaleko mnie.Ja mieszkam na Damrota. Możecie się u mnie spotkać, a ja ewentualnie mogę pokazać Ci jak wiązać podwójny X, jak zakładać poucha i MT.
Zapraszam. Dajcie znać na pw.
Z miłą chęcią spotkam się z chustomami.

olgap
30-01-2009, 20:41
jest nadzieja,ze mi Ktoś wskaże drogę motania :-)
Olgap- ja się dostosuję, kiedy tylko miałabys chwile czasu i ochoty...hmmm tak myslę gdzie- ja oczywiscie zapraszam serdecznie do siebie do domu- ale niestety kawałek od Rynku mieszkam(nad Odra, okolice Browaru) no i nie mam auta,zeby Cię przywiezc na tygodniu.
Burdzia to mieszkasz niedaleko mnie.Ja mieszkam na Damrota. Możecie się u mnie spotkać, a ja ewentualnie mogę pokazać Ci jak wiązać podwójny X, jak zakładać poucha i MT.
Zapraszam. Dajcie znać na pw.
Z miłą chęcią spotkam się z chustomami.

hmmm. :? kochana ale ten post to rok temu zakładany był :wink: :D Spotkanie sie wtedy odbyło, a burdzia motac się nauczyła. Zresztą chyba już dawno tu nie zaglądała

agaB
30-01-2009, 21:40
No, zauważyłam, że post nie z tego roku. tak to jest jak ktoś nie żyje datami.
Ja też mam manducę lemonkę i zapraszam do mnie. Niestety nie mogę być w klubie 31 stycznia, bo jestem chora, ale jak spotkania są a soboty, to chyba kiedyś tam zaciągnę męża i mojego chustonoszka.

persida
03-03-2009, 11:50
Czy jest tu jakaś Mama z okolic Nowego Dworu, a najlepiej Muchoboru Wielkiego, która mogła by na żywo mi coś podpowiedzieć w sprawie mojego 2x? Wiem, że w niedzielę jest spotkanie w Bla Bla Cafe ale ja w niedzielę nie mogę, a to które było w sobotę w Urwisku przegapiłam :?

Biedronka
03-03-2009, 11:56
Czy jest tu jakaś Mama z okolic Nowego Dworu, a najlepiej Muchoboru Wielkiego, która mogła by na żywo mi coś podpowiedzieć w sprawie mojego 2x? Wiem, że w niedzielę jest spotkanie w Bla Bla Cafe ale ja w niedzielę nie mogę, a to które było w sobotę w Urwisku przegapiłam :?


zerknij prosze do KK wrocławskiego .
Na muchoborze mieszka Efunia .Umów sie z nia najlepiej .

Eyja
03-03-2009, 12:50
Czy jest tu jakaś Mama z okolic Nowego Dworu, a najlepiej Muchoboru Wielkiego, która mogła by na żywo mi coś podpowiedzieć w sprawie mojego 2x? Wiem, że w niedzielę jest spotkanie w Bla Bla Cafe ale ja w niedzielę nie mogę, a to które było w sobotę w Urwisku przegapiłam :?

Mieszkam obok Nowego dworu, na Balonowej (obok przejazdu kolejowego). jesli masz ochotę, to zapraszam do siebie :-) w weekendy, albo po 17-stej w dni powszednie.

persida
07-03-2009, 00:12
Dzięki dziewczyny za takie szybkie odpowiedzi.
Już sie spotkałam z Efunią za co jej BARDZO DZIĘKUJĘ :D

Renka
09-03-2009, 22:09
eh zezarlo mi posta :hide:

Dziewczyny Wroclawianki i nie tylko czy spotykacie sie gdzies oprocz KK w ostatni weekend miesiaca?? jakos tak mi zawsze wypada ze pracuje i nie moge podjechac a z checia skorzystalabym z porady jak nosic mlodego :) bo poki co tylko 2X motam a chetnie ponosilabym na biodrze i plecach :jump:

a moze ktoras zechcialaby sie wybrac na wycieczke krajoznawcza do pieknej Swidnicy?? to zapraszam serdecznie :)

nisiek_p
25-03-2009, 23:31
Czy w najbliższą sobotę będzie ktoś w KK z MT?
Bardzo chciałabym poprzymierzać :D

Biedronka
25-03-2009, 23:32
na bank ktoś Mt będzie miał :)

Eyja
25-03-2009, 23:36
mam MT i chetnie przyjde. tylko powiedzcie gdzie i kiedy.
bo ja w KK to zupełnie niezorientowana jestem :lol:

edit: Biedronka, to beco zabierzesz? z instrukcją? :twisted:

Biedronka
25-03-2009, 23:43
mam MT i chetnie przyjde. tylko powiedzcie gdzie i kiedy.
bo ja w KK to zupełnie niezorientowana jestem :lol:

edit: Biedronka, to beco zabierzesz? z instrukcją? :twisted:

w ta sobote sa warsztaty w Urwisku an wejcherowskiej :hide:
To raczej nie spotkania a ...istny kocioł :lol:
Full mam z maluszkami chcacych zobaczyc co i jak itp

mnie nie będzie :lol:

nisiek_p
25-03-2009, 23:48
W takim razie melduję się w sobotę w Urwisku :D

forgetit
27-04-2009, 23:29
Drogie wroc-mamy zamotane. Jeśli chodzi o Klub Kangura, to z tego co pamiętam, koleżanka adriana_p pierwsza dała sygnał do startu na forum kangurowym :lol: więc proszę się tu nie wymawiać brakiem orientacji w temacie, tylko przychodzić na spotkania w charakterze wsparcia kadrowego. Wszystkie was zapraszam oczywiście jako głoszące słowo. Spotkania odbywają się: w pierwszą sobotę miesiąca w BlaBlaCafe , a w ostatnią w Urwisku. Druga sobota miesiąca to spotkania czysto plotkarskie :party:

beannshi
28-04-2009, 07:46
Ja to sie chyba musze reaktywowac :)

Droga Forgetit, gdzie i kiedy najblizsze spotkanie bo stracilam watek? Teraz długi weekend, BlaBla obowiazuje?

forgetit
28-04-2009, 08:35
Tak, w najbliższą sobotę od 12 do 16 dyżurujemy w BlaBlaCafe przy Wesołej 2. Zapraszam :D Padthai też się zapowiadała :D

hani
28-04-2009, 09:47
ja postaram się być w sobotę jakoś po 12, bo my na basen chodzimy to potem Małą wpakuję do wózka :hide: z tatą a sama wpadnę do blabal, przytargać wszytskie chusty?

forgetit
28-04-2009, 10:04
Haniu, co dasz radę to przytargaj, pomocy naukowych nigdy za wiele.

ewik
19-05-2009, 11:32
Hej hej koleżanki wrocławianki. Potrzebuję pilnie pomacać i pomierzyć MT jakby która miała, i jeszcze nad chustą kółkową się zastanawiam czy sobie na krótkie przejścia nie zanabyć, więc też chętnie poprzymierzam. Najbliższe spotkanie KK w przyszły weekend chyba, więc się w końcu wybiorę. Chyba że która mieszka na Psim Polu albo Sępolnie/Biskupinie (codziennie w tygodniu bywam w obydwu rejonach) to bym się wprosiła albo zapraszam do siebie na Psiaka. To tak jakby dało radę wczęsniej niż 30-go.

forgetit
19-05-2009, 14:05
Hej ewik, ja mam i mietki i kółkową, więc chętnie ci pokażę i zaprezentuję. Najbliższe spotkanie KK niestety dopiero w przyszłym tygodniu, w ostatnią sobotę, czyli 30 maja. W ten weekend mnie nie ma we Wrocławiu, ale jakbyś chciała wpaść do mnie i pooglądać, to zapraszam, mieszkam na Traugutta. Na psim polu bywam baaardzo rzadko, choć ostatnio odkryłam fajne miejsce w wilczycach, więc niewykluczone, że się gdzieś w rejonach pojawię. Na biskupinie bywam w poniedziałki, bo jeżdżę tam z młodym na basen. Także jakby co poproszę o priwa, to jakoś się zgadamy.

gdzie-idziesz
19-05-2009, 15:40
Witaj
zobacz na forum Klubu Kangura, tam są wszystkie aktualne informacje.
Obecnie spotykamy się dwa razy w miesiącu - w drugą sobotę miesiąca (dla zrzeszonych, o 13.00) i w ostatnią o 14.00 dla wszystkich.

Nika
19-05-2009, 17:02
Mieszkam na Sępolnie, mam kółkową. MT nie mam, za to mam poda. Zapraszam

blueberry
07-07-2009, 00:29
O mój ...

Fajnie, że jest kilka Wrocławianek :)
Z miłą chęcią skorzystałabym z Waszej pomocy. Od kilku dni mam "zamotankę". Wydaje mi się, że coś nie tak robię przy motaniu. Raz małej głowa lata, raz sinieją jej nogi :omg:
Potrzebne byłoby mi kilka lekcji, bo z tych obrazków z sieci to tak nie do końca..

Pozdrawiam
Bb.

alija
02-09-2009, 15:13
Cześć,
też jestem z Wrocławia.Mam zamiar rozpocząć przygode z chustą. Mam 8 tygodniowego synka i chce własnie zakupic chuste, zeby zaczac go nosic.
Mój najwiekszy problem, to problem z podjeciem decyzji czy kupic elastyczna czy tkana:?:
Pozdrawiam

Biedronka
02-09-2009, 15:27
Cześć,
też jestem z Wrocławia.Mam zamiar rozpocząć przygode z chustą. Mam 8 tygodniowego synka i chce własnie zakupic chuste, zeby zaczac go nosic.
Mój najwiekszy problem, to problem z podjeciem decyzji czy kupic elastyczna czy tkana:?:

Pozdrawiam

hej alija :)
Elastyczna jest fajna na poczatek ...ale taki prawdziwy poczatek poczatek ;) czyli od pierwszych dni życia maluszka.
Teraz jak Wasz synek ma już 2 miesiace to lepiej kupić tkaną ;)
dlaczego ?
Bo kupisz elastyczna i ponosisz w niej ok miesiąca / 2 i tzreba bedzie sie przesiadać na tkaną :rolleyes:

Wiec lepiej do razu tkaną i nauczyciela;)
Ja jestem we Wrocławiu 19 wrzesnia ( sobota) od 10:30 w BlaBlaCafe na ul. Wesołej 2 ( mam warsztaty pieluszkowe ale po nich znajde czas i pokaze ci co i jak :) )
jak masz chęć i szukasz pomocy to przyjdz :)

alija
03-09-2009, 11:44
Cześć,
postaram się dotrzec do BlablaCafe.Teraz powinno mi to wyjść, bo w ciąży chciałam tam dotrzec i na spotkania KK, ale większość ciąży spędziłam w łóżku lub szpitalu. Powinnam też już mieć swoją chustę, odkupiłam tutaj na forum nati tkana. Mój maluszek ma juz 5 kilo :) (a lekarz mi ciagle powtarza, ze moglby wazyc wiecej) i obawiałam się, ze elastyczna nie sprawdzi się. Postaram się pojawić z konkretnymi pytaniami, ale przede wszystkim w celu towarzyskim:)

Biedronka
03-09-2009, 12:17
Cześć,
postaram się dotrzec do BlablaCafe.... Postaram się pojawić z konkretnymi pytaniami, ale przede wszystkim w celu towarzyskim:)
mysle ze ok 12 powinnam juz byc po warsztatach ;) Będe mogła Wam wtedy poświęcić czas :)
Pokaże , pomoge , doradze ;-)
Jeśli masz ochotę uczestniczyć w warsztatach naturalnego pieluszkowania to zapraszam również :) Mam kilka wolnych miejsc jeszcze :)

pozdrawiam

alija
29-09-2009, 03:02
NO i niestety sie nie pojawiłam, bo wyjechałam na spóźnione wakacje.
Przepraszam, ze wczesniej nie uprzedziłam, ale wyjazd wyszedł dosyć niespodziewanie. decyzja o nim zapadła w piątek :P
pozdrawiam i mam nadzieje, ze jednak do zobaczenia

madziarka
07-10-2009, 12:07
witajcie wrocławianki ;-)
jestem zupełnie świeżutka na forum ;)
noszę synka w chuście ponad 3 mce, najpierw tuliliśmy się w pouchu, nosimy się cały czas w elastycznej, a wczoraj dotarł do mnie mój nowy nabytek - śliczna neobulle julie, fantastyczna.
moczyła się całą noc w wodzie i teraz chcę ja uprać, tylko nie wiem czy tkane chusty można wirować, nie ma info w instrukcji, a nie chciałabym jej zniszczyć :roll:

przyznam, że motanie w tkaną jest trudniejsze niż w elastycznej, jakoś lata mi syn w niej, wczoraj próbowałam kilka razy.
Jeśli dalej będę miała problemy to z wielką chęcią poproszę o pomoc, czy te spotkania w Urwisku dalej sa aktualne w ostatnią sobotę mca? a czy jest jakieś spotkanie na krzykach może? albo jakaś mama z tych okolic? wolałabym spotkać się z jakąś pomocna mamą bliżej domu, bo ja niezmotoryzowana ;/

pozdrawiam serdecznie
Magda z Filipkiem ;-)

Eyja
07-10-2009, 12:16
Witaj,
w Bla-Bla Cafe na Wesołej sa tez spotkania. tam będziesz miała blisko :-)
dziewczyny napisza na pewno w która sobotę m-ca.

a chustę spokojnie możesz odwirować. nic jej nie będzie!
i musisz mocniej podociągać, skoro synek "lata" :-)

neobulle to świetny wybór:thumbs up: gratuluję nabytku!

madziarka
07-10-2009, 12:34
dzięki za podpowiedź, chusta się wiruje właśnie :)

rzeczywiście na Wesołej bardziej by mi pasowało, czekam zatem na info kiedy jest tam spotkanie i czy trzeba się wcześniej na nie zapisać, bo coś rzucilo mi się w oczy na stronce.

pozdr

Biedronka
07-10-2009, 12:51
Witaj,
w Bla-Bla Cafe na Wesołej sa tez spotkania. tam będziesz miała blisko :-)
dziewczyny napisza na pewno w która sobotę m-ca.



Z tego co sie dowiedziałam to w BlaBla nie ma już od "przed wakacji" spotkań KK .
Są za to informacje o nowootwartej "Szkole Noszenia" we Wrocławiu i tam mozna sie udać na lekcje .
Nie wiem jak wygada sprawa spotkań w Urwisku .Musiałabys sie skontaktować z dziewczynami zaangazowanymi z kk .

Ja jestem w BlaBla 17 pazdziernika(sobota) od 10:30- 13:00 bo prowadze tam warsztaty ekologicznego pieluszkowania .
Jak szukasz pomocy to przyjdz po 12 - pomogę (oczywiście za darmo) :)

Eyja
07-10-2009, 12:56
Z tego co sie dowiedziałam to w BlaBla nie ma już od "przed wakacji" spotkań KK .
Są za to informacje o nowootwartej "Szkole Noszenia" we Wrocławiu i tam mozna sie udać na lekcje .
Nie wiem jak wygada sprawa spotkań w Urwisku .Musiałabys sie skontaktować z dziewczynami zaangazowanymi z kk .

Ja jestem w BlaBla 17 pazdziernika(sobota) od 10:30- 13:00 bo prowadze tam warsztaty ekologicznego pieluszkowania .
Jak szukasz pomocy to przyjdz po 12 - pomogę (oczywiście za darmo) :)

wiedziałam że Biedronka pomoże:)

OT Biedronka mam nadzieje że uda mi się w końcu spotkac z Toba na kawce! szykuje się więc na tego 17-go:D

Biedronka
07-10-2009, 13:02
wiedziałam że Biedronka pomoże:)

OT Biedronka mam nadzieje że uda mi się w końcu spotkac z Toba na kawce! szykuje się więc na tego 17-go:D

ba ! chcesz i masz :twisted:

madziarka
07-10-2009, 21:48
Ja jestem w BlaBla 17 pazdziernika(sobota) od 10:30- 13:00 bo prowadze tam warsztaty ekologicznego pieluszkowania .
Jak szukasz pomocy to przyjdz po 12 - pomogę (oczywiście za darmo) :)

super! jak tylko będę mogła to przyjdę, przyda mi się bardzo pomoc doświadczonej chustonoszki :)
dzięki!

Efunia
04-11-2009, 01:06
Drogie Chustomamy, zagożałe Forumowiczki, jeszcze nieśmiałe Obserwatorki, kangurowe Klubowiczki (i nie tylko), dzielne Matki Polki!
Niniejszym uprzejmie przypominam o nowej świeckiej tradycji we Wrocławiu i zapraszam w każdy 2gi piątek miesiąca na babskie spotkania w przytulnej Czekoladziarni na Włodkowica 19! http://klubkangura.com.pl/forumkangura/images/smiles/yes2.gif
Od 18:30 czeka na nas wygodna kanapa, słodkie i pachnące trunki, błoga muzyka z winylowych płyt i bardzo przyjazne grono... http://klubkangura.com.pl/forumkangura/images/smiles/love0028.gif
Zatem zostawiamy szanowną Dziatwę pod dobrą opieką i gremialnie przybywamy!! http://klubkangura.com.pl/forumkangura/images/smiles/celb%20%2823%29.gif
Kogo nie będzie, ten Trąba! http://klubkangura.com.pl/forumkangura/images/smiles/harhar.gif
Do zobaczenia już wkrótce czyli 14. listopada!

aninka
04-11-2009, 01:10
korekta chyba, bo 13 listopada jest w piątek,może będzie też czarny kot;-)pozdrawiam:)

Efunia
04-11-2009, 01:14
Ha! Dzieki wielkie za czujność :thumbs up:
Ten piątek na pewno nie będzie pechowy, jeśli tylko zjawicie sie w Czekoladziarni ;-)
do zobaczenia koniecznie!

marza
04-11-2009, 01:46
Mnie nie będzie,ale nadrobie następnym razem:ninja:


Efuniu,w wolnej chwili zajrzy do nas:D
http://www.chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=121

Koire
04-11-2009, 08:30
marza, się wylamiesz? Ej Ty, Ty, Ty! Nie wiem dlaczego, ale zauważylam, że zawsze pospotkaniach, Pola zaczyna być chora :duh:, a przecież zostaje w domu :confused:

marza
04-11-2009, 09:38
Koire, lecimy z mężem do Paryża w przyszłym tygodniu:mrgreen:

Mozesz zjść za mnie ciacho z lodami?Pychotaaaaaa
Zdrówka dla Polki:kiss:

forgetit
04-11-2009, 15:20
Piątek trzynastego, jupi! Weźmy swoje czarne koty i inne pechy ze sobą, to je utopimy w czekoladzie:)
Marza, ja nadal cię podziwiam za spontana i zazdraszczam. My wciąż na etapie "ależ fajnie by było wyjechać do Paryża" :hide:
Do zobaczenia zatem w przyszły piątek, drogie klubowiczki.

Nika
04-11-2009, 16:17
Nie wiem dlaczego, ale zauważylam, że zawsze pospotkaniach, Pola zaczyna być chora :duh:, a przecież zostaje w domu :confused:
Koire, nie dorabiaj ideologii!!! Pamiętam z pierwszego spotkania, że jak przyszłaś, to już była zasmarana i martwiłaś się, co będzie dalej... Nie pękaj!

fizbach
04-11-2009, 20:42
Bardzo chciałabym się zjawić, bo akurat jestem we Wrocławiu. Nie wiem tylko, czy uda mi się zostawić małą, jeszcze tego nie robiłam :confused: Od porodu nie rozstawałyśmy się :p

Ale przepadam za czekoladą, a jeszcze bardziej za dobrym towarzystwem :D:-):-), więc kto wie..

madziarka
24-11-2009, 16:21
Zapraszamy na spotkania Klubu Kangura :D W każdą ostatnią sobotę miesiąca w centrum Urwisek na Wejherowskiej 28 miedzy 14:00-16:00. Z miłą chęcią pomożemy. :mrgreen:

dziewczyny czy te spotkania nadal są aktualne? czy teraz w sobotę będzie?
nie dotarłam do BlaBla aby spotkać się z Biedronką, ale już skończyłam swoje urlopowanie i na dobre osiadłam we Wroc, aż do BN ;)
potrzebuje kilka wskazówek i porad choć nie najgorzej mi chyba idzie motanie.
czy 6miesięczniaka można już na plecy wrzucić?

a może w BlaBla jakieś warsztaty będą w najbliższym czasie bo mam bliżej ;)

pozdrawiam :)

Biedronka
24-11-2009, 17:28
dziewczyny czy te spotkania nadal są aktualne? czy teraz w sobotę będzie?
nie dotarłam do BlaBla aby spotkać się z Biedronką, ale już skończyłam swoje urlopowanie i na dobre osiadłam we Wroc, aż do BN ;)
potrzebuje kilka wskazówek i porad choć nie najgorzej mi chyba idzie motanie.
czy 6miesięczniaka można już na plecy wrzucić?

a może w BlaBla jakieś warsztaty będą w najbliższym czasie bo mam bliżej ;)

pozdrawiam :)


hej :)

w BlaBla nie ma już warsztatów.
Tam Pani udziela prywatnych konsultacji z tego co wyczytałam na ich stronie.

Jutro spotykamy sie z dziewczynami w Ibiza Ice Cafe :)
JAk chcesz wpadnij ...napewno coś doradzimy ;)
zapraszam na nasz dział Wrocławski
;-)
http://www.chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=121

madziarka
25-11-2009, 10:28
oh dziś nie dam rady.
ale zapisałam się wczoraj na warsztaty kanguromani w sobotę ;) grupa o 12.30
ktoś będzie?

demona
25-11-2009, 19:06
Idea Kanguromani słuszna, ale moim zdaniem te 139zł mozna by dołozyc do jakiejś fajnej chusty a informacje zdobyć samemu w necie i poćwiczyć z Dziewczynami w KK:)

madziarka
26-11-2009, 22:04
w necie to ja już ćwiczyłam ;)
a na warsztaty zawsze chciałam pójść no to idę i kasy mi nie szkoda, może wygram chustę bo są do rozdania niby co 2 osoba ma dospać Hopka :)
no i bon na 50zet na zakupy więc wstęp wyjdzie taniej ;)

a na spotkanie z chustomamami może kiedyś dotrę ;)

madziarka
01-12-2009, 11:03
warsztaty były bardzo fajne, ale jednak czuję niedosyt! i na kolejne spotkanie w Urwisku pewnie przyjdę. Zdecydowanie za mało było nauki praktycznej wiązania a za dużo gadania ;) ale nie żałuję mojego uczestnictwa :)

Świrek
10-02-2010, 21:18
Hej Dziewczyny. Potrzebuję pożyczyć MT na góra dwa dni. Najchętniej z Wrocławia bo tu jestem codziennie w pracy w okolicach placu Kościuszki. Potrzebny jest do pomiarów żeby zamówić z odpowiednią długością pasów. Za niezniszczalność odpowiadam głową i honorem do wyboru.

Biedronka
10-02-2010, 21:42
mozesz do mnie podjechać .Mam MT .

atelka
10-02-2010, 21:47
ja mam. leży na strychu

Świrek
10-02-2010, 21:49
Tego, że masz to byłem pewny na 100% haha. Jak się nikt nie odezwie we wrocku to będe Cie napastował.

xagatka
18-02-2010, 14:37
Chciałabym pooglądać nosidełka ergonomiczne we Wrocławiu czy ktoś może wie gdzie można zobaczyć? Jakoś do chusty nie mogę się przekonać:(

Biedronka
18-02-2010, 14:43
Chciałabym pooglądać nosidełka ergonomiczne we Wrocławiu czy ktoś może wie gdzie można zobaczyć? Jakoś do chusty nie mogę się przekonać:(

hej :)

W jakim wieku ejst twój maluch ?
zaraz pomyslimy co byłoby najodpowiedniejsze dla Was :) .Generalnie we Wrocławiu ciężko jest znaleść w sklepach stacjonarnych nosidła ergonomiczne .
Najlepiej znalesć kogoś to mieszka blisko i zobaczyc u Niego :)

xagatka
18-02-2010, 18:37
Wielkie dzięki. Moje maleństwo właśnie skończyło 4 miesiące. Będę wdzięczna za pomoc. Tyle tego jest, że trudno coś wybrać szczególnie jak nie można zobaczyć na żywo.

ulala.v
18-02-2010, 18:49
w przyszła sobotę 28.02 w Urwisku przy Wejherowskiej 28 będzie spotkanie Klubu Kangura. Przyjdź, pooglądasz rózne różności, pomacasz, pomierzysz, porozmawiasz z mamami noszącymi już swoje dzieci i z doradczyniami noszenia :) Wstęp wolny :)

xagatka
18-02-2010, 21:42
Super:) Na pewno się pojawię. Dzięki

ulala.v
18-02-2010, 21:47
w godz 14-16 :)

bosastopka
22-02-2010, 21:36
Witam, mój pierwszy post na tym forum :-) Bardzo chcę dowiedzieć się czegoś o chustowaniu. Mam 4 miesięczną córeczkę i chcę zacząć praktykować noszenie w chuście ale nie mam pojęcia jak zacząć :-( Wiem, że są różne warsztaty ale to zawsze kosztuje i to nie mało :-( Czy wiecie może gdzie i kiedy można się dowiedzieć czegoś więcej o chustach i jak najtaniej? Brzmię jak największy skąpiec ale przyznam szczerze, że na wychowawczym trochę u nas krucho z finansami :-(
Dziękuję za info i pozdrawiam wszystkich!

ulala.v
22-02-2010, 21:43
bosastopka spotkanie, o którym pisałam 2 posty wyżej jest darmowe i odbywa się regularnie w ostatnie soboty miesiąca :)

MonikaK
25-02-2010, 15:30
To może i mi się uda przyjechać? O ile znajdę jakiś transport z mojej wioski - może mąż mnie by przywiózł? :) super inicjatywa :)

aimee
16-05-2010, 20:20
Witam, jestem zupełnie nowa tak na forum, jak i w temacie chust. Mam 6miesięczną kochaną bestię, którą strasznie chciałabym zacząć nosić w chuście. zakupu oprzyrządowania już dokonałam - polekont tkana - niestety instrukcja obsługi niewiele mi mówi i każdą dotychczasowa próba kończy się jednym wielkim wrzaskiem. nie potrafię chusty dociągnąć, nie radzę sobie z umieszczeniem maluszka w środku... jednym słowem - potrzebuję pomocy :) najbardziej zależy mi na wiązaniu kołyski - chciałabym małą w chuście usypiać i wiązaniu na biodrze, bo tak się generalnie najczęściej nosimy. jeśli jest tu jakaś Mama skłonna wyjasnić i zademonstrować mi zasady wiązań - będę bardzo wdzięczna.

demona
16-05-2010, 21:00
Hej kochana;) na kołyskę to juz za późno:) Skąd jestes?

aimee
16-05-2010, 21:16
sępolno. ale istnieje jakieś wiązanie, które umożliwi mi usypianie jej, czy zupełnie spalone w tym temacie już jesteśmy? ;)

ulala.v
16-05-2010, 21:23
sępolno. ale istnieje jakieś wiązanie, które umożliwi mi usypianie jej?

każde :D

niekoniecznie trzeba usypiać w chuście "na leżąco" dzieci pięknie zasypiają w kieszonce czy 2x ;)

czuszka
16-05-2010, 21:26
może umówisz się z którąs z doradczyń. jest tu ich kilka na forum. albo warsztaty...dość często dziewczyny organizują.

Biedronka
16-05-2010, 21:30
Witam, jestem zupełnie nowa tak na forum, jak i w temacie chust. Mam 6miesięczną kochaną bestię, którą strasznie chciałabym zacząć nosić w chuście. zakupu oprzyrządowania już dokonałam - polekont tkana - niestety instrukcja obsługi niewiele mi mówi i każdą dotychczasowa próba kończy się jednym wielkim wrzaskiem. nie potrafię chusty dociągnąć, nie radzę sobie z umieszczeniem maluszka w środku... jednym słowem - potrzebuję pomocy :) najbardziej zależy mi na wiązaniu kołyski - chciałabym małą w chuście usypiać i wiązaniu na biodrze, bo tak się generalnie najczęściej nosimy. jeśli jest tu jakaś Mama skłonna wyjasnić i zademonstrować mi zasady wiązań - będę bardzo wdzięczna.

Jutro prowadze warsztaty w Czas dla mam na partynicach .Jesli potzrebujesz pomocy to mozesz przyjechać albo na 10:00 albo na 12:30 bo mam jedno ostatnie wolne miejsce :)
tu jest link do info o warsztatach .

http://www.chusty.info/forum/showthread.php?32507-Darmowe-Warsztaty-w-Mam-Czas-Cafe-Wrocław-17-maja

andzialipka
20-06-2011, 22:20
Hejka, czy znalazła by się chętna osoba żeby pokazać mi ze dwa wiązania? Próbowałam 2x ale synek się wściekał... może jest za mały? Od kiedy można próbować? Przyznam że spróbowałam dość wcześnie bo 2 tyg życia... ale mówią na necie że można od urodzenia!
A może wiecie o jakichś warsztatach w najbliższym czasie?

manah
22-06-2011, 22:30
andzialipka, o warsztaty i terminy pytaj Efuni, możesz też zajrzeć na stronę http://www.przywiazanie.szkola.pl/ (http://www.szukajfachowca.pl/)

andzialipka
26-06-2011, 11:00
Dzięki
A są jeszcze jakieś inne warsztaty? Chciałabym nauczyć się więcej wiązań niż kieszonki.
Pozdrawiam

manah
28-06-2011, 07:37
Możesz też skorzystać z indywidualnej porady, jest co najmniej kilka dziewczyn we Wrocławiu, które się tym zajmują profesjonalnie. Zadaj może pytanie w dziale Dolny Śląsk:)

zagatka
28-06-2011, 08:35
www.tulisie.pl (http://www.tulisie.pl) - kontaktuj się z Anią
www.zachustowani.pl (http://www.zachustowani.pl) - Marzena

andzialipka
23-07-2011, 22:15
Dzięki :)